Jump to content
BulForum.com

Стилян аут от националния


don_anton

Recommended Posts

Марков не направи нещо запомнящо се, Стоичков още не е имал време и шанс поне колкото него. Според мен - изчакай, стига говори глупости и само времето ще покаже.

За мен няма значение колко е тъп един треньор, стига да се сработва добре с отбора. И това не значи "без скандали", напротив, това означава да се играе хубав и резултатен футбол.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 89
  • Created
  • Last Reply

haha marto stiga be pi4 ot moq klas si ne ni izlagai nqmal vreme kolkoto nego i 6ans ta toi za sega samo ima 2 puti pove4e vreme markov ima6e 1 `cikul` stoi4kov e na put da opropasti 2ri vremeto ve4e 3 godini pokazva kolko da 4akam ? cqla bg kazva 4e stoi4kov ne stava za ni6to to verno e pulno ot `razbira4i` ama ne znam kva rodnina trqq ti e 4e da go za6titava6 o6te

6tom i na emo kostadinov po4va da mu se iz4eropva turpenieto zna4i e dosta qsno 4e stoi4kov ne stava za taq rabota

Link to comment
Share on other sites

4akame marto da re6i nqkoi ma4 ili berbo da po4ne da igrae a hurvatite kak puk sa bili slabi kato i grupata si minaha i vsi4ko na evropeiskoto

 

да а тогава мачовете ги решаваше Бербатов :) хърватите навлезнаха в форма преди европейското а и нас си ни порязаха яко там :) както и в миналите квалификаций със Стоичков

 

 

 

но според мен за качествата на един треньор може да се съди когато той води клубен а не национален отбор....

Link to comment
Share on other sites

6to puk taka misli6 ? ne se zaqjdam prosto mi e itneresno?

iska6 da kaje6 4e gus hiding ili bora milotinovi4 ne sa dobri treniori li verno gus se provali v real no puk kolko otbori klasira na purvenstva ...awe edin tren trqbva da e inteligenten 4ovek da znae kakvo pravi vsi4ki znaem 4e stoi4kov e prostak i ne e ot umnite kvo go obsujdame nqma da go bude rano ili kusno 6te se otturvem ot nego dano ne e kusno i o6te da ima 6ans za tova pokolenie

Link to comment
Share on other sites

и аз не се заяждам :)

ами мисля така защото един треньор наистина си тренира играчите и е с тях всяка седмица,докато един национален селекционер е с играчите по 3-4 дни на 2 месеца и той не ги тренира...просто правят някви елементарни тренировки и тренировки колкото да се поддържат в форма

 

а стоичков може да не е умните но поне е доказал ,че разбира от футбол ;)

Link to comment
Share on other sites

добре де Марков какъв треньор е ? когато го взеха за национален го взеха от Б група !

 

Сигурно си прав, обаче Стоичков дори и отбор от Б група не е водил. То не може да дебютираш като тренюр с националния отбор. Да вземе някакав селски отбор и ако се справи добре тогава да го взимат в национала.

Link to comment
Share on other sites

moje moje oba4e se iska ukul i van basten i klinsmant se spraviha kude kude po-dobre ot na6to mom4e

 

Колко по-добре се справи Ван Бастен с холандския национал? Поне на световното де, дотам стигнаха верно убедително, ама имай и предвид, че не 1/3 от тях са уважавани в отборите си, ами около 3/3 ;)

Link to comment
Share on other sites

Не е важно колко добре се е справил Ван Бастен, а е важно дали се справя Стоичков с тренюрския пост. Според мен не и за това трябва да си ходи, а колкото за това:

Само дето те не водиха отбор алкохолици...

 

Ние разполагаме с много качествени футболисти, които са се доказали в Европа, но като се съберат в национала нещо не върви. Не мисля, че проблема е в тях. Вярно е, че винаги сме имали проблеми със защитата, защото нямаме добри защитници, но и нападението не се представя много добре.

Link to comment
Share on other sites

винаги сме имали проблеми със защитата, защото нямаме добри защитници, но и нападението не се представя много добре.

 

кво да ти кажа...Бербатов има 1 гол от началото на сезона,Божинов май е с 2 и в повечето мачове дори не влиза като резерва...Мартин който не е чист нападател мисля че имаше 1 и общо взето май са това ???

 

така че нападението не ни е много във форма ;)

Link to comment
Share on other sites

Как така Мартин е само с 1? След 2 гола срещу Румъния и после 1 срещу Холандия? В момента той е реализатор, беше де :cry

 

Забравих и 1 с/у словенците.

