Jump to content
BulForum.com

бъг на мишката


predatora

Recommended Posts

Потърсих в форума и в гоогал за по горе споменатия проблем.. но или няма информация или незнам как да търся :)

 

най-често се получава ако съм в някоя игра, излезна с алт и таб до експлорер-а (firefox в случая) и при първото кликане върху браузера (кадето и да е), мишката се озовава горе в ляво. Това въобще бъг ли е всъщност.. бил сам у много приятели и там също съм го виждал това.. преди мислех, че заради кучата марка на плъха, но сега с лоджитек г1 ме самнява да е от него .

 

ps. надявам се на несъм объркал мястото за темата, ако е така преместете е.

Link to comment
Share on other sites

такива несгоди имах и аз, не само че си ходи където иска, ми и като пукам нещо, почвам да гледам в небето или земята и да се върти образа в кръг :)

сложих преходних от usb-то към ps2 и се оправи....

Link to comment
Share on other sites

бъг е но на кое не се знае .... срещал съм го в старата ми работа на компа ... дори и след реинталл не се оправя .. беше пс2 мишката ... на приятелката ми на компа също го има .... има верояност и да е от дъното .. знам ли ... пробвай с друга мишка за usb .. или пък ако си на usb .. пробвай с пс2 ... с реинсталл да знаеш,че няма да се оправи

Link to comment
Share on other sites

към 4-5 мишки сам пробвал дося.. кви ли не.. 1 лоджитек с топче пс2, 1 унитек с топче на пс2, 1 самунс лазерна с пс2 и ся съм с г1 на usb и пак 'бъгва' :) от дъното.. преди на стария комп и ся на новия пак си го прави това нещо.. просто 99% съм сигорен, че проблема е някаф софтурен :)

Link to comment
Share on other sites

Този проблем го имах и аз. Купих си падче от плат (едно такова черно) и проблемите изчезнаха. Със стария пад мишката както е в центъра, след леко преместване в коя да е посока и забиваше горе в ляво или дясно. След смяната на падчето всички проблеми изчезнаха :)

Link to comment
Share on other sites

Понеже разбрах, че мишката ти е логитеч г1. Инсталирай последната версия на драйверите на логитеч - Set Point. Не гледай, че твоята мишка не поддържа сет пойнт, инсталирай смело.

Link to comment
Share on other sites

това с пада ще го проам при парва възможност.

petst аз съм си със сет пойнт, но не е последна версия мисля. несъм се занимавал да е ъбдейтвам :)

Link to comment
Share on other sites

:D Тайната е в пада !Болшинството от от мишките са "антикомунисти",ама никак не оби4ат червените

падове ...

 

 

мм,то и топки си пробвал....горното важи за оптичните...странно :wacko:

Link to comment
Share on other sites

бе видяли се е, че ще се сменя и пада.. ся съм с 1 син уж от плат.. и от 2 дена някаде несам забелязал да бъгва, но сам си харесал steel qck/+ .. и ще видим кога ще го зема :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...