Jump to content
BulForum.com

Части за Нисан?


jozo

Recommended Posts

Въпороса ми е повече от ясън къде си купувате части втора ръка?Аз специално сега търся преден ляв датчик за АБС за модела Примера П11.Кориоза е че чисто нов датчик ми го дават за 360 лв. а пък целия комплект диск,датчик и държача за феродото комплект 220 лв. а на мен ми трябва само датчика другото си е здраво на колата.Знаете ли къде мога да намеря подобно нещо?

Link to comment
Share on other sites

Малко странен отговор ще ти дам , но пробвай във форума на Ниссан . Там ще те ориентират много добре . Хората са пекани там .

http://www.nissanbg.com/forum/

Сега гледам , че е затворен за профилактика , но мисля , че ще го пуснат скоро .

 

Едит: Извинявам се за странния адрес киойто съм дал. Това вече е вярното лимкче

http://www.nissanbg.com/forum/ Попитай тука . Ще помогнат :)

Link to comment
Share on other sites

От автосервиз "Манол" на гребната, от моргата за японски автомобили след КАТ, имаше един, който кара части от гърция до сточна гара, но не му знам точните координати. За по-редки неща също можеш да пробваш да си го намериш от чужбина ново, винаги е по-евтино, даже и с доставката. Дистанционно за имобилайзера на п10 - тук 200 лева, в румъния - 120 лева. Има и много по-фрапиращи случаи.

Link to comment
Share on other sites

От автосервиз "Манол" на гребната, от моргата за японски автомобили след КАТ, имаше един, който кара части от гърция до сточна гара, но не му знам точните координати. За по-редки неща също можеш да пробваш да си го намериш от чужбина ново, винаги е по-евтино, даже и с доставката. Дистанционно за имобилайзера на п10 - тук 200 лева, в румъния - 120 лева. Има и много по-фрапиращи случаи.

 

Toя дето кара частите от Гърция магазина е точно срещу нас и той ми даде въпросните цени.Гърците казаха че втора ръка такова нещо немогат да намерят имало само ново.Трябва да намеря тея другите 2 сервиза ама ако може някое по точно инфо къде се намират?

Link to comment
Share on other sites

Манол - караш покрай марица в посока гребната. Завиваш на ляво преди бариерата за гребната така че линиите да ти останат от ляво. След 50 метра от дясно ще видиш заграждение със синя ограда. Влизаш през входа, който неможеш да пропуснеш и поглеждаш на ляво. Май пишеше автомивка от вън, не съм обръщал внимание. Там най-вече с японски коли се занимават та и да няма ще ти кажат къде има.

Моргата - излизаш от Пловдив през КАТ. Като минеш отбивката за КАТ започваш да се оглеждаш от ляво за морги, втората е главно японски, има си голяма табела и няма как да го пропуснеш.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Сега не ми трябва определена част но нека споменем телефонче нещо или друго.На скоро ми трябваше пак нещо за тази кола и бая трудно успявам да намеря части.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...