Jump to content
BulForum.com

1600MHz DURON


Recommended Posts

Е добре де тогава да отключа всички Л-ове или няма смисал защото тръгне ли да търси ще намери всичко необходимо в /както е моя случай L1 Кеш

Link to comment
Share on other sites

Ако нямаше смисъл, конструкторите нямаше да се мъчат да правят толкова нива на кеша ;)

След Л1, другите освен че са по-бавни, са и по-големи, следователно, в малкия Л1 кеш има място за една малка част от това което е кешнато в Л2 например.

Link to comment
Share on other sites

а и другите L3 L4 L5 L6 L7.......

abe vie maloumni li ste?

L mostovete sa prosto zamestitel na dobrite stari "jumperi"

slujat za configurirane na nai-razlichni neshta

tova che L2 bil za L2 cache, ne znachi che L1 primerno ne sluji za identifikaciq koi procesor e mobile i koi ne e

 

*otkliuchete* gi vsichkite i vijte kakvo stava, da.. iskreno vi nasyrchavam :)

to ot opit glava ne boli ;)

 

...plus tova, za da *otkliuchite* cache, toi trqbva da syshtestvuva vse pak tam nqkyde, ne mislite li?!

Link to comment
Share on other sites

Някои от видовете молив не са Електропроводими.Затова тарси някой който да е такъв.В моя случй аз ползвах от ония старите моливи едни оранжеви с графир 2Б с него ще стане сигорно и с друг ще стане но просто на мен тоя ми свърши работа.

Link to comment
Share on other sites

Ми те са така направени L1 | | | | | | тези ги свързваш хоризонтално L1 -------- и нанасяш слой за да ги покрие отгоре само гледай да не стигне до долния L защото можеш да ги свържеш и ще стане лошо след това слагаш кулера пускаш машината и си готов.

Link to comment
Share on other sites

Ако моливът е графитен не виждам как няма да е електропроводим. Ако е пастел е друга работа ;-). Duron-ите и Ahtlon-ите общо взето се различават по това, че Athlon-ите са по-качествени бройки. Не са 1х1 като качество, така че не се циганете за 20 долара.

Link to comment
Share on other sites

E tova mai mu e maximuma na duron-a mi, po na gore ne mi se mychi shtoto mnogo voltaj iska apak i 50% ot nominalnalnata chestota mislq che e dosta dobre :rolleyes: 2400MHz . I dosta se podobri proizvoditelnosta kato cqlo na sistemata :wacko: na 3D Mark 2001 10005 3D Marks , na 3D Mark'03 2031 3D Marks Nai nakraq postignah tezi rezoltati koito iskah ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...