Jump to content
BulForum.com

Fernando Alonso или...


Recommended Posts

А така а сега кажете ми това испанче не е ли късметлийче. Адски да сме бързи и проблем в горивната помпа ако правилно съм разбрал от нета. Ще има смяна но трябва да НЯМА наказания за Шуми. АЛонсо е 6 места пред него като не блесна с нищо в квала а Фиси малко му остана и да не влезе в топ 10 ;). Очавкам двойна побед днес. Поради простата причина че МАСА И ШУМИ имат най-добрата кола в ръцете си. Шуми е по от Алосно и Маса е по от Фиси ;)

Link to comment
Share on other sites

Ти може да очакваш много неща, ама ... Колите са по-добри, да, но пилотите е друга тема ;). А и да взима Шуми, като за последно. На нас ни трябва точка и хващайте пътя ;)

Освен това има тема за Ф1

Link to comment
Share on other sites

за съжаление на всички фенове на Алонсото, той никога няма да бъде велик шампион. Шампион който има пълна доминация, който мачка наред във всяко състезание и е мотивиран до край просто заради вкуса на победата. Причината е много проста - той винаги ше си остане пилот на сметките - аз спечелих три състезания, претендентът не завърши в едното от тук нататък само второ място и съм шампион.. смешно е. избираш дефанзивно каране, консервативно се пазиш от всякакви преки двубои и накрая... ставаш шампион... За някои това може да е гениално но със сигурност това не са фенове, които истински обичат този спорт.

А за късмета... някой да каже как се става два пъти шампион с 12 победи в два шампионата(само да уточня - това са 35 старта), при положение че и в двата съперникът е по-добър и по-бърз.. Ами с ОГРОМЕН (алонсовски - вече е станало нарицателно) късмет.

Link to comment
Share on other sites

Ти може да очакваш много неща, ама ... Колите са по-добри, да, но пилотите е друга тема ;). А и да взима Шуми, като за последно. На нас ни трябва точка и хващайте пътя ;)

Освен това има тема за Ф1

 

Toва е раздела за моторни спортове. А иначе дали Альо ще земе точка не се знае. АКо ние направим 1-2 на вас ви трябва 3 и 4 място. Просто не виждам как Алонсо и Фиси ще са 3-4 на финала. Имаме си 5 десети преднина само заради по-мощния двигател. А това никак не са мой измислици а на инж. Тенчев, който е много по навътре в материята от мен.

Link to comment
Share on other sites

Toва е раздела за моторни спортове. А иначе дали Альо ще земе точка не се знае. АКо ние направим 1-2 на вас ви трябва 3 и 4 място. Просто не виждам как Алонсо и Фиси ще са 3-4 на финала. Имаме си 5 десети преднина само заради по-мощния двигател. А това никак не са мой измислици а на инж. Тенчев, който е много по навътре в материята от мен.
Имате доста повече от 5 десети, тъй като Фиси не може да изпреварва (много рядко може де), момчето си тръгва 6-ти и си свършва 6-ти, ако някой не гръмне преди него. Колите са ви много по-добри, само че мен не ме засяга титлата при конструкторите ... :), аз искам Алонсо да спечели и оня да се пенсионира ... :)
Link to comment
Share on other sites

Тоя сезон, че Алонсо става по късметлийски шампион е вън от дискусии. Може ли една кола да няма никакви повреди толкова време и изведнъж във спечелено състезание да гръмне. И това ако не е малшанс здраве му кажи. Относно днес изобщо не се знае какво ще стане. Рено трябва да жертват титлата при конструкторите, за да мойе Алопнсо да си кара спокойно за точка и пак тогава не е сигурно, защото може да му изиграе лоша шега и да не влезне пак в точките. но според мен най-големият майтап ще е, ако Алонсо не вземе точка и Шуми не стане първи.

Link to comment
Share on other sites

То пък ако Шумахер стане така шампион (Алонсо не вземе точка, а дъртия спечели) ще е бахти доминацията, нали? Може да е по късметлийски начим, ама догодина никой няма да си спомня по какъв начин е спечелил Алонсо, а ще броят 2 титли ;). Не е ли така?

Link to comment
Share on other sites

Тоя сезон, че Алонсо става по късметлийски шампион е вън от дискусии. Може ли една кола да няма никакви повреди толкова време и изведнъж във спечелено състезание да гръмне. И това ако не е малшанс здраве му кажи. Относно днес изобщо не се знае какво ще стане. Рено трябва да жертват титлата при конструкторите, за да мойе Алопнсо да си кара спокойно за точка и пак тогава не е сигурно, защото може да му изиграе лоша шега и да не влезне пак в точките. но според мен най-големият майтап ще е, ако Алонсо не вземе точка и Шуми не стане първи.

 

точно 6 години и 6 дни. От ГП на Франция но сезон 2000 ;)

Link to comment
Share on other sites

То пък ако Шумахер стане така шампион (Алонсо не вземе точка, а дъртия спечели) ще е бахти доминацията, нали? Може да е по късметлийски начим, ама догодина никой няма да си спомня по какъв начин е спечелил Алонсо, а ще броят 2 титли ;). Не е ли така?