 

И е на 2 място в националния, а за Евро

Leading Scorers

Podolski - 7

Petrov - 4

Healy - 4

Koller - 4

Mintal - 4

Petric - 4

Sukur - 4

van Persie - 4

Link to comment
Share on other sites

mi berbo be6e kontuzen 1 mesec kvo iska6? da vkara 60 gola li v4era si vkara kato igra marto go hvalqt vseki ma4 dano se opravi po-burzo ot 1/2 godina, bojinov vliza po4ti vseki ma4 kato rezerva 1vo e mlad 2ro trezege i del piero ... kvo pove4e iskate ne moa razbera mom4eto go cenqt v juve i dori dnes 4etoh 4e 6te go kupqt za postoqnno , 4avdar predi sezona go nari4aha fenomen i kvo li ne blago igrae super za curvena me4o igrae super za levski .... no v nacionalniq ne igraqt setete se 6to / tva za vsi4ki fenove na stoi4kov koito tvurdqt 4e ne trqbva da se maha/

Link to comment
Share on other sites

А айде ти се сети някой по-силен нац. отбор освен на Пената дружината ;) Такъв ни е манталитета, не се сработваме и тва си е. А всички бързате да гоните без да имаме заместник, ма такова ни е мисленето - по-лесно плюем някой, отколкото да го похвалим :)

Link to comment
Share on other sites

i kvo da hvalq stoi4kov li ai stiga be! az ne sum kazal 4e sme imali lud nac otbor ama be6e s klasi na sega6niq a igra4ite sa po-dobri ot togava zaradi opita si suvsem blizko e do uma 4e soi4kov e pri4inata ve4e dokaza 4e e prostak i ne satava za ni6to kak vsi4kite mu fenove sa se subrali v toq forum ne moa razbera

Link to comment
Share on other sites

А айде ти се сети някой по-силен нац. отбор освен на Пената дружината ;) Такъв ни е манталитета, не се сработваме и тва си е. А всички бързате да гоните без да имаме заместник, ма такова ни е мисленето - по-лесно плюем някой, отколкото да го похвалим :)

Ясен Петров ;)

Link to comment
Share on other sites

Айде, няма да споря с хора, които са се напикавали от кеф на САЩ 94' (ако са били родени?) когато Ицата мажеше, а сега плюят като камили. Само правете разлика между "слаб треньор" и "простак, педарас и олигофрен".

Link to comment
Share on other sites

don_anton на хора доказали се в футбола трябва да им се дава шанс

това е положението...

Стоичков е доказал че е футболен гений ;) нищо не пречи да му се даде шанс като селекционер в една малка държава като нашата

Link to comment
Share on other sites

awe nali mu se dade 6ans be

a kvo ob6to mia dali sum se napikaval ili ne sum bil roden az da trqq sum kiorav da ne vida 4e ne6tata sa adski zle a stoi4kov e i slab trenior i prostak taka4e i da se pravi razlika pri nego i 2te gi ima ai nqma da pi6a pove4e 6toto se razo4arovah

ama nai se kefq kak nekvi hora na po 30/40 godini govorqt protiv stoi4kov iskat da se mahne emo kostadinov i toi se qdosva i te li sa se napikavali 94 ?

ihaaaa...

Link to comment
Share on other sites

ama nai se kefq kak nekvi hora na po 30/40 godini govorqt protiv stoi4kov iskat da se mahne emo kostadinov i toi se qdosva i te li sa se napikavali 94 ?

ihaaaa...

 

Не, просто са българи. На нас ни дай само да плюем...

Link to comment
Share on other sites

Кажи ми един треньор, който не сме плюли когато ни води, освен Пената (което щеше да е ебаси пародията ако го плюехме)? Та не бяха вицове за Бонев, не беше Тройчо Шесторкин, не се базикахме със страхливостта на Марков... А сега виждаш, че половината българи искат Пламен Марков обратно. Значи плюенето, както виждаш, ни идва отръки. Ама не и реалистичните идеи (да, и на мен ми е хрумвало да вземем Хицфелд за треньор на национала).

Link to comment
Share on other sites

Кажи ми един треньор, който не сме плюли когато ни води, освен Пената (което щеше да е ебаси пародията ако го плюехме)? Та не бяха вицове за Бонев, не беше Тройчо Шесторкин, не се базикахме със страхливостта на Марков... А сега виждаш, че половината българи искат Пламен Марков обратно. Значи плюенето, както виждаш, ни идва отръки. Ама не и реалистичните идеи (да, и на мен ми е хрумвало да вземем Хицфелд за треньор на национала).

Да ти кажа честно Пламен Марков сега не става за треньор - пример : Ми ЦЕЦА (ЦСКА) :lol:

Е,сега,определено е по-различно да водиш клубен и национален отбор....Но не знам....Пламен пак ще промени тактиката и момчетата пак ще трябва да се пригаждат и т.н.... Е това си е мое мнение де :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...