Jump to content
BulForum.com

Iron Maiden в България


Trivium

Recommended Posts

В Пловдив има още останали билети,нали?Мисля в понеделник да си купя :punk

Ако искаш иди до рок шопа бачка и неска :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

И аз си имам билетче...още първия ден си купих. Не че съм се хванал на глупостите на Фънки, че ще свършат билетите, ама случайно се озовах пред магазин на 2be....

Ще се размажем.... на 28ми и Heaven and Hell, преди това през май Глен Хюз и Гама Рей....направо нямам думи :punk

Link to comment
Share on other sites

Днес чух нещо малко притеснително лично за мен. Терена също щял да бъде разделен според цените на билетите, като най-скъпите са най-отпред, а най-евтините отзад... Знам, че принципно си има ВИП зона пред сцената, ама пък целия терен да е разделен на сектори за сефте чувам. Даже и за Сабат на същия стадион нямаше такива глупости. Някой запознат ли е по-добре?

Link to comment
Share on other sites

мамка му, моя е от евтините :huh: а разбра ли се кои са подгряващите групи?

Link to comment
Share on other sites

Най-отпред, точно пред сцената, ще има заградена зона. За нея билетите са по 50лв. По-точна информация нямам :) . За подгряващите групи не се знае още със сигурност. Най-вероятно Ахат ще са една от тях.

Между другото Motorhead са втората група на Kaliakra Rock Fest :punk . Т'ва лято ще е лудница :punk .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

С какво ще пътувате от Пловдив за концерта в понеделник? Оказва се че няма късни влакове за връщане. :punk

Link to comment
Share on other sites

Утре с влака в един, ако още има билети като отидем на касата. Ако не - има и влак в 2, но май пристига чак в 5 в София....

Link to comment
Share on other sites

Сетлиста от вчерашния концерт (първия от "A Matter of the Beast Summer Tour ' 07"):

 

This is the setlist from IRON MAIDENs gig in Ljubljana, Slovenia tonight (June 2nd). For some reason, Iron Maiden performed four songs from the 25-year anniversary album The Number Of The Beast tonight, rather than the previously announced five songs. This means we might see a slight change of the set as soon as Monday night. However, on the upside, they have added 'Children Of The Damned'. The setlist is as follows:

 

'Different World'

'These Colours Don't Run'

'Brighter Than A Thousand Suns'

'Wrathchild'

'The Trooper'

'Children of The Damned'

'The Reincarnation of Benjamin Breeg'

'For The Greater Good Of God'

'The Number of The Beast'

'Fear Of The Dark'

'Run To The Hills'

'Iron Maiden'

 

Encore:

'Minutes To Midnight'

'The Evil That Men Do'

'Hallowed Be Thy Name'

Link to comment
Share on other sites

Концерта беше много як като качество на изпълнението, публиката страхотна....не съм бил на толкова голям концерт досега откъм посещаемост. По тия показатели - 6+

 

Обаче откъм количество така ни се изтропаха мощно, че нямам думи... Можеха поне малко да се постараят...още 1-2 биса да бяха направили да ги таковам в манафите! След оня провален концерт трябваше да се реваншират. Да не говорим че тва им е първи концерт тук. Втори общо на турнето, едва ли са толкова изморени....

Аз лично си развалих много и без това не толкова доброто в последно време мнение за мейдън. Комерсиална история...

Link to comment
Share on other sites

Нали си показа зърното кво повече искаш,иначе не ставаше да пее!

Трябва да се преоринтира в свирене!

Иначе новия албум не става за концерти.Само Different World е кяка за концерт!

Най-якото беше,че с билет от 50 лева вкарах 8 човек пред сцената!

Link to comment
Share on other sites

Brighter Than A Thousand Suns звучи невероятно на живо!

За мен концерта беше велик! Вярно, че можеше да посвирят малко повече, имаше и още няколко недостатъка, но въпреки всичко беше велико :punk !!!

Link to comment
Share on other sites

Брус Дикенсън се беше скапал. На Hallowed Be Thy Name вече едвам, едвам пееше. На 50 са вече и то с т'ва препускане по сцената така става. Не може обаче да не признаем, че к'вото изпяха го направиха по перфекттния начин. А и честно аз лично от скачане и викане последните песни също бях мортос и ако имаше още най-вероятно бих успял само да ги изслушам. Не съм много доволен от публиката, около мен имаше не малко, които само слушаха със скръстени ръци и кимаха мудно с глава. Новите парчета мен лично ми харесват и им се изкефих.

 

Организацията куцаше яко при влизането, можеше да отварят повечко пунктове и да става далеч по-спокойно. На този стадион съм ходил на мач, и тогава бях отвратен от квартала, а сега ме довърши съвсем. В Пловдив само Столипиново може да се сравнява по мизерия със столичния Илианци. Пълна мизерия и мръсотия, а за капак уличните лампи не бачкаха и се изнасяхме в пълен мрак. И тук е въпроса как може там да провеждат толкова елитни концерти в последните години. Все пак идват и не малко чужденци, представете си с к'во впечатление ша останат от нас, после се сърдим защо ни мислят за аборигени, като ние самите не се стараем да им променим това мнение.