 

Бе то и историята помни Кеке Росберг ако се не лъжа с 1 победа да е ставал шампион ама да не е голяма гордост ;)

Link to comment
Share on other sites

Бе то и историята помни Кеке Росберг ако се не лъжа с 1 победа да е ставал шампион ама да не е голяма гордост ;)
Някой да говори за 1 победа ? Човека си ги има 7 и си става световен шампион.

 

Освен т'ва някои хора са измислили 'EDIT' много работа върши ...

Ако, ако, ако, ако .. нали знаеш к'во прави :). Ще видим довечера :)

Link to comment
Share on other sites

Някой да говори за 1 победа ? Човека си ги има 7 и си става световен шампион.

 

Освен т'ва някои хора са измислили 'EDIT' много работа върши ...

 

Обърках се с един друг форум в който няма едит. Просто грешка. Те са 7 ама ко Шуми бие той ще има 8 ;). В което не се съмнявам

 

EDIT: Сезон 82 точно Кеке има само една едничка победа.

Link to comment
Share on other sites

Гроздето е кисело май а?Всички забравиха Унгария където на Му Шу му подариха една точка или това ще успорите?Или аз сам си измислих дисквалификацията на Кубица?!1 титла да кажете че е късметлийска добре ама 2 вече е смешно при положение че победите са 7:7.Не е ли така а оборете ме че лъжа и че Алонсо няма 7 победи тоя сезон!!!Точките се броят тука не фенските пристрастия така че човека с най-много точки е шампион без значение кво си мислят другите.Щом има най-много точки е най-добрия пък и техниката не малко пъти изигра лоша шега и на Рено ама тогава пак се забрави нали ?

 

Toва е раздела за моторни спортове. А иначе дали Альо ще земе точка не се знае. АКо ние направим 1-2 на вас ви трябва 3 и 4 място. Просто не виждам как Алонсо и Фиси ще са 3-4 на финала. Имаме си 5 десети преднина само заради по-мощния двигател. А това никак не са мой измислици а на инж. Тенчев, който е много по навътре в материята от мен.

 

ХахахахахХАхХАХах.Невиждал как Алонсо и Фиси щяли да бъдат 3 и 4.Ех много смях ми вкара се едно Алонсо тръгва 15 а Фиси 20 :D Това че ще направите 1 и 2 е много по невероятно защото на Мишо са нямали право да доливат гориво така че ще си кара със старата стратегия и изобщо няма даже и как да мръдне напред с тактиката а пък ако претовари техниката няма се разсърдя да видя пак пушек от Ферарито от без това изпиления мотор който не е ясно дали ще издържи!

 

Едит:Как обаче днес всички Фераристи забравиха бъдещия си пилот Кими.Все едо го няма като номер 2 на старовата решетка.

Link to comment
Share on other sites

Ами за Унгария. Никой не си е "измислил" дисквалификацията на Кубица. Долколкото си спомням дисквалифицираха го защото беше с 2 кг под нормата. Така че има си добре обоснована причина и дисквалификацията не е съдийска прищявка, пренебрегнала някакъв очевиден факт ( както стана в Монако с Шумахер ).

Link to comment
Share on other sites

Роди ме мамо с късмет и ме хвърли на кофа за смет. Това му беше на Алонсо, най-много да вземе още една. А за цели 7 титли, може само да си мечтае.................

Link to comment
Share on other sites

Когато Кеке става шампион преди последното състезание е с наи-лоши шансове и е най-назад от временният лидер. Обаче през самото състезание всички конкуренти за титлата катастрофира и не взимат точки и той става шампион. Мисля че бяха трима. И той така си става шампион.

Link to comment
Share on other sites

Когато Кеке става шампион преди последното състезание е с наи-лоши шансове и е най-назад от временният лидер. Обаче през самото състезание всички конкуренти за титлата катастрофира и не взимат точки и той става шампион. Мисля че бяха трима. И той така си става шампион.

 

МИ нещо като Алосно. С повече втори места и отново с равне брой победи с първия. Кво да му гледам

Link to comment
Share on other sites

МИ нещо като Алосно. С повече втори места и отново с равне брой победи с първия. Кво да му гледам

 

Алонсо няма повече втори места :P

Link to comment
Share on other sites

В интерес на истината алонсоф има 7 победи и 7 втори места:

 

бразилия, китай, турция, франция, европа, сан марино, малайзия ;)

 

с/у 4 на Шумахер: бахрейн, испания, UK, и канада.

Link to comment
Share on other sites

В интерес на истината алонсоф има 7 победи и 7 втори места:

 

бразилия, китай, турция, франция, европа, сан марино, малайзия ;)

 

с/у 4 на Шумахер: бахрейн, испания, UK, и канада.

