Jump to content
BulForum.com

Испания Примера Дивисион сезон 06/07


Stenli

Recommended Posts

  • Replies 308
  • Created
  • Last Reply

между другото, покрай всички вълнения около титлата забравихме да споменем, че супер треньорът стоичков успя да потопи още един отбор :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

между другото, покрай всички вълнения около титлата забравихме да споменем, че супер треньорът стоичков успя да потопи още един отбор :lol: :lol:
Тоя ми се струва, че е някакъв пратеник да развали футбола. Първо в България, сега в Испания. Дано да отиде догодина в Барса ... иначе се видяло, че няма да станем шампиони ...
Link to comment
Share on other sites

Извинявам се за неинформираността си ама Селата да не изпаднаха?

Гледам че бият Хетафе. Лошо бяха свестен отбор и ме кефиха!

да, изпаднаха. иначе реал няма да ме учудят, ако направят пак някъв нечовешки обрат с гол в 90тата :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

а къде се беше скрил до сега?
Не знам за него, аз мислех 2-3 месеца да се отделя от света ... но вече няма за какво :). Честито на Реалци !
Link to comment
Share on other sites

Не знам за него, аз мислех 2-3 месеца да се отделя от света ... но вече няма за какво :).

Е дори Реал не моеше да изпусне този път титлата :) Айде да Ви е честито и след 10 години пак да имате такова щастие ;)

Link to comment
Share on other sites

whos the bitch now...bitch?

 

real - mallorca 3:1

 

едит:

при майка ти - къде трябва да съм ?

Ей тва е простащина ся...

 

Тея Реал направиха церемония все едно са взели 6 купи тоя сезон? :blink:

ебати радостта...

да бе и аз тва глеам. Как ли щяха да се чувстват всички на стадиона, ако реал бяха паднали, кво ли щеше да стане с церемонията :D

Link to comment
Share on other sites

да бе и аз тва глеам. Как ли щяха да се чувстват всички на стадиона, ако реал бяха паднали, кво ли щеше да стане с церемонията :D
Освен, че нямаше да сме шампиони, щяхме да фалираме. Сега поне сме шампиони :)
Link to comment
Share on other sites

Честито на всички фенове на Real Madrid.

 

Ние се бирихме, ние успяхме. Ние сме шампиони и имаме право да се радваме.

 

Real Madrid FOREVER

Link to comment
Share on other sites

едит:

при майка ти - къде трябва да съм ?

ако все още има модератори в тоя форум трябва да се намесят. Простащината ти няма граници

Link to comment
Share on other sites

хаха - викнете модераторите да ви обършат суполите за загубената титла :lol:

на теб специално колко пъти да ти казвам, че не съм длъжен да ти давам разяснение какво права. При майка ти съм -- друг път да не ми задаваш малоумни въпроси!

 

"къде си та къде си" -- гледам мача за разлика от теб не стоя пред форумите да поствам всеки път когато някой мисир от барселона се подхлъзне на терена...

 

утре ще си дам мнението по-обстойно за сезона и титлата, сега ще се спи!

 

Лека и честито на всички Madridistas 30 шиша... and counting !

Link to comment
Share on other sites

peja ще си почине за малко от Форумът ни. Жалко, че няма да може да му прочетете мнението, което обещаваше, че ще е обстойно - включващо интересни разсъждения за сезона, за титлата и други.

Лошо е да намесва родителите, най-вече многоуважаваните от мен Майки!!!

Сигурен съм, че ще Ви липсва, но пък и не се притеснявайте - ще се завърне някой горещ ден.

 

Съжалявам за оффтопика.

 

Останете със здраве и успехи!

Link to comment
Share on other sites

Еее ... в последно време стана модерно някой като спечелят титла и да започнат да псуват наляво-надясно ... много умно.

Link to comment
Share on other sites

peja ще си почине за малко от Форумът ни.

Крайно време беше. Така и не мога да си обясня от къде е тази злоба във всички негови мнения...

 

 

А Капело остава ли след успеха? Или наистина са подписали с Шустер, както се говореше пролетта?

Link to comment
Share on other sites

Ами аз знам следното - Капело остава, а на Шустер се изплаща обещетение от няколко милиона евро. В смисъл това бях прочел преди време в мадридски вестник, но не давам и гаранция дали е вярно.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...