Jump to content
BulForum.com

MS Visual Studio .NET 2003 Professional


Recommended Posts

Emi vednyj veche publukuvaqh takava tema i mi q nasrahte.

Ne mislq che e za Hardware->Bye/Sell, shtoto si e chist software :)

 

Ta ... naskoro spechelih edno originalno Visual Studio .Net 2003 Professional.

Qsno mi e che ottuka nikoi nqma da mi go kupi ... Iskam syvet kyde i kak moga da go prodam. Licenzirano e i v saita na MicroSoft struva 1079$, az iskam pone 500 kinta da mu zema.

 

Aide molq vi se bez izkazvaniq ot tipa: "V Bylgariq nqma koi da ti go kupi", shtoto e frash ot firmi, koito bachkat samo s licenziran software i 1/3 ot cenata im e super izgodna. Aide da otgovarqt samo hora, koito mogat da mi pomognat, shtoto tochno taka mi se nasra temata minaliq pyt. 10x!

Link to comment
Share on other sites

... Iskam syvet kyde i kak moga da go prodam. Licenzirano e i v saita na MicroSoft struva 1079$, az iskam pone 500 kinta da mu zema.

Някой знае ли как стои въпроса с лиценза в такива случаи, не само за .НЕТ Студиото, но и да кажем с Офис, Уиндоус на MS. Дали може да се препродават? Понеже по едно време твърдяха че лиценза е поимемен на името на който е издаден (на фактурата с който е купен) и при препродаване се губи :confused

Link to comment
Share on other sites

еми ако лиценза е надписан ... лошо

ми то самия докумет струва скъпо, а не дискчето или книжциците :)

 

А за това Студио .НЕТ лиценза не е надписан ... чака си копувача и ...

Link to comment
Share on other sites

Spechelih go na edin nacionalen turnir po programirane, na koito stanah vtori. Nagrada mi e ot MicroSoft. Sichkata dokumentaciq e vytre v NEOTVARQNIQ paket i chaka da byde popylnena na koito go kupi. Problem s preprodavaneto ima, ako software-yt e prodaden, a moqt oshte ne e... Vse pak poleto na kopuvachyt e prazno.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...