Jump to content
BulForum.com

Работа в Пловдив и региона


Recommended Posts

Tърсят се млади и амбициозни хора, които да работят като промоутъри и супервайзери. Всеки който смята,че е комуникативна личност и изглежда добре, притежава организационни способности, интересува се от маркетинг и си търси една наистина интересна работа, може да стане част от екипа.

 

Изискванията за момичетата са:

- височина над 160cm

- лъчезарни, комуникативни и приветливи

- умение за работа в екип

- до 25 години

- свободно време и желание

 

Изискванията за момчетата са:

- комуникативни и организирани

- умение за работа в екип

- шофьорска книжка

- собствен автомобил

- до 30 години

- свободно време

 

Работата се състои в промоутването на определени продукт от най-различно естество. Работи се с много голям спектър от фирми /Globul, SONY, Eucerin, Beck's, Mazda, Nisan и т.н/ Работата е почасова в зависимост от вида на промоцията, като заплащането е от 2 до 6 лева на час. Транспортните разходи се поемат от нас, както и всички останали разходи свързани с изпълнението на работата. Работи се на граждански договор.

 

 

 

Който има желание може да пише на anon@mail.bg , като е желателно да се изпраща СV или автобиография с актуална снимка.

Телефон за информация: 0898 47 03 47 - Ангел /от 10 до 17h/

Link to comment
Share on other sites

Стига с този добър външен вид бе майна, стига с тази дискриминация. Цял закон има написан по този въпрос и пак продължавате да си го пишете. :)

Link to comment
Share on other sites

Стига с този добър външен вид бе майна, стига с тази дискриминация. Цял закон има написан по този въпрос и пак продължавате да си го пишете. :)

 

Добре! Ти като знаеш толкова - вземи си плешиви баби на по 80 години, които не могат да четат и говорят на диалект и са напълно некомпетентни - и се опитвай да правиш промоции!

 

За всяка тенджера си има похлупак! Ако напишеш - с висше образование - това не е ли дискриминация!!!

Link to comment
Share on other sites

Стига с този добър външен вид бе майна, стига с тази дискриминация. Цял закон има написан по този въпрос и пак продължавате да си го пишете. :)

Напълно съм съгласен с теб никой не говори за 80 годишни.И какво някой човек като е умен и интелигенте н и не с чак толкова добър външен вид и да не го вземат тфа е супер тъпотия според мен

Link to comment
Share on other sites

"Имам няколко въпроса:

 

Момчетата колко трябва да са високи за да може да се справят с работата?

 

За колко време се сключва договор-а? И не на последно място какво е заплащането минималната работна заплата или нещо по-смислено..."

Link to comment
Share on other sites

Tърсят се млади и амбициозни хора, които да работят като промоутъри и супервайзери. Всеки който смята,че е комуникативна личност и изглежда добре, притежава организационни способности, интересува се от маркетинг и си търси една наистина интересна работа, може да стане част от екипа.

 

Изискванията за момичетата са:

- представителен вид

- височина над 160cm

- лъчезарни, комуникативни и приветливи

- умение за работа в екип

- до 25 години

- свободно време и желание

 

Изискванията за момчетата са:

- комуникативни и организирани

- умение за работа в екип

- шофьорска книжка

- собствен автомобил

- до 30 години --- - свободно време

 

Работата се състои в промоутването на определени продукт от най-различно естество. Работи се с много голям спектър от фирми /Globul, SONY, Eucerin, Beck's, Mazda, Nisan и т.н/ Работата е почасова в зависимост от вида на промоцията, като заплащането е от 2 до 6 лева на час. Транспортните разходи се поемат от нас, както и всички останали разходи свързани с изпълнението на работата. Работи се на граждански договор.

Който има желание може да пише на anon@mail.bg , като е желателно да се изпраща СV или автобиография с актуална снимка.

Телефон за информация: 0898 47 03 47 - Ангел /от 10 до 17h/

За къф х***й ти е снимката , каква информация ти носи тя за даден човек.Рядко се среща толкова фрапантна пряка дискриминация . Значи ако съм с криви зъби или пък на 31 г край , не мога да се конкурирам с някой който е на 25 и с 32 карата усмивка ,така ли е - ДА или НЕ

Link to comment
Share on other sites

"Имам няколко въпроса:

И не на последно място какво е заплащането минималната работна заплата или нещо по-смислено..."

Ми то пише - 2 до 6 лв на час. При 40-часова работна седмица, т.е. 5 дена по 8 часа - ще получиш между 80 и 240 лв. преди облагането с данъци... Аз бих попитала колко часа седмично заетост могат да осигурят...
Link to comment
Share on other sites

Много ми е чудно как все се намират някакви измислени правозащитници, които да пропищят, че някой бил дискриминиран? Тук става въпрос за промоции, съответно трябва да бъде привлечено нечие внимание. Външният вид продава. Факт! Не ми казвайте,че ако една 70-годишна баба ви рекламира някакъв продукт ще се вържете. sarkis,хубаво е,че имаш някакви амбиции и се вживяваш в ролята на супер правист, но взе да ставаш изключително смешен.

