Jump to content
BulForum.com

Стилян аут от националния


don_anton

Recommended Posts

stilqn petrov obqvi 4e ve4 enqma da igrae da za nacionalniq ni otbor

ne znam kvo 6te pravim za men tova e ravnostilno na pulen krah za otbora ni toi e istinskiqt lider koito nosi otbora na hurba si ne marto ne berbo a toi

spored men tova e porodeno ot mnogo kritiki ot glupacite of bfs ot 94 koito se imat i za golemi 6efove 4e liderite ne igraeli kato se stigna do situaciqta s le4kov i drugi podobni

bfs ot 94 vun stenli vurni!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 89
  • Created
  • Last Reply

това дойде като гръм от ясно небе :(

 

незная защо е решил това нещо и с нетърпение чакам да дойде събота за да се изяснят нещата..

Link to comment
Share on other sites

spored men tova e porodeno ot mnogo kritiki ot glupacite of bfs ot 94 koito se imat i za golemi 6efove 4e liderite ne igraeli kato se stigna do situaciqta s le4kov i drugi podobni

 

как да няма критики като се лигавят с отборчета като Люксембург...имаха няколко възможности за гол и ако бяха вкарали за 1-1 кой знае дали щяхме да вкараме още един...

 

нямаха никва мотивация,а играят за нациолният отбор,което трябва да е достатъчна мотивация !

Link to comment
Share on other sites

Едни добри футболист не могат просто ей така да се мотивират....даже и като играят за национала.Е ся ако бяха някои не толкова известни щяха да се надъхат,но просто треньорът трябва да им говори..... "трябва да ги размажем,ще ги биете,спокойно" а - у и т.н......Т'ва е .Христо Стоичков беше легенда като футболист,но като треньор просто....нямам думи ;\

Link to comment
Share on other sites

Стилян излезе голям мухьо. Аз отдавна смятам, че за капитан не става - много е нерешителен. А напускането му е много странно и много не навреме. Не може по средата на квалификациите капитана да каже "Аз се махам, оправяйте се". Що не се отказа още лятото, че да имаше време да се намери заместник :confused

Проблема сега ще е по-скоро психологически, отколкото футболен. Стилян от 2-3 години (още от мача, когато стана капитан срещу Белгия) не играе добре за наца.

Link to comment
Share on other sites

awe qi stiga gluposti muhlio bil stilqn e edinstveniq igar4 o6te ot vremeto na markov koito vinagi igrae abs. vinagi bez nego 6te sme gola voda predi bqh protiv stoi4kov sq ve4e ne moga da go traq da se maha 4est pravi na stilqn 4e se mahna bez kritiki kum dr. hora kaza nqma da igraq pri stoi4kov i tova e tva sa golemite futbolisti koito ne gi e strah su6to kato bomen i van nistelroy naistina kofti e da se otkaje6 da igrae6 za durjavata si no toi kaza 4e otdavna ima problemi

stoi4kov i bfs na mulhiovcite/ne kato igra4i/ ot 94 godina da si zaminavat!!! ako ostanat 6te stanat 2 ne6ta - nac. otbor sme6ka i levski 6ampion vinagi da ne zabravqme i nasko i bobi i vsi4kite

kak taka pri markov nqma6e skandali i vsi4ki igraeha!!! kak markov ni klasira i to s pajin i qnkovi4 v otbora! si idvaneto na stoi4kov zagubihme qnkovi4 za izvestno vreme, KOLOVATi nai-dobriq bg za6titnik , zdravkov koito moje6e da ni pomogne mnogo , STILQN liderut na otbora koito vsi4ki futbolisti izbraha za kapitan !!! sus stoi4kov doidoha skandalite i problemite vreme e da se mahat

sram me e da go kaja naistina me e sram no iskam da ne se klasirame na evropeiskoto!

 

 

le4kov kum nacionalite "prav im put na vsi4kite" kak moje da se 4uvstva6 4ast ot otbor ot edno cqlo pri takiva dumi !!! le4kov purvi viceprezident na BFS i kmet na sliven ai sq mi kajete kak moje takuf 4ovek da si vur6i rabotata !!! i 2te mu raboti qvno sa edno ni6to

Link to comment
Share on other sites

Не говори против Сливен бе...

Ама и другото много размито го даваш. Стилиян голяма работа. То и Ицо не е цвете за мирисане, ама стига ми го сравнявай с простия Марков. Мен ми харесваше как води А отбора до едно време. Този човек много бързо се изчерпва и губи авторитет пред футболистите. За разлика от Стоичков, който обаче е зле с изказванията. Ама какво да се прави, Христо ще остане треньор засега и няма 2 мнения по въпроса.

