Jump to content
BulForum.com

Въпрос относно сийда


Arxion

Recommended Posts

Значи искам и имам време да сийдвам това, което тегля. Но изниква проблем - в програмата свалените ми задачи стоят със знак -> (и под нея) <-. Та питам аз, бях си свалил 2 игри и 2 филма, пускам ги аз да ги сийдва, обаче ми излиза този знак и никаква ъплоъд скорост, или пък ми излиза знака (стрелка нагоре), който индикира че сийдвам, но сийдва със скорост по-малка от 30-35 кб/с. И питам ви аз, имам коефициент 0.655, как да го увелича с такъв сийд?

Link to comment
Share on other sites

Значи искам и имам време да сийдвам това, което тегля. Но изниква проблем - в програмата свалените ми задачи стоят със знак -> (и под нея) <-. Та питам аз, бях си свалил 2 игри и 2 филма, пускам ги аз да ги сийдва, обаче ми излиза този знак и никаква ъплоъд скорост, или пък ми излиза знака (стрелка нагоре), който индикира че сийдвам, но сийдва със скорост по-малка от 30-35 кб/с. И питам ви аз, имам коефициент 0.655, как да го увелича с такъв сийд?

ако не се лъжа, т'ва го има при bitcomet и е ограничаване на трафика при сийдване/лийчване. маха се от самата торент задача или се настройва там където е "по подразбиране" (би трябвало да е no limits) - options -> preferences -> connection -> general settings

Link to comment
Share on other sites

ако не се лъжа, т'ва го има при bitcomet и е ограничаване на трафика при сийдване/лийчване. маха се от самата торент задача или се настройва там където е "по подразбиране" (би трябвало да е no limits) - options -> preferences -> connection -> general settings

 

Нагласено е да няма лимит на ъплоъд скоростта... Други идеи?

Link to comment
Share on other sites

С Bitcomet и аз имах същия проблем. Пробвай с друга програма за торенти FlashGate или Torrent 1.7 с тях предполагам че няма да имаш такива проблеми.

 

Flash Get - Даже по-малка ъплоъд скорост....

Остава да видя с Torrent 1.7....

Link to comment
Share on other sites

Добре свалям някъв филм, трия .торент файла, отварям бт.врзру.ком отварям същия торент през ФлашГет и флаш-а ми казва че ъплоадва пък в сайта не. Къде бъркам?

Link to comment
Share on other sites

Получих съобщение за това, че вече има паский на торените. Свалих отново торент файловете, за да мога да сийдвам, но ми дава че паский е инвалид. Къде бъркам?

Link to comment
Share on other sites

Получих съобщение за това, че вече има паский на торените. Свалих отново торент файловете, за да мога да сийдвам, но ми дава че паский е инвалид. Къде бъркам?

Можеш ли да ми дадеш пример кой торент си свалил точно, който дава проблем и кога го свали горе долу. Благодаря.

Link to comment
Share on other sites

Значи преди да получа съобщение за това, че вече има паский бях свали mr. bean's holiday, abby trasnsformer. Свалих ги отново, защото мю торента даваше инавалид паский. Заредих с новите торент файлове и пак дава същото. Доколкото разбирам се редаунлодва самия торент файл - 10-20 к, който е, а не действителния - напр. филм от 700 мб.

Link to comment
Share on other sites

Значи искам и имам време да сийдвам това, което тегля. Но изниква проблем - в програмата свалените ми задачи стоят със знак -> (и под нея) <-. Та питам аз, бях си свалил 2 игри и 2 филма, пускам ги аз да ги сийдва, обаче ми излиза този знак и никаква ъплоъд скорост, или пък ми излиза знака (стрелка нагоре), който индикира че сийдвам, но сийдва със скорост по-малка от 30-35 кб/с. И питам ви аз, имам коефициент 0.655, как да го увелича с такъв сийд?

