Jump to content
BulForum.com

Home Net


Recommended Posts

За живущите в район централен има доста добра фирма.

Инсталационни такси:

1. 29 лева 10 работни дни

2. 39 лева 3 работни дни

3. 59 лева 24 часа работен ден

Месечен абонамент:

1. 14.9 / 180 kb международен бг. 10 mb локал

2. 19.8 / 400 kb международен бг. 10 mb локал

3. 24.9 / 700 kb международен бг. 100 mb локал

Телефони за достъп:

650284

260947

0887646650

Link to comment
Share on other sites

и какво й е хубавото ?

Ако правилно съм разбрал написаното - за 15 лв : 22К бг и външен ,за 20 лв. получаваш 50К , а за 25 лв. - малко над 80 . Като махнеш служебните пакети - всички посочени цифри би трябвало да са с около 5-6К надолу. Пффф. Добра фирма :sick

Link to comment
Share on other sites

не нямаме сайт.

 

и какво й е хубавото ?

Ако правилно съм разбрал написаното - за 15 лв : 22К бг и външен ,за 20 лв. получаваш 50К , а за 25 лв. - малко над 80 . Като махнеш служебните пакети - всички посочени цифри би трябвало да са с около 5-6К надолу. Пффф. Добра фирма sick1.gif

 

хубава е защото е постоянна винаги получаваш това за което плащаш.И няма да бъдеш влачен при инсталация и като си на гига бит колко плащаш и какво получаваш??

ако не ти харесва намери си други тогава :P

 

За въпроси темата е отворена за всичко което ви интересува.

Link to comment
Share on other sites

не нямаме сайт.

хубава е защото е постоянна винаги получаваш това за което плащаш.И няма да бъдеш влачен при инсталация и като си на гига бит колко плащаш и какво получаваш??

ако не ти харесва намери си други тогава :P

 

За въпроси темата е отворена за всичко което ви интересува.

А ти откъде си сигурен,че връзката е постоянна-техеабонат ли си?

Link to comment
Share on other sites

Deathzone не че нещо ама твойто твърдение е смело запознат ли си с факта че скапания ггбит в различните части на града е различно качеството на интернета например приятеля ми от смирненски нет-а му е 6 обаче в каршака положението беше ужасно все едно се върнах 4-ри години назад към dial-up-a...но не само като скорост ми дропва прекъсва направо... водеше се само че имам интернет..

Link to comment
Share on other sites

аз съм и аз в кършака и единствено пред 1 седмица започна да прави проблеми предо това само 1 път е спирал за 10 месеца ползване :unsure: :unsure: :unsure: ;) ;) :ghost :ghost :)

Link to comment
Share on other sites

Мойте проблеми бяха от друго естество switch-a на два пъти е зацепвал и когато им се обадя отговора беше ще предам на техническия екип 3дена нямах нет обаждах се всеки ден и те чак след 3 дена решиха да благоволят да дойдат.Другото което е скоростите ми бяха далеч от заявените 20кб/с бг download 90kb/s upload международния пак 20кб/с вечер към 9 часа 8-10кб/с прекъсваше супер много въобще нямам добри впечатления от съпорта на ггбит...

Link to comment
Share on other sites

Нета не е лош даже хич аз бачках там 3 месеца и имах постоянен достъп до всичко и много рядко имаше проблеми с нета (изключение са гръмотевичните бури тогава може да няма нет за няколко часа) за най-високата тарифа скороста е много добра имаш динамично IP обаче ако ти трябва статично отиваш плащаш си и го имаш :) имат сървъри не малко натъпкани с кво ли не можеш да качваш в тях. Помня че преди година и нещо бяха с 10 ТБ локален сега вече нямам информация.

Link to comment
Share on other sites

Нета не е лош даже хич аз бачках там 3 месеца и имах постоянен достъп до всичко и много рядко имаше проблеми с нета (изключение са гръмотевичните бури тогава може да няма нет за няколко часа) за най-високата тарифа скороста е много добра имаш динамично IP обаче ако ти трябва статично отиваш плащаш си и го имаш :) имат сървъри не малко натъпкани с кво ли не можеш да качваш в тях. Помня че преди година и нещо бяха с 10 ТБ локален сега вече нямам информация.

 

Potvarjdavam :)

Link to comment
Share on other sites

Я вкарай един тест :) www.speedtest.net май беше сайта ако може към бг и чужбина :)

94298303.png

 

94298900.png

 

локалния стига 6МBytes/s

дори не помня кога ми е спирал нета за последно... , но е много по малко от колкото модем на ЕК ;)

а пък ако се е прецакало нещо го оправят доста бързо наистина :)

Link to comment
Share on other sites

Не е зле ще видим мойта позната утре ако от лаггаме пак и изръсят че до 10 дена ще и се обадят(чака вече месец и половина)ще се обади на визио ако и те немогат тия са последната алтернатива тва да живееш на центъра и нет да не можеш си пуснеш е меко казано смешно..

Link to comment
Share on other sites

А ти откъде си сигурен,че връзката е постоянна-техеабонат ли си?

 

Да и работя там.

 

Ако приятелката ти е в центъра направо идвайте до 10 р дни сме ви инсталирали.

Link to comment
Share on other sites

Не разбрах само за 20лв каква скорост получавам? Локалният е ясен: 10 мегабита, но останалите скорости?

Link to comment
Share on other sites

във първото мнение пише :D

ОК ясно ми е, само не знам как с тия цени/скорости ще привлечете нови клиенти? Как ще ме накараш да сменя Евроком с вашия доставчик, като за 20лв на месец получавам стабилен и непрекъсващ интернет само с 5кб/с по-бавен от този, който предлагате вие.

Link to comment
Share on other sites

" За живущите в район централен " ... да вземат да да се докарат до другите квартали ще завземат всичко усещам го :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...