Jump to content
BulForum.com

Принтер три в едно


Recommended Posts

Някой може ли да ми даде някакви впечатления относно продуктите на Brother? Щото солитрон ги дават на доста симпатични цени...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

какъв принтер/копир/скенер ще препоръчате до 300 лв. който да може без проблем да обработва около 1000 стр. на месец и също така смяната на тонера да не струва майка си и баща си?

интересувам се най-вече от възомжностите на принтера, а копира и скенера ги приемам по-скоро като бонуси т.е. 10-15 копия и 2-3 сканирвания на месец :rolleyes:

 

благодаря предварително.

 

п.п. насочил съм се към HP LaserJet M1120 MFP, но преди това ще събера малко отзиви.

Link to comment
Share on other sites

HP си е HP, колкото и някои да не ги долюбват.

Вярно, на тази мултифункционалка зареждането на касетата е малко по-скъпо заради смяната на чипа, но....възможно е скоро да му се намери цаката и на този "проблем"...

Иначе, ако ще купуваш, купувай бързо, защото има тенденция да се вдигат - например евтините принтери скочиха с 20-25%

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
какъв принтер/копир/скенер ще препоръчате до 300 лв. който да може без проблем да обработва около 1000 стр. на месец и също така смяната на тонера да не струва майка си и баща си?

интересувам се най-вече от възомжностите на принтера, а копира и скенера ги приемам по-скоро като бонуси т.е. 10-15 копия и 2-3 сканирвания на месец :rolleyes:

 

благодаря предварително.

 

п.п. насочил съм се към HP LaserJet M1120 MFP, но преди това ще събера малко отзиви.

 

Препоръчвам ти Samsung 4300 много желязно моделче и се пални без никакви проблеми за около 30-на лева

дават му месечно натоварване от 3000стр. то е аналог на Xerox 3119. Взимай няма да сбъркаш. Цена около 230-240лв.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...