Jump to content
BulForum.com

Пробвахте ли OMV Premium Diesel?


Recommended Posts

ее тва е супер дизел майна..на също ми падна разхода..не с кой знае колко но все пак е падна...и ми се струва че колата върви супер с тоя дизел .. ;)

Link to comment
Share on other sites

На мен пък ми се качи разхода, защото колата върви повече и съответно за да си правя кеф я настъпвам повече :P Иначе съм доволен, по предпочитам V-power ако ще взимам скъпа нафта.

Link to comment
Share on other sites

Много вероятно е да тръгне спор, но според вас кой е най - добрия дизел които се продава в БГ? Лично аз зареждам от Еко и съм доволен за момента.

Link to comment
Share on other sites

И за мен най-добрия дизел е на ЕКО, ако говорим за такъв с добавки - V-power diesel. Иначе обикновения дизел на ОМВ вече се казва спринт дизел, а стария спринт дизел се казва премиум. Така че нищо ново под слънцето :)

Link to comment
Share on other sites

И за мен най-добрия дизел е на ЕКО, ако говорим за такъв с добавки - V-power diesel. Иначе обикновения дизел на ОМВ вече се казва спринт дизел, а стария спринт дизел се казва премиум. Така че нищо ново под слънцето :)

 

 

Не си прав. премиум дизелът е съвсем ново гориво засега. После може да му сгомнят качеството.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...