Jump to content
BulForum.com

Очакванията ви


Recommended Posts

Така като гледам новия болид, имам чуството че гледам шампионския болид :) Остава сами и Кими да е на ниво тази година :) Такива са ми на мене очакванията :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply
На тренировките Алонсо мажеше ... дано и в състезанието да е така ;)

 

:blink: :blink: :blink: :blink: Искаж да кажеш "се омаза" :laughing:

 

1 5 Felipe Massa Ferrari 1:27.353

 

2 6 Kimi Räikkönen Ferrari 1:27.750

 

3 2 Lewis Hamilton McLaren-Mercedes 1:27.829

 

4 3 Giancarlo Fisichella Renault 1:27.941

 

5 9 Nick Heidfeld BMW 1:27.970

 

6 17 Alexander Wurz Williams-Toyota 1:27.981

 

7 1 Fernando Alonso McLaren-Mercedes 1:28.040

Link to comment
Share on other sites

Дано целия сезон завършва както втората тренировка днес. Другите отбори освен Ферари не ме интересуват. БТВ и двете рендета са спрели на пистата ;)

Link to comment
Share on other sites

Нека да пораздвижим темата.Пол позишън е за К.Райконен.От втора стартова позиция ще потегли Алонсо.Още преди старта най-очакваната битка за сезона се очертава да е сериозна.Аз лично очаквам победа ба Райконен и едно интересно състезание.

Link to comment
Share on other sites

Фераристите да не се радвате прекалено много...според мен Макларън отново имат повечко гориво. Може и да греша и просто така да ми се иска, но историята показва това. Иначе утре ще е интересно и в дъното при Маса...на Албърт Парк няма много места за изпреварване и битката ще е мощна.

Link to comment
Share on other sites

Фераристите да не се радвате прекалено много...според мен Макларън отново имат повечко гориво. Може и да греша и просто така да ми се иска, но историята показва това. Иначе утре ще е интересно и в дъното при Маса...на Албърт Парк няма много места за изпреварване и битката ще е мощна.

 

Горивото не ме притеснява, а новото правило за гумите :(

Link to comment
Share on other sites

Горивото не ме притеснява, а новото правило за гумите :(
Може ли малко информация, защото не съм особено запознат с това правило :)
Link to comment
Share on other sites

Може ли малко информация, защото не съм особено запознат с това правило :)

 

Ама може разбира се. Всеки тим е длъжен да използва в едно състезание и МЕКИТЕ и ТВЪРДИТЕ смеси на доставчика. Както се сещаш тук в Австралия, а и на повечето писти меките смеси дават по-бързи времена и примерно правиш(настройваш) колата да работи добре с тях, но идва фаза, в която караш с "неудобни" гуми. Друг е въпроса и кое шаси как се държи в състезателно темпо и с двата типа гуми. От тестовете се видя, че Алонсо има ядове с меките гуми щото ги "яде" много бързо заради стила си на каране. Хамилтън пък няма такъв проблем. Ние пък май нямаме проблеми с тях или се бъркам. То толкова много инфо :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...