Jump to content
BulForum.com

Испания Примера Дивисион сезон 06/07


Stenli

Recommended Posts

е поне не падаме на финалите за суперкупата на европа от севиля и световното клубно първенство от интернасионал :bgrin:

 

ооо и btw атлетико МАДРИД започват да ми стават все по-симпатични :P

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 308
  • Created
  • Last Reply
е поне не падаме на финалите за суперкупата на европа от севиля и световното клубно първенство от интернасионал :bgrin:

 

ооо и btw атлетико МАДРИД започват да ми стават все по-симпатични :P

да, не падате, защото от 4-5 години не сте виждали финал, а като ви гледам скоро няма и да видите :lol:

Link to comment
Share on other sites

финали сме 'виждали' в пъти х пъти повече от вас...ако си мислите, че тая година ша земете нещо....от трите най-дългия - хаха

Link to comment
Share on other sites

е поне не падаме на финалите за суперкупата на европа от севиля и световното клубно първенство от интернасионал :bgrin:

 

Те и Ботев не падат на финал за суперкупата на Европа, камоли на световното клубно ;) А и говорим за сегашно време, не за "студената зима на 195х примерно". А днешно време паднахте от Рекреативо на Бернабеу с 0:3, като извадихте късмет и с една греда. Поне сега млъкни и не злобей, че кръвния ти враг пада на финали, а Реал от Рекреативо. Не за друго, смешно се получава, да ти кажа.

Link to comment
Share on other sites

blabalbalba suck my ......

 

very very чок. Тия реал близалки ли правеха. Тва заедно с милан са едни от най-смешните тимове. Как с такава селекция можеш да правиш такава смешна игра. Толкова са жалки че няма на къде. А и тая година май реал ще са с от трите най,най.........

Link to comment
Share on other sites

Има ли смисъл да се заяждате за глупости? Барса вчера пак са се подхлъзнали, накой има ли по-подробна информация за мача?

Link to comment
Share on other sites

Има ли смисъл да се заяждате за глупости? Барса вчера пак са се подхлъзнали, накой има ли по-подробна информация за мача?

?Вчера незнам да е имало мач,явно имаш предвид за мача с атлетико,който завърши 1:1 на ноу камп.

Link to comment
Share on other sites

very very чок. Тия реал близалки ли правеха. Тва заедно с милан са едни от най-смешните тимове. Как с такава селекция можеш да правиш такава смешна игра. Толкова са жалки че няма на къде. А и тая година май реал ще са с от трите най,най.........

 

И каква точно е селекцията на Милан?! От 3 години нямаме известно ново попълнение освен Джилярдино, който също си е съмнително добър (макар да е във форма ся), за каква селекция ми говориш изобщо? Голям разбирач се извъди деа...

 

А как може Шумахер с толкова добра кола 2 години подред да не може да вземе титлата от Шампионсо? Май в спорта има и малко късмет, а? Нещо което стабилно куца на Милан тая година, за разлика от предишните.

Link to comment
Share on other sites

И каква точно е селекцията на Милан?! От 3 години нямаме известно ново попълнение освен Джилярдино, който също си е съмнително добър (макар да е във форма ся), за каква селекция ми говориш изобщо? Голям разбирач се извъди деа...

 

А как може Шумахер с толкова добра кола 2 години подред да не може да вземе титлата от Шампионсо? Май в спорта има и малко късмет, а? Нещо което стабилно куца на Милан тая година, за разлика от предишните.

 

Първо Милан слаби игачи ли имат сега.

Второ Формула 1 е толкова по-сложен и комлексен спорт от футбола, че не е истина. Смисъл няма да започвам ;). При Алонсо късмета с шепи да го ринеш. То заради тва е и шампион

Link to comment
Share on other sites

Ахаха, баш па ше е по-сложен :D По сложност го нареждам някъде между кърлинга и кеча, ама не тва е темата тук.

 

Милан имат застаряваща защита, а в нападение продадохме най-добрия си нападател, затва не може(х)м(е) да излезем от кризата с отбелязване на голове. Освен това сме ударили мисля 12 греди до момента, което си е знак за лош късмет, поне според моите разбирания на тоя прост спорт.

 

За да не съм офтопик - тая година Испания е най-интересното първенство за мен. Три отбора имат реални шансове за титлата и битката ше си е доста здрава. Аз лично ще стискам палци за Севиля обаче :)

Link to comment
Share on other sites

Ахаха, баш па ше е по-сложен :D По сложност го нареждам някъде между кърлинга и кеча, ама не тва е темата тук.

Милан имат застаряваща защита, а в нападение продадохме най-добрия си нападател, затва не може(х)м(е) да излезем от кризата с отбелязване на голове. Освен това сме ударили мисля 12 греди до момента, което си е знак за лош късмет, поне според моите разбирания на тоя прост спорт.

