Jump to content
BulForum.com

DAVICOM 33.6 PNP Data Fax Voice Modem


Recommended Posts

Ha, za da ne otvarqm nova tema, i na men mi se namira absolutno sy6tia modem, s draiveri, kutia i t.n. (vytre6en). Estestveno ako nqkoi iska, az sym sled DJ Nicolaeff, vse pak toi e topic-startera.

Izglejda pritejatelite na takiva modemi stavame 3-ma :) Az syshto imam takyv modem DAVICOM 33.6 ISA i RockWell 33.6 ISA + oshte 2PCI"motorolla i connexant" obache az ceni niama da kazvam zashtoto sym na opashkata.

 

Aide beeee zimaite modemite na DJ Nicolaeff i tedy , che i moiat red da doide :)

Link to comment
Share on other sites

Vesela kartinka :P  . Dali vyob6te 6te se nameri nqkoi da vzeme 1 ot tqh? :)

Ami osven da si napravim club na pritejatelite na neprodavaemi neshta :)

Link to comment
Share on other sites

Хаххах :)

ами аз затва толкова време се назлъндисвах дали въобще да пускам тема, то направо ме е срам да предлагам такъв модем във форум където всички са с кабелен интернет :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Хаххах :)

ами аз затва толкова време се назлъндисвах дали въобще да пускам тема, то направо ме е срам да предлагам такъв модем във форум където всички са с кабелен интернет  :bgrin:

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA niama da ia byde :)

 

NE se prodavat 3br modemi DAVICOM 33,6 po 20$ parcheto ;) Ako niakoi NIAMA jelanie da NEdava oferti.Za OTKAZ NEdeite da prashtate PM . :)

 

sega po-seriozno....hich i nedeite da si hvyrliate modemite.Ne se znae koga kakvo shte vi potriabva a te "modemite" nezaemat chak tolkova miasto. :)

Link to comment
Share on other sites

:)  E brato ti si stra6en we maina! :lol:

Ami kakvo da ti kaja...Smenil sym dosta vidove modemi...pochti vsichki vidove :woot Davicom i RockWell sa ISTINSKITE 33.6 modemi hardwarni...bez disconnect.Ne sa kato tia bozi Motorolla, Connexant"tezi vzeha da gi praviat s chip na RockWell" a neiskam da si mislia za Ambient. Neiskam nishto losho da kaja za poslednite osven tova, che vryzva se i chakash ...chakash...chakash a paketi niama...niama...niaaaaaama :) Ama sa se vyrzali de :)

 

P.S. Ima i oshte edni dobri modemcheta US Robbotics ama samo ot modela 28.8 sym dovolen Ima i edni INTEL 14.4 i 9.6....dobri no bavni "niski skorosti".

Link to comment
Share on other sites

Abe to i az imam Davicom 33.6 ama 4esno kazano nemi se razdelia mnogo mnogo s nego.S nego 3 godinki Internet sam vartial.......Toi mi e kato star priatel...Ama ako se naloji 6te se razdeliame.....

Prikazvash bez da si viarvash :) Ta moje li takyv priatel da go zarejesh ? :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...