Jump to content
BulForum.com

Iron Maiden в България


Trivium

Recommended Posts

1. Мисля, че никой от тях няма 50, а Брус беше на страшно високо ниво. Звучеше почти като в студио. А Hallowed Be Thy Name е страшно трудна песен и освен това беше последна, нормално е да не е като на запис. Въпреки всичко смятам, че и тя беше страшно добре изпълнена.

 

 

На 7 август Брус ще стане на 49 години и е най-младия в групата :D . Всички останали са на 50 и повече даже :P .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Велико изживяване. Бях на оградата в центъра на сцената и са разцепих. Никога не съм вярвал, че любимата ми група ще свири на 1 метър от мен. Не знам как са е чувало назад, ама отпред единственото дето ма издразни е, че китарите на дейв и яник са чуваха доста слабо на някои песни особено на яник гледаш го праи соло пак китарата му не са чува :D Баса и барабаните за сметка на тва ни изтрепаха даже на Hallowed... стив насочи баса към мен :P

Link to comment
Share on other sites

Не си чувал китарите, защото е много трудно да се направи панорамата на голям концерт. Били са нагласени да хвърлят напред, за да може да се чуват в целия стадион.

Мен май малко ме е яд, че не отидох.

Link to comment
Share on other sites

Концерта беше уникален. С едни приятели тука от Пловдив си напрайхме не само концерта, но и целия ден уникален ;) а иначе на концерта бяхме точно пред сцената (50 лв билет, заболя ме сърцето :) ) и сичко си беше ток и жица. Дай боже повече такива концерти.

Link to comment
Share on other sites

Концертът си беше як. Мен лично новите песни не ме впечатлиха кой знае колко, но това е защото не ги познавам достатъчно, а и си обичам старите хитове! А на старите песни къв купон беше... Изкефих се максимално на музиката и на погото. Е, после бях като разглобен (и все още съм), ама кво да се прави, не сме вече на по 20 години!

Link to comment
Share on other sites

"What was that poison you drink over here....oh yes RAKIA... i drank that shit yesterday... it almost killed me" :D :D :D :D az sam dovolen ot koncerta ni6to 4e ne izsviriha liubimata mi pesen - Paschendale (to ne moje si4ko de) ama 6tom number i fear izsviriha brao ina4e 4ast ot publikata mal4a 6tot imashe mnogo pesni ot novia album i ne gi znaiat iavno .... moia teoria

Link to comment
Share on other sites

Естествено,че само на старите песни ще се разбере,че си на концерт!

То новите песни феновете или не ги харесват или не са ги слушали и седат тъпо и пърдат и се ислушват (ако могат,щото аз бях толокова на тясно,че не можех дори да се изпърдя като бял човек)

Концерта не беше много по различен от ДВД-то Rock In Rio,което е най-големия хеви метал концерт засега с 250 хиляди зрители!Единствените разлики бяха,че там изпяха 3 песни повече и сцената беше по голяма (очевидно)!

А в Бразилия са едни от най-големите фенове на Дикенсън(соловата му кариера се крепеше почти единствено на на тях) и на Майден!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Това бяха най-ненормалните, неестствени и прекрасни 90 минути в живота ми. Не съм способен да кажа друго за концерта онзи ден :blush:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...