 

За да не съм офтопик - тая година Испания е най-интересното първенство за мен. Три отбора имат реални шансове за титлата и битката ше си е доста здрава. Аз лично ще стискам палци за Севиля обаче :)

 

Дано не го мислиш това сериозно ;). Иначе за Испамското първенсто - ми евала нека играят хората. Аз съм за Барса :)

Link to comment
Share on other sites

Ти не беше ли фен на Реал, или стана бояджия?

 

Объркал си много никовете и хората. Реал е един от отборите който никога не ми е харесвал. И преди като по-малак и сега. Просто нещо противно като Макларън :). Бояджия не съм бил. Боядисън съм перманентно в червено аз ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
От Клуб №1 на XX век до Клуб на комедията

Бъбривостта е нормалното състояние на Рамон Калдерон. На президента на Реал М трябва да му поверят едно телевизионно токшоу от типа на "Часът на Бил Козби". Вчера той разгърна таланта си на шоумен на университетско събиране. Удряше наляво и надясно. По Флорентино, Гути, Бекъм, отбора. Размазващ монолог. После клубът, който сигурно ни мисли за идиоти, опита да го замаже с изявление, че ставало дума за "частна церемония". Президентът на Реал (Мадрид) обаче не участва в частни церемонии. Той е президент на Реал (Мадрид) 24 часа в денонощието. Или, което е същото, Калдерон е хуморист 24 ч. в денонощието. Има неща, които може да си ги мислиш, но не бива да изричаш. Почти всичко, което той каза, е истина или поне върху него може да се спори: играчите не си плащат в баровете, нямат университетска култура, Бекъм е актьор, Флорентино дърпа конците отвън... Неудобството идва от факта, че е изречено от президента на Реал (Мадрид). Който или е наивник, или не може да си държи устата затворена. Но и в двата случая той не може да е президент на нищо. Най-добре е да се махне. Елементи като Рамон Калдерон превръщат Най-добрия клуб на XX век в Клуб на комедията. Нямаме търпение да видим реакцията на футболистите. Техният президент обяви, че са неграмотни и без култура, алчни, паразити, примадони... Вчера се правеха на обидени. Залагам, че днес ще го преглътнат, все едно че нищо не е станало.

 

За трансфера на Кака

... Флорентино Перес (бившият президент) разговаря с Берлускони, защото неговият кандидат (на изборите в Реал) не говореше за Кака, за разлика от мен. Берлускони побърза да му поднови договора...

За културата на играчите

... Вие (за студентите) имате култура, образование, информация, а те (за отбора) обикновено нямат...

За публиката на Реал

...Това е стадион ("Сантяго Бернабеу"), който е като театър. Не е като в Италия или Англия, където има песни, скандирания. Тук хората отиват, както се ходи на театър. Ако играчът направи нещо добро, го аплодират. Ако не сполучи, го освиркват. Сякаш си платил да гледаш Пласидо Доминго. Ако ти харесва, го аплодираш, в противен случай го освиркваш.

За заплатите

... Налице е огромна разлика в заплащането на играчите в отбора. За да имате представа, ще ви кажа: Икер (Касиляс) получава 9 милиона, а Диего Лопес (резервата му) - 300 000 евро...

За звездите

...Те са суетни, егоисти, с чувството, че са свръхличности... Давате ли си сметка, че един играч на Реал М никога не си плаща сметките, където и да отиде - ресторанти, магазини, покупка на кола, а печелят по 12 милиона...

За Гути

...Той започна в отбора заедно с Раул и на 31 години все си остава една надежда, докато Раул вече 12 сезона е голяма фигура. Гути е голям играч, но на него никога не са разчитали истински...

За Бекъм

... Отива в Холивуд, за да бъде среден филмов актьор. Доказателство за добрата преценка на нашето техническо ръководство е, че нито един друг отбор не искаше да го вземе, когато имаше възможност...

Link to comment
Share on other sites

Тука не обсъждаме кой за кой отбор е.Така,че стига флооди.

Как реши, че не обсъждаме. Тук обсъждаме развитието на примера дивизион, а в тази тема няма как да не се спомене кой за кой отбор. Не виждам нищо лошо в това някой да каже, че симпатизира на Барселона, Валенсия, Осасуна, Гимнастик, Реал или който и да е отбор.

Link to comment
Share on other sites

Aко му беше видял подписа преди да му го разкарат изобщо нямаше смисъл да го питаш от кой отбор е :о)

на danger boy ли? Сега го видях. И той е от тези, които са за Барса от както привлякоха Роналдиньо и може би, ако сега наистина се махне както се говори, ще напише в подписа си, че Челси или където отиде Рон. ще му е религия :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...