Jump to content
BulForum.com

Най-великата пънк група


bigico

Recommended Posts

nyakoi ima li ne6to na g.b.h.

 

аз имам първия им албум и е мега як- "City baby attacked by rats"

много критици твърдят че точно g.b.h. доста са спомогнали за възникването на траш метъла-наистина мноо интересно твърдение :) но се пак Джейсън Нюстед(май така се казваше :P ) - втория басист на Металика(и задържалия се най-дълго) много често на концертите през 80те е бил с Т-шърт на g.b.h.

:punk

Link to comment
Share on other sites

Е, не може да не се уважават някои групи като Ramones, The Misfits и Sex Pistols, ама чак велики...

Идеята ми беше друга...

Имах впредвид,че понятието "велик" влиза в разрез с идеологията на пънк/хардкор културата.Все пак в сцена,където няма звезди(или поне такава е идеята) неможе да се говори за велики групи.

 

 

ПП.пънк и пънк-рок са едно и също нещо.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

абе ддзн.. аз отскоро се зарибих по тоя стил :) и ме кефят по бавните песнички на такива групи... не толкова да крещът :) лично ме кефят: panic at the discoo, 3 doors down, Sunrise Avenue и RED HOT CHILLI PEPPERS незная дали това е точно пънк но ме зарибява :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
абе ддзн.. аз отскоро се зарибих по тоя стил :) и ме кефят по бавните песнички на такива групи... не толкова да крещът :) лично ме кефят: panic at the discoo, 3 doors down, Sunrise Avenue и RED HOT CHILLI PEPPERS незная дали това е точно пънк но ме зарибява :)

Брато,ти отрепа коня с лопатата! :blink: :woot

Link to comment
Share on other sites

Слушай си ги фалл аут бой и им се радвай като е всеки с вкоса си ама надалече от тука че се дразня безмозачни емота.

Sex Pistols

The Exploited

The Casualties

Cheap Sex

И две български:

Last Hope - Най-великите

Кокоша Глава

 

И ако за групата пише emo-punk или pop punk което още не мога да го разбера кво е щото двете думички се изключват взаимно :wacko: не пускайте името тук.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...