Jump to content
BulForum.com

UEFA 2006/2007


sasho_1989

Recommended Posts

ЦСКА не заслужаваха да паднат с толкова. Докато играха с 11 човека бяха равностойни. Напълно незаслужено беше изгонен. Първият му картон беше изцяло несъществуващ. Нямаше никаква дуспа и съответно картон. Реално трябваше да е един гол разликата. Но това е футбола. Живота продължава. Дано другите два отбора се класират за групите

много сериозно порязване от страна на съдията,сега не виждам шансове да отстранят турците

локото ако играят както в първия мач и не се притеснят от факта,че гостуват имат няква надежда

литекс са просто длъжни да бият и да влязат в групите

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 152
  • Created
  • Last Reply

Много лошо.... ЦСКА нямат никакви шансове според мен. Те нямат нападател как ще вкарат 3 гола на отбор като Бешикташ.

Локо София също са пътници, изпуснаха питомното сега ще гонят дивото. Жалко вихрено начало бяха направили срещу Фейнорд.

Литекс има всички шансове да продължи. Но миналата година имахме 3 отбора в групите, а тази - най-много един. :( Дано да стане чудо, но не вярвам.

Link to comment
Share on other sites

май май локото и цска загубиха шансовете си :(

но литекс дано успее

 

четох вчера във фокус че турците искат да ни минават по коефицент...ако ни отпаднат отборите може и да се случи но дано си останем в топ 15

Link to comment
Share on other sites

май май локото и цска загубиха шансовете си :(

но литекс дано успее

 

четох вчера във фокус че турците искат да ни минават по коефицент...ако ни отпаднат отборите може и да се случи но дано си останем в топ 15

Ще ни минат. и румънците и те ще ни минат ако литекс не продължи...

Link to comment
Share on other sites

а бе аз като ги гледам не са много силни тея турци...румънците имат по-голям шанс

 

а дано левски завърши 3ти и да се класира за уефа да вземат някоя точка от там...

Link to comment
Share on other sites

Много ясно, че ще ни минат! Ние натрупахме точки и ги изпреварихме, защото те не играха в предварителните кръгове. А Левски не виждам какви шансове имат за 3-тото място, особенно след това 5:0.

Link to comment
Share on other sites

Че те румънците не са ли бая зад нас? Доколкото знам се борим ние, турците, гърците и чехите за 13, 14 и 15 място, които дават 2 отбора в ШЛ.

Link to comment
Share on other sites

Че те румънците не са ли бая зад нас? Доколкото знам се борим ние, турците, гърците и чехите за 13, 14 и 15 място, които дават 2 отбора в ШЛ.

ми аз до колкото си спомням румънците бяха точно зад нас миналата година, а и те се представиха доста добре в УЕФА. Може сега да е друго, ама като гледам Стяуа кво направиха в Киев... :).

Link to comment
Share on other sites

Че те румънците не са ли бая зад нас? Доколкото знам се борим ние, турците, гърците и чехите за 13, 14 и 15 място, които дават 2 отбора в ШЛ.

Прав си, да. Румънцине са много пред нас, 7-ми са.

12 Scotland 25.250 3/ 4

13 Bulgaria 24.082 4/ 4

14 Turkey 4.666 23.841 5/ 5

15 Czech Republic 23.075 4/ 4

16 Greece 7.166 22.664 6/ 6

17 Switzerland 22.650 3/ 5

 

Обаче турците най-вероятно ще ни минат, още повече че има директен двубой ЦСКА-Бешикташ. Дано ЦСКА-то поне спечелят почетна победа за коефициента.

Link to comment
Share on other sites

Прав си, да. Румънцине са много пред нас, 7-ми са.

12 Scotland 25.250 3/ 4

13 Bulgaria 24.082 4/ 4

14 Turkey 4.666 23.841 5/ 5

15 Czech Republic 23.075 4/ 4

16 Greece 7.166 22.664 6/ 6

17 Switzerland 22.650 3/ 5

 

Обаче турците най-вероятно ще ни минат, още повече че има директен двубой ЦСКА-Бешикташ. Дано ЦСКА-то поне спечелят почетна победа за коефициента.

