Jump to content
BulForum.com

tarsq si pomo6tnik


Recommended Posts

а малко повече информация няма ли да дадеш ?!

 

като например:

работно време, с трудов договор ли е , и какво представлява "физическа но не много тежка"

Link to comment
Share on other sites

а малко повече информация няма ли да дадеш ?!

 

като например:

работно време, с трудов договор ли е , и какво представлява "физическа но не много тежка"

Аз ще ти обясня , то се разбира от поста - Обявата е за общак - без договор ,плаща се на ръка 10 лв. на ден ... Пича сигурно ще се мести в друг апартамент или нещо от сорта :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 months later...
zapo4va ot ponedelnik abotata e fizi4eska no ne mn tejka

parvona4alno zapla6tane 10 lv na den

Иди в зоологическата градина и може да намериш някоя маймунка да ти работи за 10 лв. Или иди на сафари в Африка ,може да си намериш някой роб там.

Link to comment
Share on other sites

Иди в зоологическата градина и може да намериш някоя маймунка да ти работи за 10 лв. Или иди на сафари в Африка ,може да си намериш някой роб там.

Темата е доста стара, но както и да е....защо "роб"? Ясно е, че заплащането е ниско, но някои хора работят 8 часа и за по-малко... ;) И на мен ми се ще ако не "европейска" заплата от ХХХХ евро, поне "софийска" от 1000 лв. ама не става... ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Иди в зоологическата градина и може да намериш някоя маймунка да ти работи за 10 лв. Или иди на сафари в Африка ,може да си намериш някой роб там.
Явно работиш за повече. Щом нямаш интерес, какво наливаш масло :bgrin:

Ако беше безработен и няма кво да ядеш, не можеш да свържеш двата края, щях те питам маймуни ли щеше да пращаш да работят.

Link to comment
Share on other sites

q kaji kade e taq rabota zainteresuva me

Каква работа,ми 90 % съм сигурен,че става дума,да си чирак на някой майстор.Е това явно представлява работата.Ама 10 лв си е малко,чираците вече зимат по 20.

Link to comment
Share on other sites

tarsq si mom4e za rabotata,trqbva mi nqkoe seriozno mom4e da rabotim zaedno. zapla6taneto nestava den za den a poprincip na obekt no vsei4ko e otnositelno... koito ima jelanie i koito ima vaprosi da mi pi6e LS...

Link to comment
Share on other sites

Здравей.Това което написа ме заинтересуба, но бих искал да ми дадеш малко повече информация за работата: каква работа, какво работно време и какви години се изискват.

Link to comment
Share on other sites

Здравей.Това което написа ме заинтересуба, но бих искал да ми дадеш малко повече информация за работата: каква работа, какво работно време и какви години се изискват.

poradi 4eterimata koito sa mi pisali na LSi ti: utre v 12:30 ako mojete elate na centralna gara(pod golemiq 4esovnik) da obqsnq za kakvo stava vapros i da se vidi i da pitate pove4e. :)

Link to comment
Share on other sites

И аз си търся спешно помощник за един проект по един сайт.

Условия: да знае Flash 8, photoshop е предимство :)

за контакти: ICQ: 280583501

Link to comment
Share on other sites

И аз си търся спешно помощник за един проект по един сайт.

Условия: да знае Flash 8, photoshop е предимство :)

за контакти: ICQ: 280583501

6to ne si pusne6 tvoq obqva a trabva da pi6a6 v 4ujdi temi???

i ako tova ne e spam :angry1

Link to comment
Share on other sites

6to ne si pusne6 tvoq obqva a trabva da pi6a6 v 4ujdi temi???

i ako tova ne e spam :angry1

canada как така се нервиш на човека, че пише в тема в която и ти си писал, как така му казваш да си пусне собствена обява и определяш това неговото като СПАМ при положение, че ТВОЯТА обява е в тема, пусната от diesel9999 в далечният 23-ти Ноември.

 

Първи случай - ти си този diesel9999 и ако е така, то тогава ще бъдеш БАН-нат, защото нямаш право да имаш втора регистрация тук!

Втори случай - правиш се на "скрит модератор", като си мислеш, че хората са балуши и не четат по-предните постове и гледат само последните.

Трети случай - ти си много нагъл и нахален и правиш т.нар. "орда пиниз" - влизаш в на някой човек темата, започваш да пишеш и след няколко поста започваш да действаш собственически и да се правиш на гилдмастър, крадеш темата на потребителя и съдиш другите за същото, каквото и ти си направил, обвинявайки ги в нечисти помисли и т.н. Крадеца вика - дръжте крадеца.

 

Както и да е последните два случай са долни и аз не ги понасям, за това ще те помоля - дръж се възпитано с останалите участници във Форума - добрият тон е задължителен. Не прави забележки на хората, за същото нещо, което и ти си направил - писал си в тема на друг, че търсиш помощ. Не ми double поствай, имаш си бутонче EDIT!

 

Дано ме разбереш, ако пък много съм плямпал - пиши ми колоритно ЛС, ще се разберем ;)

 

Остани със здраве!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Темата е доста стара, но както и да е....защо "роб"? Ясно е, че заплащането е ниско, но някои хора работят 8 часа и за по-малко... ;) И на мен ми се ще ако не "европейска" заплата от ХХХХ евро, поне "софийска" от 1000 лв. ама не става... ;)

 

xaxaaxa 10 lv na den : :blink: :laughing1: :laughing1: :laughing1: podigravka :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...