Jump to content
BulForum.com

СОУ Пейо Яворов (Пловдив)


Recommended Posts

За кво са ви хора от там. Всички дето са учили там са "нечовеци"... А колкото до -смирноф- ти пък алкохолик гаден стига се прави на знаещ ве. И ти си нечовек, кво като си завършил Симеона :)

Link to comment
Share on other sites

За кво са ви хора от там. Всички дето са учили там са "нечовеци"... А колкото до -смирноф- ти пък алкохолик гаден стига се прави на знаещ ве. И ти си нечовек, кво като си завършил Симеона :)

Къф смисъл " нечовеци " ? Аз уча там кофтито е , че ми е последна година :pirate

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Еми ако търсите айляшко даскало, влезте да учите там, ако искате да хванете език или занаят, недейте.Мисля, че тва даскало предлага и вечерна форма на обучение, имах един фр оттам дето остана да повтаря и зе 2 години за 1, а иам и др фр оттам дето е рекордьора на махалата-900гр ракия + 2 бири + 1масур....кво повече да кажа. ; )Иначе ако има някой от тва даскало мога ли да питам дали книжарница "Принц", точно до него бачка още и продава учебници 2 ръка?

Link to comment
Share on other sites

Еми ако търсите айляшко даскало, влезте да учите там, ако искате да хванете език или занаят, недейте.Мисля, че тва даскало предлага и вечерна форма на обучение, имах един фр оттам дето остана да повтаря и зе 2 години за 1, а иам и др фр оттам дето е рекордьора на махалата-900гр ракия + 2 бири + 1масур....кво повече да кажа. ; )Иначе ако има някой от тва даскало мога ли да питам дали книжарница "Принц", точно до него бачка още и продава учебници 2 ръка?

Ako е пил ракия от 2 лв. литъра , която е 20 градуса може да изпие и литър ...

Link to comment
Share on other sites

Еми ако търсите айляшко даскало, влезте да учите там, ако искате да хванете език или занаят, недейте.Мисля, че тва даскало предлага и вечерна форма на обучение, имах един фр оттам дето остана да повтаря и зе 2 години за 1, а иам и др фр оттам дето е рекордьора на махалата-900гр ракия + 2 бири + 1масур....кво повече да кажа. ; )Иначе ако има някой от тва даскало мога ли да питам дали книжарница "Принц", точно до него бачка още и продава учебници 2 ръка?

Кой е този индивид ? Да не е пил в розовото ? Не се намира до даскалото а в блока до даскало далгия високия преди Евъгрийна .

Link to comment
Share on other sites

мога ли да питам дали книжарница "Принц", точно до него бачка още и продава учебници 2 ръка?

Ами работи.Аз си купих един учебник септември месец,така че не виждам причина да не работи сега.Лошото е,че може учебниците втора ръка да са продадени и да не си намериш(предполагам за учебник ще ходиш).

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

о, хора не знам какво ви става!!! яворов си е нормално училище с нормални хора. не са нечовеци или някви селяни както се изразявате. вечерното училище е съвсем отделна институция, която само се помещава в сградата на Яворов! а за учене на занаят-има си проефесионални гимназии, който иска занаят и го мързи да следва висше,а относно езика- стига да имаш желание -ще го научиш. смея да твърдя, че моята учителка в подготвителна година беше много добра и от нея научих най-много и то английски език, така че неинформирани субекти със съмнителни приятели и познати да не дават инфо без да са го проверили!

Link to comment
Share on other sites

Я виж ти...колега учил до 7-ми в Яворов.Тоня Раева не съм я виждал от както го напуснах това даскало и честно казано съжалявам за това.Тя като класен ръководите и преподавател по БЕЛ е един от хората ,които като част от бълг. образ. система ,са ми дали най-много в живота.Щерьонка съм очуден ,че още преподва...ей как не и се откъсна едно 6 за мене не знам ,все 5.25.Честно казано май заради нея ,от части ,загубих интерес към математиката.А коя паралелка си бил колега?

Link to comment
Share on other sites

puchi Zaio честита победа има ли смисъл да се урезелява темата заради някви такива смешни и безмислени постове като вашите ? ДОбре на футбол сте били ама кво от тва я се пробвайте на баскет или на волейдол където са някви 8 клас по 2 метра да ви видим дали ще усирате темите .

Link to comment
Share on other sites

ТЕТА 5-1 Яворов :punk

Не сте никак лоши :woot

А 5ти номер (последния човек) от ТЕТа знаеш ли кой беше :) Моя милост :P

UzITo вашите Виктория няма кой да ги бие на тяхната възраст в Пловдив истина си е... няма такива изруди 8ми клас по 197 см. Все пак и чичо Петьо Драгиев им е тренер, а всички знаем колко добър играч беше.

Link to comment
Share on other sites

Я виж ти...колега учил до 7-ми в Яворов.Тоня Раева не съм я виждал от както го напуснах това даскало и честно казано съжалявам за това.Тя като класен ръководите и преподавател по БЕЛ е един от хората ,които като част от бълг. образ. система ,са ми дали най-много в живота.Щерьонка съм очуден ,че още преподва...ей как не и се откъсна едно 6 за мене не знам ,все 5.25.Честно казано май заради нея ,от части ,загубих интерес към математиката.А коя паралелка си бил колега?

7g klas bqh mai :)

Link to comment
Share on other sites

И аз учих в Яворов ех..... :wub: .А постове от рода на "готино е,ама има селяни" , "момичетат са добре ама даскалото е жив ташак" ми става ясно ,че там където учите май си е ташак и там :laughing:

Като цяло 90% от училищата са под всяква критика,ако говорим за обучение,Яворов също е тия 90 %,но като цяло е даскалото е супер,не е толова айляк колкото си мислите,всички други гимназии(хуманитарни) са доста под нивото на Яворов,с изключение на Благоев и Лиляната,но напоследък доста е западнало по мои сведения,откакто се махна Фюрера(Г-жа Дойчинова :bgrin: ),новата директорка е прекалено добронамерна,преди всичко живо се изключваше ,почнахме 26 човека за 4-те години имахме 5 нови ,и накрая завършихме 18 :D ,само последната година,като дойде новата директорка нямаше изключени,частни ученици и прочие,и за пръв път 90% от класа не бяха с последно предупреждение....

Link to comment
Share on other sites

BoFFo напълно си праф тази година и пълен айляк поне от наша гледна точка ( на 12 клас ) ти случайно да си завършил миналата година и 8 клас да ти е преподавала Нанева ?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...