Jump to content
BulForum.com

Какъв модел карате?!


adibas

Recommended Posts

  • Replies 113
  • Created
  • Last Reply

В момента около 9, понеже е чисто нова. Всички твърдят, че като се разработи след 3000км. щяло да падне на 7, но аз не вярвам. Извънградско дава 5.5

Link to comment
Share on other sites

Здравейте,

засилил съм се да си купувам един Citroen Xsara, 1999, 1.8 - 110 коня

виждам че повече се пише за Пежо, но се надявам да ми помогнете - какво ви е мнението за колата, струва ли си или си вкарвам таралеж в гащите, дето се казва

благодаря предварително

поздрави

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Колеги аз съм човекът с прекусващото и гаснещо пежо 306....май нещата водят кум смяна на стъпков мотор...някаква идея къде да зема някой по-евтин...засега 90 е най-ниската цена,която съм чул :) Ако беще само това-здраве да е,ама я и ударих и там сума пари та сега пестя :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Това са цените колега - 88лв. е в магазина преди папараци. Виж си точния модел на моторчето, че после да не стане сакатлък. Няколко вида са. Ако е от там проблема би трябвало като загрее да се оправи. Поне моето прави така и съм го засменял от лятото, да не кажа миналата пролет, но още си джиткам с него. Хванал съм му цаката и няма ядове :D Ако някой майстор ти е казал на сляпо, че е от него, мисля, че ще е по-добре да идеш на диагностика :)

 

Относно Ксарата - колата е много добра, а още повече с този мотор /по това, което казваш за конете мисля, че мотора е двувалка/. Иска добра поддръжка с хубаво масло и консумативи. Всичко друго е бензин или газ, зависи на какво ще я караш. Преди да я закупиш иди някъде за пълна диагностика /в сервиза, за който съм ти пратил координати ще ти направят диагностика и може направо да я обслужат и поддържат там, че и газова ще ти сложат, ако си мераклия - фенове са на френските автомобили ;) / Успех с покупката :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Браточка, колата ми има нужда от малко обслужване и от бая ремонт...искам да й се направи диагностика и да видим къв й е проблема, щото нещо изведнъж мн качи разхода и....не върви както преди и изобщо нещо ми се струва че нещата не са мн добре. Та...ще ми се да ми кажеш къде и как и....ся да зема заплатата и да я хвърля по колата, че....кооофти работа, хайде със здраве и до скоро
Link to comment
Share on other sites

в колата имам някъв заместител на стъпков мотор, понеже и моя се развали, ако искате мога да ви го снимам, за да го видите. иначе имах идентичен проблем с на колегата и като сложих тая джаджа се реши. сега понеже няма какво да ми регулира оборотите около 1 минута (в най-големия студ) държа оборотите около 1100-1200, след което няма нужда да се поддържа. говориха ми за цени от 200лв и затова прибегнах до този вариант и общо-взето съм доволен работи без грешка. 2ра употреба нещо не ми се иска да взимам понеже имам 2 в багажника :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Тая седмица си докарах Пежо Партнер 2.0 HDI (Ushlaia) много съм довеолен 7 места е падат задните седалки и става 2 местна товариш я много и всичко е ок.

Link to comment
Share on other sites

Тая седмица си докарах Пежо Партнер 2.0 HDI (Ushlaia) много съм довеолен 7 места е падат задните седалки и става 2 местна товариш я много и всичко е ок.

 

Още по-доволен ще си от вървенето и от разхода ;) А и видимостта на Партнера е страхотна :)

Link to comment
Share on other sites

Още по-доволен ще си от вървенето и от разхода ;) А и видимостта на Партнера е страхотна :)

Да така е, вече виждам че си заслужава парите количката :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Няколко познати nicka от форума на Пежо :D Дайте малко да раздвижим темата .

 

Напиши каква кола имаш де. Или аз да напиша - Пежо 309, 1.4 моно :D

Link to comment
Share on other sites

Ами да ги нападаме Пешко, ама на Бачково 100% ще е по -приятно. Хайде всички с Пежо (и свободно време на тази дата), тази събота на Братската могила от 8,30 до 9,00 се събираме и тръгваме за Бачково - да ни пожелае Отеца безаварийно каране и след това - на маса до ........... кой колкото може. Взимаме и караме и хора без коли!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
Xantia 2.0i набор '94 123к.с. с една камара екстри и Hydractive 1(със 7 топки) окачване. Вози като лодка :D :thumbs-up:

 

Хах, нали знаеш: Xantia - по-доброто Пежо, както казва един колега от Русе :D Наистина возията е уникална. Само иска годишна поддръжка и проверки на сферите :)

Link to comment
Share on other sites

Citroen C4 1.6HDi 92k.c. :love . Малко гори и вози много добре.

Нещо лъжеш, че вози добре ми се струва ;) Имам C4 1.6DHI 110hp и вози като голф.(каруца)

Link to comment
Share on other sites

Нещо лъжеш, че вози добре ми се струва ;) Имам C4 1.6DHI 110hp и вози като голф.(каруца)

 

Много зависи какво е карал преди. Ако е карал някоя Астра... Ситрото му се струва като лодка :)

Link to comment
Share on other sites

Ами ... на мен ми е като за първа кола и ми харесва как вози :P баща ми кара C-Crosser и той не ми допада чак толкова като возия. Доста по-твърдо вози. Различни вкусове просто.

Link to comment
Share on other sites

Да, така е :) Всеки с вкуса си. Малко по темата за джиповете. И двата джипа на PSA са просто без коментар за мен. И двата на нищо не приличат. Ситроена и по-направен, но и на него много неща му куцат. Защо се хвърлиха във води, които не познават не знам. Да бяха инвестирали в някоя спортна версия. Поне тях ги правят добре, съдейки по 406 купе.

Link to comment
Share on other sites

Наистина джиповете не са им силната страна. Вътрешното пространство е много добре изпълнено. Интериотър е добре направен. От вън обаче на мен не ми допада много честно казано. Екстрите са наистина много, но все пак не е нещо уникално.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...