Jump to content
BulForum.com

CLI Error?!?!


AssassiN

Recommended Posts

Значи при инсталация на Catalyst control center, който ми е необходим за да си пусна TV-out започвам да получавам постоянно тази грешка като тръгна да го отварям. Компютъра започва да зарежда по 3-4 минути. Пробвах с различни версии и все тая... Без него си работи... Сложа ли го всичко се прецаква... Идеи... :blink:

 

Ето и screenshot clierrorqe2.jpg

Link to comment
Share on other sites

махни dotnet framework v2.0 i sloji v1.1 i si gotov :)

Само не разбрах защо реши така :blink:

Ако е с Windows XP, .NET Framework 1.1 идва автоматично с него, а 2.0 трябва той да я е сложил изрично, за да я има (или да е дошла с някоя програма, но тя със сигурност ще го е уведомила, ако слага 2.0).

В случая cli.exe какво общо има изобщо с .net? Да не би да се бъркаш с clr ?

Link to comment
Share on other sites

Само не разбрах защо реши така :blink:

Ако е с Windows XP, .NET Framework 1.1 идва автоматично с него, а 2.0 трябва той да я е сложил изрично, за да я има (или да е дошла с някоя програма, но тя със сигурност ще го е уведомила, ако слага 2.0).

В случая cli.exe какво общо има изобщо с .net? Да не би да се бъркаш с clr ?

Въпроса е че ати контрол центъра не се погажда с .NET Framework 2.0. А още по интересното е че последните драйвери го изискват за да се инсталират, но и те не се погаждат с него. Един съвет от мен-свали си някви омега драйвери.

Link to comment
Share on other sites

Хммм, значи сложих си 1.1 версия. При инсталацията на ACC ми се възмути, че трябвало да е 2.0, но все пак се инсталира. Сега не дава грешка, но лага при първоначалното зареждане остава... Като пробвам дали ми работи TV-out пак ще пиша. Междувременно приемам съвети...

 

А сега като излязох от Lineage2 и пак ми даде грешка...

 

cli2jg0.jpg

Link to comment
Share on other sites

Вземи си виж WINDOWS-a нещо той не ти е в ред. Има няма вече на около 10 машина сам слагал новия Catalyst както и на моята и си слагам НЕТ 2.0 и всичко си заспива и върви перфектно. Не търси проблема в НЕТ 2.0 или 1 .... там не може да има проблем ... ако се дънеше хората от АТИ нямаше да го пускат в комплект с драйверите си. Някак си не върви да заблуждават толкова много хора , ако им е толкова проблемен софтуера. Може би преинсталация на Виндоуза , нещо драйвери за дъно или пък ъпдейти от Микрософт .... варианти много. Успех :)

 

OFF : Като видя Flex Type качен на XP и се създава едно такова усещане в мен за много скапан и болен Windows. Това е безумие , а много хора продължават даго качват.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...