 

Къде ги гледаш тези коефициент?. Щото и аз ги гледам ама само преди този сезон окончателните, не и актуалните след последните мачове

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

има ли шанс цска да продължи?аз лично смятам,че съдията няма да го позволи

 

интересни резултати-марсилия и шалке отпаднаха

Link to comment
Share on other sites

има ли шанс цска да продължи?аз лично смятам,че съдията няма да го позволи

 

интересни резултати-марсилия и шалке отпаднаха

Аз на ЦСКА не съм се и надявал и супер много се изненадах като видях към 70 минута,че водят с 2:0,ама се видя каква стока са,сами се биха.Абе тея смени на Пламен Марков ми се сториха доста глупави :blink:

Жалко че и Литекс губят на почивката с 1:2,което вече ги задължава да победят,ако искат да се класират

Надявам се поне Локото да успеят да излъжат Фейнорд

Тежка вечер ...

Link to comment
Share on other sites

Незнам кой е прост ама повече от 90 мин немогат да играят нямат въздух , нямат воля , огъват им се колената . МНОГО ЖАЛКО , ЧЕ ПАДАМЕ ТОЧНО ОТ ТОЗИ ОТБОР ! :(

Link to comment
Share on other sites

Кофти се получи ,защото имаха шанс чорбата , ама к'вото е т'ва е. Хубавото е ,че взеха точки за бг коефициента , а така както се развиват другите мачове с бг отбори май май тази година няма да имаме отбор в групите на УЕФА . Дано Литекс и Локо София ме опровергаят,но Литекс трябва да вкара 2 безответни гола вече , а Локо трябва да бият като гости ...

Link to comment
Share on other sites

ами те бешикташ декларираха,че ще се борят за спечалването на купата...

за макабито се писаха някви работи,че Х-са в първия мач е бил нареден,така че не е много чудно че водят

локото-сигурно се борят и играят мъжки ама ще паднат

Link to comment
Share on other sites

Кофти се получи ,защото имаха шанс чорбата , ама к'вото е т'ва е. Хубавото е ,че взеха точки за бг коефициента , а така както се развиват другите мачове с бг отбори май май тази година няма да имаме отбор в групите на УЕФА . Дано Литекс и Локо София ме опровергаят,но Литекс трябва да вкара 2 безответни гола вече , а Локо трябва да бият като гости ...

"чорбата" взима точки....

а вие кно правите ???

Един сак с топки след всеки мач си отнасяте :)

И си смени подписа че ставаш смешен

Link to comment
Share on other sites

Още след късметлийското отстраняване на Хайдук Кула се знаеше,че ЦСКА нямат почти никакви шансове с когото и да се паднат,просто се вижда невероятната импотентност на нападателите,не става само от статични полежения и голове на защитниците.

KenwooD ти си по-смешен :bgrin:

Край и с Литекс 1:3...

Link to comment
Share on other sites

"чорбата" взима точки....

а вие кно правите ???

Един сак с топки след всеки мач си отнасяте :)

И си смени подписа че ставаш смешен

 

 

Кно правим ли?Ами отборът на Левски печели най-много точки за коефициента в ЕКТ в последните години,ето какво прави ;) И си играе в ШЛ.Сакът с топки го отнася от велики клубове,а не се мъчи с Хайдук Кула :)

 

Конкретно за двубоя-жалко...ЦСКА направиха по-трудното като върнаха двата гола,а после след нелогични грешки позволиха на съперника да отбележи гол(дори и да изравни).Просто всички наши представители в Европа показват много слаб футбол в защита,това е нещото на което трябва да се наблегне според мен :)

Като гледам другите резултати,май оставаме без представител в УЕФА.Жалок :wacko: :(

Link to comment
Share on other sites

"чорбата" взима точки....

а вие кно правите ???

Един сак с топки след всеки мач си отнасяте :)

И си смени подписа че ставаш смешен

 

Няма да си го сменя ,защото така ми харесва...

Много е лесно да се правиш на компетентен като си си сложил Зидан за подпис и аватар. Срещу него няма кой какво да каже -доказана звезда - ами ти кой си бе ? Кой е твоя отбор , който прави нещо за БГ в евротурнирите ?!?

Като си неутрален не давай пристрастни мнения , злобарче.

Link to comment
Share on other sites

останахме без отбор в групите

За разлика от миналата,когато вкарахме 3.Литекс ме изненадоха много неприятно :(

 

Поне имаме отбор в ШЛ-това си е напредък :)

Link to comment
Share on other sites

За разлика от миналата,когато вкарахме 3.Литекс ме изненадоха много неприятно :(

 

Поне имаме отбор в ШЛ-това си е напредък :)

 

Да,но няма да имаме отбор в Европа напролет! :( А миналата година имахме и то не един. ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...