Link to comment
Share on other sites

просто не виждам кво ще стане с халфовата линия сега.щом и кишишев го карат да играе халф работата отива на зле

Link to comment
Share on other sites

просто не виждам кво ще стане с халфовата линия сега.щом и кишишев го карат да играе халф работата отива на зле

 

Ще викне Велизар,поне ще има кой да симулира за дузпи ;)

Link to comment
Share on other sites

просто не виждам кво ще стане с халфовата линия сега.щом и кишишев го карат да играе халф работата отива на зле

 

По-скоро Кишишев каза, че няма да играе десен бек. А халфове бол - Велизар, Христо Янев си играе супер в Гренобъл, ако трябва от младежите ще дръпне някой (примерно Ивелин Попов и да измести Мечо в центъра, а Ивелин по крилото). Като играч (в национала) няма да ни липсва Стенли, да видим като лидер дали няма да е бая по-сериозен проблема. Доста отдавна не е играл като хората в национала...

Link to comment
Share on other sites

to4no puk nqma da ni lipsva ... ako be6e taka 6te6e da ima raznoobrazie v otbora ne da se 4udim koi da slojim do nego ot 4avdar i ki6i6ev... a za velicar ili qnev ili iveli popov/absurdno/ ako bqha dobri dori ne tolkova kolkoto nego pak 6tqha da gi vikat no da sa razervi...! qnev koito sobstvenata mu publika go pusva6e li ??? velizar to4no puk na mqstoto na stilqn nikoga nqma da moje da napravi ne6to a ivelin popov.... stiga be

Link to comment
Share on other sites

Ще викне Велизар,поне ще има кой да симулира за дузпи ;)

 

 

По-скоро Кишишев каза, че няма да играе десен бек. А халфове бол - Велизар, Христо Янев си играе супер в Гренобъл, ако трябва от младежите ще дръпне някой (примерно Ивелин Попов и да измести Мечо в центъра, а Ивелин по крилото). Като играч (в национала) няма да ни липсва Стенли, да видим като лидер дали няма да е бая по-сериозен проблема. Доста отдавна не е играл като хората в национала...

Янев в национала наистина игра супер, даже когата в ЦСКА беше в кофти форма и не занм за кво Стоичков изведнйж га забрави. Обаче Янев, Велизар и Мечо не стават за вътрешни халфове. Янев тря да го викат вместо отя Лазаров, а Мечо си играе най-силно отдясно. Марчо Дафчев тая есен играе стабилно, но няма достатъчно опит за национала, а и не е първа младост. Тва за Ивелин Попов - може и да стане, но дано да е най-рано след 2-3 години щото иначе съвсем ще загубим шансове за европейското. Най-вероятно Кишишев и Янков ще играят в средата.

За ледирските качества на Стилян - казах по-рано, че го смятам за мухльо и още съм на тва мнение. Той не е човек, който може да вдъхне кураж на отбора, да изпарави отбора на крака в труден момент или да изплаши съперника. А освен това като халф хич не е изобретателен, бори се, но има 2 финта само. А при единият тря да е с гръб към съперника :) В крайна сметка да играеш за националния е чест и отговорност, като не ще да ходи да мрънка с Гошко Пеев.

Link to comment
Share on other sites

Според мен Кишишев не става за халф, а само за десен бек. Не е достатъчно техничен и бърз.

Гледах мача на младежите срещу Белгия и мисля, че Ивелин Попов, Димо Атанасов и Цветан Генков имат място и при мъжете - ако не като титуляри, поне в групата биха могли да влизат, за да трупат опит.

Да се нядяваме, че Стоичков знае най-добре и ще селектира точните футболисти напролет, въпреки че след този скандал определено ми падна в очите като треньор(като човек е под всякаква критика). Очевидно е, че не е кой знае какъв тактик. Надявах се поне да е добър мотиватор, но май и с тази фукция не се справя.

А Данчо Лечков за какво иска да е на всяка манджа мерудия не ми е ясно! Само глупости говори и всява напрежение и раздори.

Link to comment
Share on other sites

don_anton, какво против Ивелин Попов имаш, като поне в мача с Белгия игра така, както никой освен Мартин Петров не е играл в последните 6-7 години в национала и никой не можеше да го спре? Всеки случай играе в младежите с класи над начина, по който играе(ше) Стенли в национала. Виждам, че си фенбойче на Стилиян и няма да споря повече :)

Link to comment
Share on other sites

гледал съм доста репортажи и няколко мача на стилян в селтик и без никакви угризения на съвестта мога да кажа, че в националния просто се разхождаше сравнение с мачове в клубния му отбор. проблемът обаче явно не е едностранен и стилян не е 1-вият футболист, който напуска отбора ни, ами къде забравихте здравков, че сега играем с пълни дървета /да не ми се обиждат феновете на левски/. питате защо е махнал янев, ами то е очевадно, че стоичков води някаква про левскарска политика, защото аз не мога да намеря обяснение на факта, че постоянно пуска топузаков, на който грешките му нямат край!

Link to comment
Share on other sites

гледал съм доста репортажи и няколко мача на стилян в селтик и без никакви угризения на съвестта мога да кажа, че в националния просто се разхождаше сравнение с мачове в клубния му отбор. проблемът обаче явно не е едностранен и стилян не е 1-вият футболист, който напуска отбора ни, ами къде забравихте здравков, че сега играем с пълни дървета /да не ми се обиждат феновете на левски/. питате защо е махнал янев, ами то е очевадно, че стоичков води някаква про левскарска политика, защото аз не мога да намеря обяснение на факта, че постоянно пуска топузаков, на който грешките му нямат край!

