Jump to content
BulForum.com

Cycle Idiots


People = Shit

Recommended Posts

Пускам тази тема с цел популяризация на сайта, който завърших преди 2 дена и вече е факт !

 

 

Ние сме трима идиоти на колела от Пловдив, заедно караме много често и решихме да си направим нещо като тиймче ...

 

Разгледайте сайта ако искате да научите повече за нас,

приемат се мнения и критики....

 

 

приемат се мнения и критики :)

 

 

 

CI%20photo%20resize.jpg

www.cycle-idiots.com

 

Have fun

 

 

Поздрави: Агоп

 

 

Link to comment
Share on other sites

Абе аз го гледах туй преди да го пуснете .... само един въпрос кво се цели с тоя сайт ?

 

Ми може би популяризация + тфа много хора могат да се зарибят покрай нас и да почнат да се занимават с тфа което и ние .... и друго има, създаваме си връзки с много други зарибени по тая тема, изобщо има много цели

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

хахаха пичове смешни сте как може да правите сайт с най простата програмка за сайтове ... WEB PAGE MAKER хахахахааххаах иначе е добро браво но това ме разочарова

Link to comment
Share on other sites

хахаха пичове смешни сте как може да правите сайт с най простата програмка за сайтове ... WEB PAGE MAKER хахахахааххаах иначе е добро браво но това ме разочарова

 

 

off

 

има ли някакво значение на ква програма са правили сайта, кво смешно има да направиш сайт на WEB PAGE MAKER .... някои хора и на тази не могат ?

 

 

иначе евала за сайтчето на мен ми харесва,като се освободя ще го разгледам малко по-подробно

Link to comment
Share on other sites

хихи ми кво да се прави :) иначе добри трикчета правите особено тва 180 ми допада,но тези скоци на жълтара рампа ... аз ги хвърлям над метър :) :punk е мухата ще ви каже :)

с 1 дума браво отново :)

Link to comment
Share on other sites

Ferante няма значение :P :lol: ю

 

 

mita6ky кво да направя че не разбирам от html езика .... за това използвах най-простия генератор, направих си дизайна на фотошоп и си го сглобих :)

 

Иначе за рампите ... сори пич, зарибявам се едва от 3 месеца нормално да отскачаш повече :lol:

 

 

Myxa-TePoPuCT прав си няма значение с къв генератор съм правил сайта важно е съдържанието :)

Link to comment
Share on other sites

:) прав си :) но е готин.Ще зема да си поръчам от деб дизайн :) е па аз скачам от 2 месеца кажи речи :) просто талант това ми е в кравта :) успехи!!!
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Сайта е мноо як.Браво.Разбрах от сайта че имате магазин :) в скоро време ще ви пратя един приятел който има проблеми с задната капла :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...