 

В интерес на истината знам ама тва е лафа. То почти вярно си е де. Тоя не е никъв карач видяхме го с кола различна от перфекна какво прави и не визирам годините в МИНАРДИ ;). Така че айде моля. А и тези коли и вие да ги карате ще учуфите света какви времена постигате. След само 1 ден интензивни тренировки. Тъй като те са лесни за каране. Аз бях пуснал евдно филмче за Шуми и за това как Неговия съотборник и Хил го хвалят а точните думи на ХИЛ СА : "ТОЙ Е ПРОСТО МНОГО ДОБЪР" И ТК МУ Е ВГРАДЕН. Ства дума за сезон 95. А на писти като Силвера и Сузука един коментатор казва: " АЗ ГЛЕДАМ И НЕ ВЯРВАМ ЧЕ С КОЛА БЕЗ ТК МОЖЕ ДА СЕ КАРА ТАКА ПО ТЕЗИ ПИСТИ.. Но не Шуми е лош и е пенсия. Вие знаете ;)

Link to comment
Share on other sites

Браво бе ! 95-та бил супер, еми хубаво. Жалко, че от тогава нямам спомен. Само, че сега е 2006 и освен, че той е твърде дърт за този спорт (не казвам, че не е добър, а че е дърт, да не го сметнете погрешно, както 489014 пъти преди това) и наааай-накрая се сети да се откаже. Съжелявам, но оттук нататък него няма да го има, а и няма да стане пак 95...

Link to comment
Share on other sites

Извинявай,но ти сега си на 15.Предполагам,че гледаш Формула 1 от максимум 2-3 години.И не съм сигурен,че гледаш много внимателно и въобще си запознат със самия спорт.Щото явно виждаш Формула1 като някви си сезони,които могат да се зарежат в миналото щом привършат.Твое право,но поне не се изказвай толкова лекомислено.И не го кавам заради Шуми,бих го казал за всеки друг пилот,който заслужава уважение.

Link to comment
Share on other sites

Извинявай,но ти сега си на 15.Предполагам,че гледаш Формула 1 от максимум 2-3 години.И не съм сигурен,че гледаш много внимателно и въобще си запознат със самия спорт.Щото явно виждаш Формула1 като някви си сезони,които могат да се зарежат в миналото щом привършат.Твое право,но поне не се изказвай толкова лекомислено.И не го кавам заради Шуми,бих го казал за всеки друг пилот,който заслужава уважение.
Да, Шуми заслужава уважение, огромно уважение. Той е може би най-великият пилот в историята ! Но според моето скромно мнение, той трябваше да се пенсионира преди 2 години, когато беше №1.
Link to comment
Share on other sites

Да, Шуми заслужава уважение, огромно уважение. Той е може би най-великият пилот в историята ! Но според моето скромно мнение, той трябваше да се пенсионира преди 2 години, когато беше №1.

 

Ами това аз го твърдя от бая време даже в началото на сезона ми обесняваха че Бриаторе ще плаче накрая.Да ама не напи се от густо и сипа на всички с големия черпак на надъханите Ферари и на всички останали :punk

Link to comment
Share on other sites

Ами това аз го твърдя от бая време даже в началото на сезона ми обесняваха че Бриаторе ще плаче накрая.Да ама не напи се от густо и сипа на всички с големия черпак на надъханите Ферари и на всички останали :punk

 

Сипа найш на кой. Само нашите асистенции ви изведоха толкова напред. Вие още сте ни длъжници за този сезон. Той ТОЙ забавя но не ЗАБРАВЯ Жоре. А аз да те питам къде са думите на Бриаторе "ШАМПИОНА Е РЕШЕН НА МАСА". Тоя потен дядка ми се свиваше сърцето щото знаеше накъде отидоха нещата. Тези повреди много съмнително дойдоха в края на сезона. Както и да е. Радвайте се на това защото нали не си мислиш че дори и с най добрата кола Фиси или Хейки могат да станат Шампиони. Ти само стой та гледай какво ще правят Ферари ако са си взели поука от сезон 2005 и си напишат добре домашното. Кими може и Маса може. А пък дано Алонсо да изкара поне един цял сезон при Татко РОН. Щото с тая голяма уста жална му майка. А й дано само леко от към издържливост да подобрят последната версия на двигателя тази дето е 805 коня щото имат това право преди началото на сезона и поне за това да съм сигурен.

 

Специално за ДУНАТА. Пич потрай малко ще ти дам да гледаш клипчето. Не се изискват перфектни познания по английски за да разберещ суперлативите ;)

Link to comment
Share on other sites

Специално за ДУНАТА. Пич потрай малко ще ти дам да гледаш клипчето. Не се изискват перфектни познания по английски за да разберещ суперлативите ;)
Дай де, аз в това нямам проблем ... а и като не знаеш как се чете името, пиши си го на латиница ... ако не можеш, само го copy-ни ; ).

 

БРАВО ! Супер даже, само че не знам кой е твърдял, че това което казват не е верно и че Шумахер не е 'the best'. А и надявам се си го видял накрая, като млад, далеч е от сега ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...