Jump to content
BulForum.com

Испания Примера Дивисион сезон 06/07


Stenli

Recommended Posts

  • Replies 308
  • Created
  • Last Reply

Лайв-а :P на Васил Левски. Според мен нищо не направи, бая го мачкаха и му се противопоставиха. Не знам дали са показали всичко камерите.

То него и без топка го млатиха. :devil

Link to comment
Share on other sites

Лайв-а :P на Васил Левски. Според мен нищо не направи, бая го мачкаха и му се противопоставиха. Не знам дали са показали всичко камерите.

То него и без топка го млатиха. :devil

ми той квото имаше да ви показва ви го показа 1-вия мач. не мога да разбера защо очаквате даден отбор или футболист да играе винаги на 100% от възможностите. ми видяха ви колко можете в испания и тук единствената им цел бяха 3те точки. и ако някой ми преведе изречението "играхме добре, ама паднахме с 5-0" ша го черпа.

тук идва моментър да честитя победата на реал срещу валенсия, наистина се вижда, че набират скорост. днешната победа лично за мен беше неочаквана с огледа на това, че валенсия са доста силен отбор, ама... :)

Link to comment
Share on other sites

На тренировките надали се зорят много защитниците.

Когато Барцилона игра с други отбори, повечето играчи имат някакъв страх от него, все пак е машина тоя Роналдиньо, и затова го пазят много внимателно. На мача с Левски ако знаете как го мачкаха тоя... Все по 2ма, единия го блъско горе, над кръста, другия му млати кокалчетата.

Всички гледахме мача, всички знаем кой, кой е мачкал...

А ако тряа да сме точни никой не мачкаше. Барса победи без да се напъне, както вердер и челси го направиха в София...

 

Лайв-а :P на Васил Левски. Според мен нищо не направи, бая го мачкаха и му се противопоставиха. Не знам дали са показали всичко камерите.

То него и без топка го млатиха. :devil

Да, a те съдийте и всички оператори са спели...

 

 

btw гола на роналдинио е на всяко второ видео на Most Viewed и Top Rated в youtube и явно не само според мен гола е феноменален. Пласирането, спирането, завъртането, удара, точноста и лекотата, с която прави всичко това е просто :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Тия Реал инфаркт ми докараха ... ама поне биха де :). Минаха Севиля, на една точка зад Барса ... жалко, че сега играят със Севиля ... т.е. най-добрия домакин Севиля посреща най-добрия гост в примера - Реал ... яко :)

Link to comment
Share on other sites

Не съм съгласен че Реал М. са най-добрият гост нищо че съм тяхен превърженик

но срещу Севилия ми миреше на Х мача е труден...

Link to comment
Share on other sites

Не съм съгласен че Реал М. са най-добрият гост нищо че съм тяхен превърженик

но срещу Севилия ми миреше на Х мача е труден...

Най-добрия гост са ... според точки и т'ва онова ;).

http://www.betexplorer.com/soccer/spain/sp...ague-2006-2007/

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ама не падаме у дома с 0-3 от най-слабия в първенството ;)

Рекре не са най-слабия отбор,в горната част на класирането са.Това разбира се не трябва да е оправдание.Играхме лошо и закономерно загубихме.Гледаме напред.

Link to comment
Share on other sites

Recreativo sa si mnogo klasen otbor i tazi pobeda za tqh savsem ne e neo4akvana. Dano napraviat dobar sezon.

Да бе :laughing: Много класен отбор, че и по-класен от Реал :D

пресмял се хърбел на щърбел.

не си прав. Реал са трагедия от 3-4 години, докато Милан от 3 месеца

Link to comment
Share on other sites

Да бе :laughing: Много класен отбор, че и по-класен от Реал :D

 

не си прав. Реал са трагедия от 3-4 години, докато Милан от 3 месеца

Хм, що ми се стори, че той имаше предвид Ботев?

Link to comment
Share on other sites

Хм, що ми се стори, че той имаше предвид Ботев?

 

Съмнително да сравнява Ботев с Реал М ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...