Jump to content
BulForum.com

Испания Примера Дивисион сезон 06/07


Stenli

Recommended Posts

  • Replies 308
  • Created
  • Last Reply

С достъпна плюс нямам проблеми, нямам и идея защо има при теб :\ Айде приятно дерби :)

Link to comment
Share on other sites

Тоя Гудионсен вече 3 пъти е в най-малко еднометрова засада и се вика 'няма ве!' ...

Не знам някой обърнал ли е внимание на рекламите, сега случайно видях, те са по-зле и от нас. На една от тях имаше и Джеки Чан :)

Link to comment
Share on other sites

Реал се представят на ниво и като гледам мача ще стигнат до важна победа

 

Сега феновете на барса да кажат нещо не да мълчат :)

Link to comment
Share on other sites

Айде честито на печелившите ! Можеше и повече да е, ама тоя Нистълрой много проспуска, верно играл в Манчестър, ама да е чак толкова зле ...

Link to comment
Share on other sites

ще кажем нещо разбира се. 1-во честита победа. 2-ро страшно съм разочарован от играта на барса /по точно 2-рото полувреме/ и спокойно мога да кажа, че няма нищо общо с това, което беше миналата година. Исландецът, който е в нападение просто не знае къде се намира, усеща се липсата на ето'о, който миналата година имаше добър заместник в лицето на ларсон, но сега сме прсто трагични с тва ренде отпред. роналдиньо се вижда, че не е в необходимата форма, а и беше много добре пазен от играчите на реал. за защитата няма кво да коментирам, рубиньо просто не можеше да бъде спрян от замброта, в центъра цареше хаос, явно не могат да се сработят още защитниците. в заключение бих казал, че загубихме битката, но не и войната :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Става нещо като миналата година, само че този път не Роналдиньо си правеше каквото поиска с нашата защита, а другия млад бразилец, Робиньо :). Е верно има още някой неща да понаучи, ама ще го настигне ;)

Link to comment
Share on other sites

Хареса ми резултата, и победата, определно, но от към дерби не се получи кой знае какво, защото Реал мачкаше в средата на терена от там и целия мач. Тези Емерсон и Диара са абослютна мелачка, зад тях и Рамос здраво се риташе. Определно очаквах втората част Барса да понастъпят малко...то Реал ги доразмаза не можаха да си кажат името. 2 гола, 2 греди, едно чисто положение пред вратата..можеше и 4,5:0 да е. Според мен Валдес е голям водолаз. Замброта незнайше къде се намира. А Канаваро игра супер здраво, отдавна да са накефя как защитник си върши работата. Аз си знаех, че Дон Фабио ще ги стегне. Най-здравата защита в примера имаме и определно Реал изглежда доста застрашителен.

Link to comment
Share on other sites

Хареса ми резултата, и победата, определно, но от към дерби не се получи кой знае какво, защото Реал мачкаше в средата на терена от там и целия мач. Тези Емерсон и Диара са абослютна мелачка, зад тях и Рамос здраво се риташе. Определно очаквах втората част Барса да понастъпят малко...то Реал ги доразмаза не можаха да си кажат името. 2 гола, 2 греди, едно чисто положение пред вратата..можеше и 4,5:0 да е. Според мен Валдес е голям водолаз. Замброта незнайше къде се намира. А Канаваро игра супер здраво, отдавна да са накефя как защитник си върши работата. Аз си знаех, че Дон Фабио ще ги стегне. Най-здравата защита в примера имаме и определно Реал изглежда доста застрашителен.

exee бая преувеличи тука... ;)

Link to comment
Share on other sites

Хареса ми резултата, и победата, определно, но от към дерби не се получи кой знае какво, защото Реал мачкаше в средата на терена от там и целия мач. Тези Емерсон и Диара са абослютна мелачка, зад тях и Рамос здраво се риташе. Определно очаквах втората част Барса да понастъпят малко...то Реал ги доразмаза не можаха да си кажат името. 2 гола, 2 греди, едно чисто положение пред вратата..можеше и 4,5:0 да е. Според мен Валдес е голям водолаз. Замброта незнайше къде се намира. А Канаваро игра супер здраво, отдавна да са накефя как защитник си върши работата. Аз си знаех, че Дон Фабио ще ги стегне. Най-здравата защита в примера имаме и определно Реал изглежда доста застрашителен.

 

Честита победа на всички привърженици на Реал.Победиха заслужено,Барса игра толкова демотивирано,че би било срамота да не загубят ;) @peja,направихте една значима победа(то това са ви всъщност успехите последните години-равенствата и победите срещу Барса) и почна да летиш нависоко.Спечелихте-да,надиграхте Барселона-определено,но това нищо не значи.Защото не може да падаш от Хетафе и после да имаш самочувствието на застрашителен отбор....Канаваро е много непостоянен,какво го хвалиш толкова?Срещу Лион не знаеше къде се намира ;) Определено в кралския отбор се забелязва някакъв напредък,но да видим дали ще се задържи тази инерция.Пожелавам Ви го най-искрено ;)

Link to comment
Share on other sites

И все пак Барса остават на първо място и то след като са си изиграли мачовете с всички трудни съперници (валенсия, севилия, реал, атлетико). Интересно как ще изглежда подреждането в края на полусезона, когато първите 3 от тези отбори се срещнат. Мисля че от сега се вижда че и тази година няма да има интрига в първенството :). Освен ако двете поредни загуби на барса не са им поблияли наистина зле :)

Link to comment
Share on other sites

И все пак Барса остават на първо място и то след като са си изиграли мачовете с всички трудни съперници (валенсия, севилия, реал, атлетико). Интересно как ще изглежда подреждането в края на полусезона, когато първите 3 от тези отбори се срещнат. Мисля че от сега се вижда че и тази година няма да има интрига в първенството :) . Освен ако двете поредни загуби на барса не са им поблияли наистина зле :)
На Барса няма кой да вкарва голове. Ако Роналдиньо не вкара някой случаен пряк-свободен, друго не става. Ето'о ще липсва твърде много и това би допринесло за криза в Барса :)
Link to comment
Share on other sites

На Барса няма кой да вкарва голове. Ако Роналдиньо не вкара някой случаен пряк-свободен, друго не става. Ето'о ще липсва твърде много и това би допринесло за криза в Барса :)

Не съм съгласен. Деко, Савиола, Жули, Едмилсон - и четиримата са показали, че могат да вкарват голове. Кризата няма да е задълго! (надявам се :bgrin: )

Link to comment
Share on other sites

Барса в момента са в криза и това е момента в който Реал трябва да измъкне максимални точки и да изпревари прехваления отбор

Link to comment
Share on other sites

Барса в момента са в криза и това е момента в който Реал трябва да измъкне максимални точки и да изпревари прехваления отбор
Пф,да ве. То ние, защото сме в няк'ва супер форма. И ние сме зле, и те са зле, така че от цялата работа ще спечелят Валенсия и Севиля ...
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...