Jump to content
BulForum.com

Училища


Recommended Posts

Значи предлагам в тази тема да пишем кое училище има най-добар ваншен вид.В смисал състояние на Сградата,Двор и тн.Аз уча в ПГСАГ Пловдив(Строителния)и мисля че това е най-доброто и подаржано училище в Пловдив.За др градове нз.Ако вие мислите че има по добро училише(ваншен вид пишете и качете снимки.До 1 2 дена ще кача снимки на ПГСАГ.То е най-хубаво през пролетта когато сичко разцафне.

Link to comment
Share on other sites

в тва училище на са ли ви предавали гласния звук "Ъ"(да, има такъв:>)или някакъв български език изобщо?

Awe ne znam dali sa im predavali oba4e toq post mi se struva 4e si e 4isto spamene....

 

Po Temata...Stroitelniq naistinq proletta staa super qko v dvora , a na skoro kato cukah tam ma4 gledam i na sgradata sa i udarili 1 remont.

Link to comment
Share on other sites

Туй не му пречи да е красиво. А то не е баш чак толкова неустоимо де, ама да не развалям хатъра на автора.

 

И все пак, 100% всеки ще пише, че неговото си е най-готино.

Link to comment
Share on other sites

Авторът страда от синдрома "незнам" :).

 

А по темата-аз лично мисля че всички училища са трошляк :Р.Иначе аз уча в МГ-то и на това даскало най-много му харесвам футболните игрища. (:

 

Едит:Май и teddko не е учил буквичката "ъ". :)

 

Едит2:С думата "автор" визирам spetsa ...

 

Едит3:

и сам виждал и доста други училища в града..
в тва училище на са ли ви предавали гласния звук "Ъ"(да, има такъв:>)или някакъв български език изобщо?
Link to comment
Share on other sites

Аз също уча в Строителния.. и сам виждал и доста други училища в града.. и наистина мисля че за сега е най-добре поддържаното у-ще в Пловдив... И наистини на пролет си е бая красиво...а и освен най-добро на външен вид си мисля че е и най-доброто ни училище в целя град.. но това е за друга тема :)

Link to comment
Share on other sites

в тва училище на са ли ви предавали гласния звук "Ъ"(да, има такъв:>)или някакъв български език изобщо?

прав си то българския са учи ама кои да го учи ... (пиша така защото на кбд пиша на анг и там както знает е няма Ъ или поне аз не ползвам) създадох тази тема не за да спамя или за да казвам че моите училище е най-хубаво създадох я защото като гледам че др училища са лом а строителния е хубаво значи може и др да са хубави.А за този които каза че сам доста зелен ваобще незнае за кфо става вапрос аз не казвам че там ми харесва да уча или тн.казвам че обстановката ми харесва ...

Link to comment
Share on other sites

Аз завърших строителния и наистина съм изкарал страхотни години там. Обаче тъкмо ни свършиха часовете по информатика и купиха най-новите компове :D тъкмо завърших и сложиха навсякъде алуминиева дограма . Голям карък ,баце. Колкото до автора на темата и до другия възпитаник на ПГСАГ (@Европата), не се обяснявайте и извинявайте с клавиатурата. Един човек като е неграмотен където и да учи няма значение... демек не го стопляте тоя български език. Ана Николова трябва да ви свие сърмите (или да напиша сармите за да ме разберете :lol: )

Иначе говорейки за сграда , двор и спортна база , строителния е Н1. Двора е просто супер , поддържан от парковото строителство и г-н Никола Маргов . Евала баце Маргов :gangstah:

 

ЕДИТ: Сега видях набора ... ясно :lol: . А какво общо има тази тема с Pictures ако някой ми обясни ... еваларката :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...