Jump to content
BulForum.com

NAEBAHA ME!


Guest Devstvena-not-any-more

Recommended Posts

  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply
offtopic:

samo ne razbiram, s tui men li plashish ili se pravish na blag pred tezi, koito me bannaha? :)

btw, ako nqkoi znae prichinata za moq ban, shte sym blagodaren da q spodeli s men ;)

ne te plasha...ako se vidish ot strani ot kakto ti mahnaha bana se zaqjdash s vseki...obshto vzeto...tva e moe mnenie

puk ne se pravq na blag pred nikogo...ne lija nichii gus

Link to comment
Share on other sites

mi to samo pruchove tuka po dobre kruchma da go narechem :))

Добра идея chocho а за Shade искам да каже че е добро момче(поне така изглежда) и не виждам да има отклонения от правия път(освен малко нагоре де ;) )ама чак сам да почне да си говори и да се прави на "наебан" B)

НИЩО поне се посмях добре johan не го махайте ве :woot

Link to comment
Share on other sites

awe maina ne 4e ne sa govorat gluposti! ne 4e na nqkoi kato mu omrazne si4ko drugo ne po4va da rasi tapotii v adres 4000 ( v tva 4islo i az de ) ama 6to trqq da se maha neka malko tapotii da ima... I SAM TVARDO ZA "KRACHMA" ili po-dobre "STRIP-TEASE BAR" 6tot verno saotno6enieto M kam F e to4no kato v takav :tongue :tongue :tongue

Link to comment
Share on other sites

Ami eto vnasqme malko humor. 6e zema da i zvanna na Naebanata (nqma da razkrivam samoli4nostta i s cel da ne i pada dostoinstvoto :D B) ) da pokomentira malko vav temata :) :lol: :punk .

Link to comment
Share on other sites

ne lija nichii gus

a trqbva ;)

ne spichai, de, s nikoi ne sym se zaql seriozno oshte..

ako warez.ru-team (veno{dirigent}, veli{sofliorka}, dreamer{pyrva cigulka}, ti i ostanalite vasali{orkestroto}) smqtat, che mqstoto na kreteni, chiito brytveji ne struvat(kato men){publikata pod mnogo obsht znamenatel}, nqmam nishto protiv da si me bannete otnovo.. i bez tova mi e prez "vyzproizvoditelnata sistema" kakvo mislite za men ;)

Link to comment
Share on other sites

Nali uj vsi4ko beshe anonimno.... wednaga naroda(adminite) se raztyrsi  na koi bilo tva IP na koi ne bilo kolko se povtarqlo...BRAVO v syshtiq duh....Bazik ili ne ne mislq 4e ideqta e sled kato se postne neshto wednaga da po4ne da se sverqvat IP-ta ama.... tva e (kvo li mrynkam se edno na nqkoi mu puka w toq forum )

 

PS: Ne sum s istinskiq si nick shtoto sam ot laptopa na bashta si...da ne mrynkat adminite

I :wub: YOU

 

Извинявай, но има хора, които биха отговорили и сериозно на една такава тема. Ей на... аз си викам някой е постнал вече нещо сериозно - съвет чак щях давам... пък то базик! Тц. Та... хората не е нужно да вярват, че е сериозно след като не е... пък ти си се оплаквай за неконкретни проблеми след като нямаш какво да правиш.

Link to comment
Share on other sites

a trqbva ;)

ne spichai, de, s nikoi ne sym se zaql seriozno oshte..

ako warez.ru-team (veno{dirigent}, veli{sofliorka}, dreamer{pyrva cigulka}, ti i ostanalite vasali{orkestroto}) smqtat, che mqstoto na kreteni, chiito brytveji ne struvat(kato men){publikata pod mnogo obsht znamenatel}, nqmam nishto protiv da si me bannete otnovo.. i bez tova mi e prez "vyzproizvoditelnata sistema" kakvo mislite za men ;)

Хаха, и след това ако кажеш, че пак не знаеш за какво си баннат ще ти е за сефте ;)

Link to comment
Share on other sites

Хаха, и след това ако кажеш, че пак не знаеш за какво си баннат ще ти е за сефте ;)

dreamer, tova mi e ideqta, pone da znam sledvashtiq pyt che ima za kakvo :)

Link to comment
Share on other sites

pishi edno pm na adminite i shte te bannat...ako bqh az shteshe da si bannat za postoqno ot kakto nqmash ban palnish foruma s gluposti i s absolutno glupavi postove

Link to comment
Share on other sites

Начи има един от моя клас и неска седи до прозореца, гледа хората от класа и излиза със фразата: "Всички са по-тъпи от мен.". Е тоя ме разцепи :woot .

Link to comment
Share on other sites

Ми не, просто има едно такова негативно отношение към всички (ника му е 'великият'). За него правило е 'no fun at all'. Не че не цъка на комп, ама дори и в игрите се мисли за най-добрия. Абе нещо такова. No more comment :pirate

Link to comment
Share on other sites

:( Pichove temata e mnogo seriozna,vmesto da se podigravate na momicheto(dori da e nqkoi anonimen tapanar m)trqbva napravo da kajete che momicheto razsajdava greshno i da ne se zanimava s batkovci kato e na 13 godinki.Utre drugi den tva moje da sa nashite deca,kato si pomislq kosite mi natrahvat :sayjin "Ebanata"Eto savet ot men,ne kazvai nishto na vashte zashtoto shte te napravqt na puh i prah,no spri da se sershtash s tova momche,po dobre sega karai na rachna kato stanesh na 18 obadi mi se :) shte vidish kakvo se kazva 100 % B)
Link to comment
Share on other sites

Guest Ebanata

Blagodarq za syveta, matrix85. Ve4e priex fakta, no 6e go pazq v taina ot na6te 6tot kakto kaza moje da me napravqt na pux i prax ( :lol: )(pyk tati kato prave6e taka na mama :cry ). Naistina temata e mn seriozna - ne mi se podogravaite. Vsi4ko e mn seriozno.

 

 

(btw, matrix85 ne zabravqi, 4e vse pak tva e Inet i vi4ko e predimno fun [pone za men] :P ;) B) )

Link to comment
Share on other sites

Ае стига сте писали в тая тема, че ми омръзна да проверявам какви тъпотии сте ръсили. Пък и ми се изчерпа творческото мислене (за 15 години толкова :P ).

Link to comment
Share on other sites

Emi to v kraina smetka eba4a i naebanata. :) Verno e mnogo smqh ima6e samo kato go vidqh bez da 4eta komentari ama vednaga se ose6ta 4e e maitap.Amaaaaa da be6e zamisleno malko po taka i da ne be6e tuka deto naistina ima nqkolko seriozni temi .

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...