Jump to content
BulForum.com

Problem s play-vaneto na filmi


ack

Recommended Posts

Kogato otvorq nqkoi film,ekrana stava 4eren i ne mozhe da se izleze ot tova polozhenie,osven s restart ili stand by.4uva se zvuk, no ne stava nisto.Ne mozhe da iz4ezne dori kato zatvorq applicationa s Alt i F4.

niakoi znae li zasto?

Link to comment
Share on other sites

Защо ми се струва, че топика не е за този форум :confused

Както и да е, според мен проблема се крие в лоши кодеци (или по-скоро прецакани).

Махай всички кодеци и слагай само AC3 и ffdshow, с тея двата софтуера досега е нямало филм да не ми тръгне!

Link to comment
Share on other sites

Ne sym mnogo syglasen s tedy 4e trqbva da se slagat samo tiq dva codeca. ;)

 

Zna4i maha6 sqkvi codeci ( ako si se omazal s razni codeci moje da ne moje6 da gi mahne6, ta dori za da iz4eznat moje da se stigne do reinstall na Windows) ta maha6 gi i sled tva si dyrpa6 ot wareza K-Lite Codec Pack, slaga6 go i vsi4ko e OK, v nego ima i BSplayer. Ako ne ti haresva BSPlayer kakto sym az, drypva6 ot wareza o6te edna 6turotiika - DivXG400 i si puska6 dobriq star Media Player i si gleda6 na nego sys subtitri (za subtitrite e taq programka). :)

 

PS: Toq topic naistina ne e za tuk :)

Link to comment
Share on other sites

абе често ми се случва някой филм като го пусна с БС-плей и да показва зелена картина, а с Crystal Player си върви идеално :)

дори на новия BSplayer ... пак зелено ...

Link to comment
Share on other sites

DJ Nicolaeff, а ще ми кажеш ли кой филм няма да ми тръгне с тея два кодека? Във ffdshow са включени DivX 3,4,5, и XviD, и още нещо имаше май.. Доста филми са ми минали през компа и всичко е тръгвало без проблем. А относно субтитрите, самия кодек ffdshow поддържа субтитрите и ги показва без никакъв софтуер. Е, аз съм си сложил DivXG400 понеже само той може да ги покаже в черната зона на екрана, под филма (ако е широкоекранен както са повечето).

ffdshow е 700К, а К-Lite е над 5-6 МБ струва ми се!

А тоя BSPlayer направо го затрих след първата проба, уж последна версия а ми правеше номера на екрана, не се появява прозореца в фулл скрийн, премигвания и т.н. Може и да е от видеодрайвера, но аз си ползвам Медията и всичко върви като по мед и масло :P

Ако някой ден някой видео не ми тръгне, може и да се замисля за K-Lite ;)

Link to comment
Share on other sites

аха, а аз защо си мислех, че ffdshow е малък кодек pack :wacko:

Ами Ок, както и да е, и аз отдавна съм си наумил, че K-Lite е следващото, което ще пробвам ако изпадна във видео-затруднение ;)

Link to comment
Share on other sites

аз отдавна съм си наумил, че K-Lite е следващото, което ще пробвам ако изпадна във видео-затруднение  ;)

Naistina si zaslujava da go probvate.Az sam s nego ot dosta vreme i niamam nikakvi problemi s filmite.A i ne vijdam za6to ste nedovolni ot BSPLayer.Malka i sempla programka s mnogo funkcii.Az li4no mnogo ia haresvam.No vse pak vapros na vkus.

Link to comment
Share on other sites

Vsichko tova mnogo hubavo, a ma mnogo bugava be ;) .

Да, толкова малка програма и толкова бъгове! :sayjin

Не виждам с какво Медия Плеър не ви задоволява :confused

Много ми харесва особено на фул скрийн лентите, които се появяват и дискретно изчезват след няколко секунди :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...