Jump to content
BulForum.com

WarRock


Raging Fire

Recommended Posts

  • 4 months later...
  • Replies 120
  • Created
  • Last Reply

Beta сеста на играта вече свърши и в момента всичко е обновено. Всички акаунти са изтрите и ще трябва да се регнете наново , но това не е голяма пречка. Клиента на играта е 600 MB и ще можете да го свалите от ифициалния сайт на играта Link, ако някой има по - бърз интернет , ще го помоля като свали клиента да го качи някъде , защото аз го свалям много бавно...

Link to comment
Share on other sites

бях спрял да я играя.сега го тегля клиента и до към час и нещо е готов.ще го шерна в дс++

Как ти е ника в DC++ и в кой хъб да те търся, че ми стана интересна тая игра?

Link to comment
Share on other sites

Как ти е ника в DC++ и в кой хъб да те търся, че ми стана интересна тая игра?

хъбът е warezru.kicks-ass.org

аз съм frodo :)

 

пише,че е free :)

довечера ша вляза да я вида кви са промените

Link to comment
Share on other sites

Някой след като го свали, ще може ли да го сложи в локала, че много бавно го дърпам?

Link to comment
Share on other sites

oshte li e free ?

Да и ще си остане , с малката разлика , че някои екстри са платени...

Link to comment
Share on other sites

какви са тези бронзови,сребърни и златни пакети?

парите в играта вече ще се купуват ли наистина?

какъв е този промоционален код?

Link to comment
Share on other sites

какви са тези бронзови,сребърни и златни пакети?

парите в играта вече ще се купуват ли наистина?

какъв е този промоционален код?

Link Обикновено всички са по един месец и ти дават определено количество пари, по голям процент експириънс от нормалния и други екстри, а promo code -a доколкото знам изпълнява същите функций , но той се дава безплатно на случайно избрани играчи по някакъв случай примерно Коледа или някакъв празник и т.н., но не знам дали е за определен период от време...

 

EDIT: Сега като поиграх в сърварите има много lag , но скоро трябва да пуснат един пач да го оправят , че направо не се живее... Ако истате мога да я кача в data.bg

 

EDIT2: за тези , които не могат да я свалят от download.com - Link за друг mirror

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Тъкааа, днес попаднах пак на сайта на тази игричка. Гледам че в момента се организра турнир по кланове. Трябват ми ~4 човека за отборче, а не ми се занимава с чужденци. Ако има навити- xfire: ragingf или на пм-че тук.

Link to comment
Share on other sites

Тъкааа, днес попаднах пак на сайта на тази игричка. Гледам че в момента се организра турнир по кланове. Трябват ми ~4 човека за отборче, а не ми се занимава с чужденци. Ако има навити- xfire: ragingf или на пм-че тук.

само не зная как ги играят тия турнири-днеска не можах да влезна колкото и да пробвах :angry:

Link to comment
Share on other sites

само не зная как ги играят тия турнири-днеска не можах да влезна колкото и да пробвах :angry:

зависи от сървъра ;) до преди 10 секунди играх. новият ми ник е pownr92, ако се засечем да знаете, че аз съм ви пукнал шарото.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Това играе ли го някой още ? :) Днес се пробвах да си направя акаунт там...... 20 мин мисли нещо :) Сещам се че преди , когато излезе, ставаше добро меле с чужденците, сега как е ? :)

Link to comment
Share on other sites

аз отдавна се отказах. толкова много хакери не съм срещал дори в сървърите без cheating death на контра страйка :bgrin:

 

 

:lol: :laughing: Вярно :) Аз не бях влизал от една камара месеци , те дори и самата игра попроменили малко гледам . Не могат да се купуват всички видове оръжия, някакви абонаменти..............., не може да се заляга вече, само да се кляка........ . И много хакери навсякъде :laughing: Направо ме разбиха - където и да вляза - някой набарал някой скрипт и работи с него :laughing: И като няма админски права - трябва или да го търпиш до края на рундовете , щото след това сам се маха да не го махне мастера на стаята, или да излезеш ти от стаята . Абе играе се някак си . На мен ми прави странно удоволствие все още тази игра :)

Ако някой все още я играе : може да си направим частна стая с парола и да си играем само ние , без хакорляците от чужбина :)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 9 months later...
  • 4 years later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...