Между другото предлаганата работа хич не е лоша, дори е идеална за млади хора,които искат да изкарат някой лев за джобни без да се правят на хамали по 10-12 часа

Link to comment
Share on other sites

Естествено, че външния вид продава. След като за волейболист или баскетболист се изисква да си висок, за манекенка се изисква да си красива, така и за подобра работа се подбират симпатични хора с позитивно излъчване.

Защо по хубавите заведения в града няма 1 грозна сервитьорка? А не съм чул някой да ги е осъдил досега ;)

Link to comment
Share on other sites

Да, за сметка на това красивите сервитьорки са умни колкото домашната ми котка и отношението им към клиентите е "страхотно"!

 

Никой не говори за 70 годишни баби, но не можеш да откажеш работа на добре облечен, умен и интелигентен човек само защото не е естествено красив.

 

velvet_underground, смешен става човек когато твърди нещо, което е недоказуемо. До сега не съм прочел sarkis_999 да направи такова нещо, така че задръж обидите за себе си.

Link to comment
Share on other sites

Още от началото се извинявам, че ви прекъсвам приятния чат, но искам да ви кажа, че вече има две момчета от форума които се свързаха с мен, видяхме се и започнаха с работата. Дано някой от тях пише във форума, за да каже дали му е харесала работата и дали не е. Също така, няма да ви казвам, по колко лева на час имат заработки, защото смятам че ще е некоректно към тях, но ако те желаят нека да споделят.

 

Благодаря Ви изключително много че ми напълнихте темата с глупости, от сорта на "хубави зъби", "70 годишни бабачки" и т.н. Ако толкова ви дразни това, махам го, но според мен не е там проблема. Проблема е в това, че явно имате прекалено много свободно време, което нещо не можете да си го уплатните и дори когато някой иска да ви помогне до известна степен, вие се хващате първо с косурите и т.н. Това според мен е "байганьовщина". Някой от вас да ме е потърсил, да е видял какво се прави и какво не, да е видял какви хора работят, абсолютно никой от вас "най-активни" в темата.

 

Благодаря Ви за разбирането

Link to comment
Share on other sites

Стига с този добър външен вид бе майна, стига с тази дискриминация. Цял закон има написан по този въпрос и пак продължавате да си го пишете. :)

 

Абе не искам да ставам и аз на "всяка манджа мерудия" ама човека ви говори за промоции, а при това положение външният вид има значение така че ще в случая е ок да иска и снимка и да пише добър външен вид а това че някой подразбира че се търсят фотомодели си е негов проблем - има разлика между добър външен вид и красив човек... Все пак представете си някой кривоглед циганин с липсващи 4 предни зъба, а останалите мъ да са жълто-черни и тук-там счупени, да тръгне да да ви убеждава да си купите последен модел телевизор Сони. Леле само при мисалта за гледката ми става смешно, "батка, ай да купиш на твойто жена туй хубав телевизор, найш къф кеф ша е да го гледате с чеветата вечер бе батка... земи го бе батка, няма да съжаляваш"... хахахахахаха

Link to comment
Share on other sites

Аз днес почнах да работя въпросната работа от обявата.Харесва ми правиш разни промоции в определен час например от 11:00 до 13:00h и заплащането е добро 4-5 лв на час,в най-лошите случаи 2 лв на час което също не е много лошо като се има предвид че един админ в интернет зала работи за 1.30-1.40 на час.

Link to comment
Share on other sites

Аз днес почнах да работя въпросната работа от обявата.Харесва ми правиш разни промоции в определен час например от 11:00 до 13:00h и заплащането е добро 4-5 лв на час,в най-лошите случаи 2 лв на час което също не е много лошо като се има предвид че един админ в интернет зала работи за 1.30-1.40 на час.

 

пич да те питам има ли значение каква е колата смисал дали гледат дали личния атомобил изразходва много гориво понеже мойта кола не е от най икономичните и всеки ден ли ти намират работа

Link to comment
Share on other sites

пич да те питам има ли значение каква е колата смисал дали гледат дали личния атомобил изразходва много гориво понеже мойта кола не е от най икономичните и всеки ден ли ти намират работа

Когато има работа тогава се работи,не всеки ден има промоции или пък графикът е запълнен,за колата се плаща на километър,и моята гори много ... 9 но поне не си вътре с бензин.

Link to comment
Share on other sites

Извинявам се на всички които са ми писали, че не мога да им отговоря в момента, но ще се опитам в най-близките дни да се свържа с всички които сте ми оставили телефоните ви.

Благодаря ви много предварително.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...