Jump to content
BulForum.com

NAEBAHA ME!


Guest Devstvena-not-any-more

Recommended Posts

Blagodarq za syveta, matrix85. Ve4e priex fakta, no 6e go pazq v taina ot na6te 6tot kakto kaza moje da me napravqt na pux i prax ( :lol: )(pyk tati kato prave6e taka na mama  :cry ). Naistina temata e mn seriozna - ne mi se podogravaite. Vsi4ko e mn seriozno.

 

 

(btw, matrix85 ne zabravqi, 4e vse pak tva e Inet i vi4ko e predimno fun [pone za men]  :P  ;)  B) )

Ebanata(ebaniqt) naistina e golqm fun i staa maitapa ama vse pak mislq che nqkoi trqbvashe da kaje neshto seriozno tuka :) I ne me narichai matrix85 :angry: ,shtoto kato stanesh na 18 shte mi se molish mnooogooo.Btw sq na 26ti qnuari navarshvam 20,misalta mi e che priemam podaraci(i v natura) :woot

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Tctc , mnoo e zabavno iz toq forum beeee .Daje i na sex pages moe se naradva 4ovek. Pa i na kultovi komentari. Be fun da ima weeee. Shtom sa Ebanata i Ebaniat si4ko e ok weeeeeeeeee. Smeex ,smeex.kato se obi4at mladite da se zemat we . Pa ako se xaresvat da se naebat.pa i da ne se xaresvat,pak .Sex da ima.Qko kfo.kfo kato e virtualen. nali mi e kef sam tupa. Malko sum zabavna maina.Super inteligentna ,s 4uvstvo za xumor. Nii zadrustenite xorica ne gi razbirame tia raoti .. shoto sme prosti. pod srednoto nivo na inteligentnost.. kat se zamisla i tfa ni e mn.Malko sum tup. gleei kfi umni i zabavni xora ima..ma kato kazvam zabavni nqmam predvit tupi ili umstveno izostanali,nqkoi da ne si pomisli neshto.. ex xyy 4e ste vii ta da ima i takia kato mene na kfo da se posmeqt..

 

p.s. Ebanata ,pii edin valerian da uspokoish xormonite ..

p.s.2 Awe az valerian ne znam kfo zna4i we,siurno shtoto sum tup.Kazax go nasluka.A we Ebanata ,are da mi razqsnish kfo zna4i we.Beshe li smeshno tfa deto go kazax .. ?!? pls kaji ,nau4i me da buda zabaven.Baxti ,vuzxishtavam ti se.Mn si qka da znaesh ! Ili moje bi e po redno da kaja mn si qk. Ili puk si i dvete.A we ti da ne si xermafrodit we.A we kfo e xermafrodit. HAHAHAHAHA :lol: . Taq duma mi e mn smeshna maina,4esno . A we Ebanata ,na tebe ne ti li e zabavna.Ex ,da znaex i kfo zna4i ...

Link to comment
Share on other sites

:bgrin: :angry1 :evil 6ei naebanata qla v nas da ti pokaja kakva palamarka imam axxaaaaa nqma ni6to 4e sum po-golqm ot teb s 1 godina ama da ima i nedei da kazava6 na va6te 4e sa te ebali 6toto 6te qmi qko plqskane po dupeto xeeeee ;) :argue :allien :beerchug :allien
Link to comment
Share on other sites

:woot be debna da te ebna nedei taka koi znae kva suha mastiq e tazi ha ha ama to e qsno 4e nqkoi na koito mu e dosku4alo si e napravil ta6ak s foruma ma gledai pove4e interes predizvika tazi tema ot request na games :woot :woot
Link to comment
Share on other sites

dobre de are sq kaji qko li ti be6e ili iska6 o6te vednuj a :woot :woot

ako iska6 o6te vednuj mi kaji a i ako ima pic :pirate q ka4i na saita da te vidime s drugite bro's oba4e ima 1 probblem :confused :tongue ako si ai6e kvo 6te te pravime ;) :woot :lol: xxee are pi6i :woot :woot

Link to comment
Share on other sites

ako iska6 ela v nas da mi useti6 golemiq kur a 

 

Uj momi4e bilo naebano v krayna smetka se stigna do 2 vazmojnosti:

 

1.tova 4e nqma nikvo momi4e a ima "biv6" KO4 jaden za mujka lyubov

2.Naebanoto sa6tesvo e bilo Ko4 i ne 6te da si priznae

 

Citiram dreven filosof: "Koyto vednuj vkusi mujkata lyubov pove4e jena ne 6te pogledne s jelanie."

 

Mejdu drugoto nqma raboti ot sorta: "To samo ot 1 out i pidirast ne stava"

 

Vsi4ko kazano do tuk NE e napisano ot li4en opit a ot mnogoto knigi pro4eteni do momenta.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...