Jump to content
BulForum.com

Home Net


Recommended Posts

Тоз доставчик вече го няма :) закупен е от любимите ни ГГбит - ЕК България на печелившите честито ;)

Link to comment
Share on other sites

Тоз доставчик вече го няма :) закупен е от любимите ни ГГбит - ЕК България на печелившите честито ;)

 

ЛОЛ това вярно ли е?От къде имаш тази информация.Ако найстина е така... верно честито на "печалившите" :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Нз от 2месеца пак съм на ггшит и за момента нет-а се държи доста стабилно,като да не повярва човек.Ако пак започне мизериите ще се минава отново на друг доставчик но за момента върви добре :)

Link to comment
Share on other sites

ЛОЛ това вярно ли е?От къде имаш тази информация.Ако найстина е така... верно честито на "печалившите" :bgrin:

Като бивш колега там си поддържам връзката с тоя ония и научавам за такива неща ;) Точната информация е че са дошли маскираните натварили са всичките сървъри по колите и аиде пътя и собственика в ареста ... така си отидоха няколко месеца мои труд и няколко години труд на собственика и няколко други души ... както и над 12 ТБ филми музика игри и всичко квото ви дойде ...

Link to comment
Share on other sites

Като бивш колега там си поддържам връзката с тоя ония и научавам за такива неща ;) Точната информация е че са дошли маскираните натварили са всичките сървъри по колите и аиде пътя и собственика в ареста ... така си отидоха няколко месеца мои труд и няколко години труд на собственика и няколко други души ... както и над 12 ТБ филми музика игри и всичко квото ви дойде ...

 

За жалост е така на мен лично не ми се нрави това "сливане" неща да си мисля кой се е обадил на маскираните момчета.

Поне може ли некой да сподели локалните сървари и тракери на новият ми доставчик Евроком лан.

Благодаря предварително

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...