 

Топузаков защото няма класен заместник, въпреки че може да тества някой и друг от вътрешното първенство - Караславов, Величков (:P ). А Стоичков да води про-левскарска политика е доста смешно, при положение, че си е цскар в кръвта. Просто Левски са отбор в момента, ЦСКА са слаби и се излагат из Европа (в България грандовете трудно се излагат :) ).

Link to comment
Share on other sites

Топузаков защото няма класен заместник, въпреки че може да тества някой и друг от вътрешното първенство - Караславов, Величков (:P ). А Стоичков да води про-левскарска политика е доста смешно, при положение, че си е цскар в кръвта. Просто Левски са отбор в момента, ЦСКА са слаби и се излагат из Европа (в България грандовете трудно се излагат :) ).

Или за да си го върне на ЦСКА? Те ли го бяха изгонили или аз нещо се бъркам....Не си спомням :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Топузаков защото няма класен заместник, въпреки че може да тества някой и друг от вътрешното първенство - Караславов, Величков ( :P ). А Стоичков да води про-левскарска политика е доста смешно, при положение, че си е цскар в кръвта. Просто Левски са отбор в момента, ЦСКА са слаби и се излагат из Европа (в България грандовете трудно се излагат :) ).

абе не е баш така според мен, понеже не ми се обяснява ще спомена 2 имена - сираков и михайлов. разбираш ги и предполагам ще схванеш какво ми се върти из главата. а да и лъчезар танев също не е лошо да се спомене :P

Link to comment
Share on other sites

Тогава защо обвинявате Стоичков? Който и да е треньор ще играе по свирката на БФС или ще излети по вашата логика ;) А Стоичков не е гонен от ЦСКА.

Link to comment
Share on other sites

А Данчо Лечков за какво иска да е на всяка манджа мерудия не ми е ясно! Само глупости говори и всява напрежение и раздори.
za le4kov i merodiqta sum napulno suglasen

То ако се оставим на Лечков трябва като титулярен халф да играе племеникът му Иван Стоянов :)

Link to comment
Share on other sites

ne sum profen4e ili kvito tam dumi si izmisli6 fakt e 4e nqmame drug kato nego stilqn se e dokazal na svetovno nivo ne slu4aino celtic do posledno ne iskaha da go puskat i praveha kakvo li ne ne slu4aino aston villa igrae na nivo v nac. i da ne igrae kato v kluba si ai setete se kva e pri4ina mai treniora a ! stilqn kakto go uivajavat horata svurazni s nego ot celctic i dr. stoi4kov nikude ne go uvajavat taka samo v onaq barcelona i to 6toto kroif go naprai futoblist dr. nqma kude vsi4ki go mislqt za prostak i tva e istinata stilqn za na6ite standarti e neveroqten futbolist i e 123123 puti po inteligenten ot stoi4kov gledaite nqkoq preskonferenciq da vidite 4e samo toi govori smisleni ne6ta a onq samo skanadali se opita da potu6ava a vsu6tnost gi suzdava

sry 4e nqma na4alo i krai :)

Link to comment
Share on other sites

ne sum profen4e ili kvito tam dumi si izmisli6 fakt e 4e nqmame drug kato nego stilqn se e dokazal na svetovno nivo ne slu4aino celtic do posledno ne iskaha da go puskat i praveha kakvo li ne ne slu4aino aston villa igrae na nivo v nac. i da ne igrae kato v kluba si ai setete se kva e pri4ina mai treniora a ! stilqn kakto go uivajavat horata svurazni s nego ot celctic i dr. stoi4kov nikude ne go uvajavat taka samo v onaq barcelona i to 6toto kroif go naprai futoblist dr. nqma kude vsi4ki go mislqt za prostak i tva e istinata stilqn za na6ite standarti e neveroqten futbolist i e 123123 puti po inteligenten ot stoi4kov gledaite nqkoq preskonferenciq da vidite 4e samo toi govori smisleni ne6ta a onq samo skanadali se opita da potu6ava a vsu6tnost gi suzdava

sry 4e nqma na4alo i krai :)

Добре де разбрахме че не харесваш Стоичков като треньор - твоя работа...Че е простак - простак е.Ама айде стига си го плюл де!Преди 12 години си се подмокрял от кеф като си му гледал изпълненията 94' ако изобщо си гледал футбол тогава.

А колкото до Стилян - противоречиво настроен съм - не знам кой е крив и кой е прав - ама поне аз си мисля че тва са си чисти лиготии от страна на играчите - тоя тва искал, оня тва не искал.Ем тогава дайте да махаме Треньор, ръководство и всеки да прави к'вото си иска - всички ще са доволни.

За Стилян - голям играч, обаче в никакъв случай не смятам че е незаменим....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...