Link to comment
Share on other sites

Брус Дикенсън се беше скапал. На Hallowed Be Thy Name вече едвам, едвам пееше. На 50 са вече и то с т'ва препускане по сцената така става. Не може обаче да не признаем, че к'вото изпяха го направиха по перфекттния начин. А и честно аз лично от скачане и викане последните песни също бях мортос и ако имаше още най-вероятно бих успял само да ги изслушам. Не съм много доволен от публиката, около мен имаше не малко, които само слушаха със скръстени ръци и кимаха мудно с глава. Новите парчета мен лично ми харесват и им се изкефих.

 

Организацията куцаше яко при влизането, можеше да отварят повечко пунктове и да става далеч по-спокойно. На този стадион съм ходил на мач, и тогава бях отвратен от квартала, а сега ме довърши съвсем. В Пловдив само Столипиново може да се сравнява по мизерия със столичния Илианци. Пълна мизерия и мръсотия, а за капак уличните лампи не бачкаха и се изнасяхме в пълен мрак. И тук е въпроса как може там да провеждат толкова елитни концерти в последните години. Все пак идват и не малко чужденци, представете си с к'во впечатление ша останат от нас, после се сърдим защо ни мислят за аборигени, като ние самите не се стараем да им променим това мнение.

 

1. Мисля, че никой от тях няма 50, а Брус беше на страшно високо ниво. Звучеше почти като в студио. А Hallowed Be Thy Name е страшно трудна песен и освен това беше последна, нормално е да не е като на запис. Въпреки всичко смятам, че и тя беше страшно добре изпълнена.

 

2. И аз не съм доволен от някои елементи в публиката. Някъв чичка стоеше с жена си до мен и ми се караше, че съм бил скачал и викал :blink: И тва ти говоря сравнително напред...точно между сцената и кулата с камерите. Кво правят тия пенсионери там и само ДЗяпат...

 

3. Кварталът се казва Надежда ;)

 

4. Вероятно само тоя стадион се дава под наем за такива неща. Забележи, че след концерта терена е лом. Да не говорим, че подобна навалица от пияни метъли да се допусне в центъра на града е немислимо...

Link to comment
Share on other sites

Илиянци?! В голяма грешка си, стадион Локомотив не е в Илиянци... Квартала си е много хубав - ти какво видя от него по-точно, че не се сещам - сам казваш, че си се изнасял по тъмно... По една улица как прецени цял квартал не знам. Аз там живея и ти гарантирам, че е десет пъти по-уреден и свестен от повечето квартали на Пловдив. А Столипиново - нищо не може да се сравнява с него, пич, нищо - такава кочина другаде освен в Пловдив няма и няма и да има.

 

 

Концерта беше убийствен - публиката беше главния герой, групата трябва да й се кланя до утре... АХАТ размазаха с летящ старт, но после тая смешка след тях даде всичко от себе си да осере пейзажа и да охлади публиката... по-хубаво Бенгълс да бяха поканили за подгряваща група. Ама така е - като сме с връзки и болни амбиции да сме като татето... все едно не стига на Ози щерката като пример, че от всяко дърво свирка не става. Който не е бил спокойно може да смята, че е изтървал концерта на 2007 и да си удря гъза в тавана докато посинее... Сега остава да видим Manowar как ще се представят.

 

 

p.s. От трибуните много забавно беше да се наблюдава публиката на терена - преди години светеха стотици запалки, снощи имаше хиляди екранчета на джесемета :)) изобщо не се снимаше на поразия... според мен не е далече времето, когато ще забраняват и джесеметата на подобни мероприятия... скоро камерите на апартчетата ще стигнат нормалните фотоапарати и камери....

Link to comment
Share on other sites

Leper_Messiah, не съм казвал, че Брус не е бил на ниво, напротив. Абсолютно съм съгласен с теб, че беше перфектен. Просто се измори накрая, това имах предвид по-горе.

 

Знам много добре, че се казва Надежда квартала. ;) Наистина не съм навлизал навътре и не бих могъл да спора, но е факт че покрай стадиона е леш.

 

Наистина не е удобно на националния стадион да се провеждат концерти. Засега няма подходящ стадион за подобни мероприятия. Или да се направи чисто нов в София (което е в сферата на научните фантастики) някъде на удобно място с много пространство, паркинги и т.н. Другият вариант е да се оправи стадион Пловдив.

Link to comment
Share on other sites

Аз съм супер доволен! Разцепих се! И без проблем си вкарах апарата, обачр е с кофти оптика и само някои снимки ги бива горе долу иначе филмчеата са яки :)

Link to comment
Share on other sites

а дали ще има снимков и видео материал от концерта?? не че очаквам да се позная сред 32 хиляди души, но все пак...

 

А иначе беше уникално, такава еуфория... бях като надрусан от адреналина

Link to comment
Share on other sites

Концертът нямаше засечка, а Брус е животно :punk

 

А не знам защо покрай мен нямаше хора със скръстени ръце, че и пого се опитваха да правят някви оптимисти :bgrin:

Но аз бях на 3-4 метра зад оградата за билетите от 50...

Link to comment
Share on other sites

А не знам защо покрай мен нямаше хора със скръстени ръце, че и пого се опитваха да правят някви оптимисти :bgrin:

Че аз си бях в погото през цялото време. Ама то започна на старите парчета ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...