Jump to content
BulForum.com

Испания Примера Дивисион сезон 06/07


Stenli

Recommended Posts

  • Replies 308
  • Created
  • Last Reply
Ами аз знам следното - Капело остава, а на Шустер се изплаща обещетение от няколко милиона евро. В смисъл това бях прочел преди време в мадридски вестник, но не давам и гаранция дали е вярно.

Ако наистина имат подписан договор с Шустер няма начин да не платят обещетение поне на единия, независимо от това кой ще е треньор. :) Ако Капело остане още 2-3 сезона ще е интересно ;)

Link to comment
Share on other sites

А Капело остава ли след успеха? Или наистина са подписали с Шустер, както се говореше пролетта?
Миятович: Фабио Капело запазва поста си
Link to comment
Share on other sites

Абе,не разбрахте ли,че всичко е спекулации?!.Първо официална среща за решаването на бъдещето на Капело не е имало,че да се каже напуска или не.Това са измислици на шибаните медии.Шустер та Шустер,да си седи у Хетафе,не ни е нужен сега.Когато има нещо конкретно тогава пишете,а не смешни предположения.

Link to comment
Share on other sites

Барселона купи Анри за 24 милиона евро

Според мадридския “Ас” нападателят на Арсенал Тиери Анри вече е футболист на испанския Барселона. Източник от управата на “каталунците” е разкрил пред изданието, че френският национал е подписал днес контракт за 4 години с Барса. Вицешампионът на Испания ще плати на английския Арсенал 24 милиона евро за голаджията, който прекара 8 сезона при “топчиите”. Анри вкара 10 гола в 17 мача през миналия сезон в Премиършип.

ако това е факт следващата титла на Реал ще бъде след още 4 години :D

Link to comment
Share on other sites

ако това е факт следващата титла на Реал ще бъде след още 4 години :D

ахах,добре...Че къф е Анри,Бурца кви са изобщо.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...