Jump to content
BulForum.com

Продавам Skype кредит


Recommended Posts

Мога да ви заредя skypeout, взимам стойността, която искате да се зареди + 20 % , например ако искате 10 евро ваучер ще ви струва 10 евро + 20 процента - 12 евро.

За контакти - скайп stefan23231 , 0885608501 или тук.

Link to comment
Share on other sites

С риск да си навлеча Warn, искам да кажа ако някой не знае, че Skype Credit се зарежда много лесно, стига да можеш да правиш банков превод:

 

1. Правите си акаунт във www.moneybookers.com

 

2.Превеждате колкото си искате пари на сметка:

 

Account holder: Moneybookers Ltd.

Bank: Raiffeisenbank Bulgaria

City/Town: Sofia

SWIFT: RZBBBGSF

IBAN: BG31RZBB91551065030317

Account currency: BGN

Reference: (тука слагате номера, който ви дават при регистрацията в moneybookers)

 

3. След 3-4 дена парите се зареждат в сметката ви и можете да си купувате кредит от Skype, VoipBuster (и всичките му производни) и да си поръчвате нещица в разни e-commerce сайтове.

 

P.S. ако имате epay.bg акаунт, банковия превод става даже без да мърдате от компютъра си с няколко клика на мишока ;)

 

Знам, че подкопавам бизнеса на човека. Но все пак при положение че е толкова лесно а си заредиш скайпа, някак си не ми изглежда справедливо да се взимат по 2 евро на всеки десет заради това че просто хората не знаят как става...

 

Въпреки всичко е възможно някой да не може да прави банкови преводи и тогава някой може да се възползува от предложената тук услуга. Иначе някак си не ми е комфортно да я гледам тая тема...

Link to comment
Share on other sites

Е, като не ти е комфортно можеше да не пишеш. Аз предоставям услуга за хора, на които не им се занимава, не искат да си дават данните в интернет или просто нямат банкова сметка/карта. Идеята не е да взимам пари от някой защото не знае как става.

Link to comment
Share on other sites

Идеята не е да взимам пари от някой защото не знае как става.

Е значи няма какво да се притесняваш от информацията на sMARTBomber нали?

Link to comment
Share on other sites

... Идеята не е да взимам пари от някой защото не знае как става.

 

Ама как ще ти е това идеята, разбира се, че не е ! Е, а тези 20% са си благотворителност направо, за гладуващите в Африка нали ?

Link to comment
Share on other sites

Добре де, не мога да разбера това на вас какво ви пречи, че човека предлага тази услуга?

Нормално е всеки положен труд, макар и минимален, да се заплаща.

С тези разбирания до ни каде няма да стигнем, който го може и му се занимава си го прави, а този който няма време си плаща, толкова е лесно ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...