Jump to content
BulForum.com

Най-известната група за сички времена.


Akimoto

Recommended Posts

Търсих но май няма такава тема. Чудно :blink: .

Та кажете коя е най-известната група за всички времена. И ако може малко офицялна статистика или нещо подобно. :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Да така е и кво имешпедвид под известна за всички времена щото след 50 години тези групи които е изброил nakatak_zick ще са по малко известни в сравнение с тези които те първа ще се появят и ще ставан супер мега хипер известни ;)

Link to comment
Share on other sites

Според Google (в резултати)

 

Rolling Stones - 3,450,000

The Beatles - 11,500,000

Led Zeppelin - 2,590,000

Black Sabbath - 2,290,000

Iron Maiden - 2,800,000

Metallica - 25,400,000 :punk

 

(на всички съм използвал кавички) За Queen няма реална информация, защото просто името е късо и изкарва над 160 милиона....

 

Иначе темата е безумно тъпа...

Да не говорим, че се пише "Всички", с "В"!

Link to comment
Share on other sites

Да така е и кво имешпедвид под известна за всички времена щото след 50 години тези групи които е изброил nakatak_zick ще са по малко известни в сравнение с тези които те първа ще се появят и ще ставан супер мега хипер известни ;)

 

ми времената до сегашното време. като се замисля наистина е тъпа тая фраза ама кво да са прай няма да вкарвам ся логика тука

Link to comment
Share on other sites

Иначе темата е безумно тъпа...

Да не говорим, че се пише "Всички", с "В"!

The same ... Към автора : Поне след като видя как се пише всички оправи името на темата...

Link to comment
Share on other sites

SPICE GIRLS много ясно :ph34r: :woot

Link to comment
Share on other sites

Worst first post ever.

 

А иначе, хора, сериозно, Куин са големички, да, но целта е да се предлагат групи, които са най-популярни в световен мащаб, като брой фенове, продажби и цялостно влияние върху феновете си, а не най-велики по лични симпатии. За Бизкит изобщо няма да отварям дума.

Link to comment
Share on other sites

TheBeetles :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Който каквото и да ми говори за мен има само една "златна" група. Scorpions ще останат в историята ако не като "най-известната група на всички времена",защото това наистина не може да се каже за една единствена група,то като една от the best!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Търсих но май няма такава тема. Чудно :blink: .

Та кажете коя е най-известната група за всички времена. И ако може малко офицялна статистика или нещо подобно. :punk :punk

 

 

Eдно време един руснак, Сергей Залыгин, казваше: не можеш да сравняваш Пушкин с Толстой, Лермонтов с Достоевски. Те пишат в различни жанрове, и т.н. Та и тук е така. Можеш да питаш: Коя е най-известната рок група, най-известната диско и т.н.

Като цяло общоизвестни групи са преди сериозното разделяне на жанровете, когато, както пееше Георги Минчев, "Рокендролът беше млад". Та общоизвестните са от този период: Бийтълс, Ролинг Стоунс, Уайтснейк, Куин. Нататък вече можеш да говориш само за лични предпочитания на метълите, на рокаджиите, на блусарите и т.н. :D :devil

Link to comment
Share on other sites

Вижте ся, човека пита коя е най-известната група на всички времена, а повечето от вас пишат любимата си група :)

Според мен са Queen (колкото и да не мога да ги слушам)

но от по съвременните може да посочим и U2, които поставиха световен рекорд по посещаемост на концерт на коледа преди 5-6 години беше, концерта се състоя в Мексико Сити и имало адски много хора май милион или два та даже в Гинес ги вкараха! Предишния рекорд се държал от Ролинг Стоунс, които също могат да се посочат за мн известни

да не забравяме и Depeche Mode,Red Hot Chili Peppers(най-яките), :punk Металика, Дийп Пърпъл (ей тея пък последните 2 изобщо не мога да ги слушам) ама ... кво да се прай!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...