 

И при мен положението е същото. Свалям с приблизително 500К, а качвам с макс 30К. Някъде има проблем, ама къде е... :unsure: Аз съм с uTorrent 1.6.1

Link to comment
Share on other sites

Сега гледам отново, че на всички торенти ми дава инвалид паскей, но в същото време самия сайт е прецакан. Дава грешка в базата данни нещо.

Затова предполагам че дефолтната грешка, която uTorrent ще дава при липса на сайта, ще е инвалид паскей. Така ли е?

Link to comment
Share on other sites

Филмът the Secret, който свалих днес няма проблем. По-старите торенти обаче (от предишното ми съобщение) остават в същото състояние. Дори да показва трафик, че сиййдва, коефициентът ми на сайта не се променя, макар да съм сийдвал няколко часа. Мю торента за тези файлове също дава червена стрелка на ъплоуд.

Link to comment
Share on other sites

Филмът the Secret, който свалих днес няма проблем. По-старите торенти обаче (от предишното ми съобщение) остават в същото състояние. Дори да показва трафик, че сиййдва, коефициентът ми на сайта не се променя, макар да съм сийдвал няколко часа. Мю торента за тези файлове също дава червена стрелка на ъплоуд.

Същия проблем и при мен вече. Уж тръгват нормално, но every now and then засичам червени стрелки на ъплоуд с invalid pass key.

Link to comment
Share on other sites

Същия проблем и при мен вече. Уж тръгват нормално, но every now and then засичам червени стрелки на ъплоуд с invalid pass key.

Или прблема е от натоварването на сървъра и грешката, че load is too high. Щом се оправя значи навярно е от това.

Link to comment
Share on other sites

Дори да показва трафик, че сиййдва, коефициентът ми на сайта не се променя, макар да съм сийдвал няколко часа.

 

И моят коефициент си е същият както отпреди 5 часа :(

Link to comment
Share on other sites

Същия проблем и при мен вече. Уж тръгват нормално, но every now and then засичам червени стрелки на ъплоуд с invalid pass key.

незнам дали е това проблема но при мен като свалих наново торентите без да изтрия старите а само адд-вам торента, с мю торента съм и само изтрих стария адрес и остана новия ако не сте го изтрили като клиента автоматично си върти адресите в торента може да показва инвалид пасс кеъ

Link to comment
Share on other sites

Направих нещо като това, което казва peet - с мю торент: кликнах веднъж на торента, който работи ок - десен бутон - порпъртис - дженеръл - копирах адреса в който беше включен и паский и го пействах на същото място в торените, които бяха с червени стрелки. Всичко сега е зелено, само дето коефициента в сайта едва ли ще е действителен, но пък ще наваксам :)

Link to comment
Share on other sites

Коефициент 0.663 от няколко дни....

Ъплоъд от поне средно 60кб/с за около 6 часа на ден..

Даунлоъд скорост средно 230кб/с...

Без значение от сийдърите, освен ако няма, тогава естествено не дърпа :(

Отивам си поплача някъде, щото ми стана супер скучно и като си пусна някой филм да свалям и ми дава, че няма сийдъри.... :cry :cry :cry :cry :cry

Link to comment
Share on other sites

bt.wrzru.com е личен тракер, НО, скрипта не тагва торентите когато ги сваляте като лични, ТОЕСТ можете да включите DHT и Peer Exchange, това са методи за без-тракерно сваляне на торенти. За да показвав сайта че сваляте или качвате трябва да сте се свързали с пиърите чрез тракера а не през алтернативните методи! И клиентите по дефолт са с включен DHT и Peer Exchange (защо пък да не са, ако тракера е private скрипта прави .торрента private при свалянето му и не може автоматично да се вкл. DHT и Peer Exchange, но bt.wrzru не го прави)

 

За това изключете тея неща от опциите на клиентите си или, ако сваляте публични торенти (мининова, торентпортал, езтв), изключвайте DHT и Peer Exchange само за торентите от bt.wrzru.com. :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Такам, за ВТОРИ път не мога да сваля нито един скапан филм! Е сега вече наистина се ядосах! :angry: :angry: :angry: :throw: :angry1

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...