Jump to content
BulForum.com

UEFA 2006/2007


sasho_1989

Recommended Posts

  • Replies 152
  • Created
  • Last Reply

не ме гъбаркайте бе :D

объркал съм се.севиля много ясно...и дано да бият в редовното, че съм ги играл :punk

Link to comment
Share on other sites

Много добър мач се получава засега,без капка мисъл за защита.Само испанци могат да правят такива мачове :)

...и Милан :P

Link to comment
Share on other sites

Много добър мач се получава засега,без капка мисъл за защита.Само испанци могат да правят такива мачове :)

...и Милан :P

Ооо да ... Милан правят от най-атакуващите мачове ... все пак играят с 1 атакуващ защитник ...

 

Ее браво, браво ... само че това са 6 мача... аз говоря за последните няколко сезона :)

Link to comment
Share on other sites

Ооо да ... Милан правят от най-атакуващите мачове ... все пак играят с 1 атакуващ защитник ...

не правят освен:

Милан - Ливърпул 3:3

Манчестър - Милан 3:2

Милан - Манчестър 3:0

Милан - Интер 3:4

Сиена - Милан 3:4

Асколи - Милан 2:5

Link to comment
Share on other sites

Кануте пак се доказа.Честито на всички фенове на Севиля (още не е сигурно де...)

Както казах не е сигурно :)

Link to comment
Share on other sites

Много съм щастлив когато по малки отбори играят така хубаво! Сега заслужават да бият на дузпите.

Истински финал много яко :D :woot и само Испания

Link to comment
Share on other sites

Ооо да ... Милан правят от най-атакуващите мачове ... все пак играят с 1 атакуващ защитник ...

 

Ее браво, браво ... само че това са 6 мача... аз говоря за последните няколко сезона :)

 

Всичките са от тоя сезон, с изключение на ливърпул ;) Айде изброй на Реал такива мачове, при положение, че играят и с манекени :D Ъъ, нападатели де.

Link to comment
Share on other sites

Всичките са от тоя сезон, с изключение на ливърпул ;) Айде изброй на Реал такива мачове, при положение, че играят и с манекени :D Ъъ, нападатели де.
Виж последните 2 само ... виж какво направихме и Барса :). Друго не ти трябва. Само да подчертая, че в мача с Еспаньол Бекъм не игра, както и единия с Барса (не помна точно кой) ... да се маха по-бързо

Честито вече сигурно на Севилци и Севиля :). Знаех си, че в началото трябваше да пусна някой лев за тях. ама ...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
не правят освен:

Милан - Ливърпул 3:3

Манчестър - Милан 3:2

Милан - Манчестър 3:0

Милан - Интер 3:4

Сиена - Милан 3:4

Асколи - Милан 2:5

 

Аре де ? Милан имат най-жалката игра. 1 път им гледах мач.. щях да заспя докът го гледам. Та те на мач сигурно правят най-много 5 атаки..

 

Виж последните 2 само ... виж какво направихме и Барса :). Друго не ти трябва. Само да подчертая, че в мача с Еспаньол Бекъм не игра, както и единия с Барса (не помна точно кой) ... да се маха по-бързо

Честито вече сигурно на Севилци и Севиля :). Знаех си, че в началото трябваше да пусна някой лев за тях. ама ...

Че то ако не беше Бекъм нямаше да земете нищо :) Дори с подът глезен игра и пак го гоните.. пфф... Ся ще видите как ще ви западне играта без него. Няма го Зидан няма го Фиго няма го и сега Бекъм. Кфо ще праите :D

Link to comment
Share on other sites

Аре де ? Милан имат най-жалката игра. 1 път им гледах мач.. щях да заспя докът го гледам. Та те на мач сигурно правят най-много 5 атаки..

Че то ако не беше Бекъм нямаше да земете нищо :) Дори с подът глезен игра и пак го гоните.. пфф... Ся ще видите как ще ви западне играта без него. Няма го Зидан няма го Фиго няма го и сега Бекъм. Кфо ще праите :D

Не му обръщайте внимание- просто мрази всички други отбори освен Manchester United.

Link to comment
Share on other sites

Аре де ? Милан имат най-жалката игра. 1 път им гледах мач.. щях да заспя докът го гледам. Та те на мач сигурно правят най-много 5 атаки..

много ме кефат такива коментари. Човек, който гледал 1 мач на Милан и вече дават много гениални мнения :laughing: :punk

Явно не си гледал Милан - Манчестър 3:0, когато първото полувреме Юнайтед мина центъра 1 път

Link to comment
Share on other sites

Същност минахме го повече пъти от колкото Милан, които го минаха не повече от 5 пъти.. ама шанс, бяхме с осъкатен състав. Гледал съм доста мачове на Милан, по скоро не на Милан ами на отбори които са играли с тях като Парма, Ювентус, Интер или Рома.

Link to comment
Share on other sites

Същност минахме го повече пъти от колкото Милан, които го минаха не повече от 5 пъти.. ама шанс, бяхме с осъкатен състав. Гледал съм доста мачове на Милан, по скоро не на Милан ами на отбори които са играли с тях като Парма, Ювентус, Интер или Рома.

хахаха, точно в тоя мач първото полувреме можеше да бъде най-малко 5:0. Чак второто Манчестър се окупитиха

Link to comment
Share on other sites

Ама не беше. Както казах ако Манчестър нямаше толкова контузини играчи и толкова много играчи под наем резултата нямаше да е такъв(можеби вие пак щяхте да биете ама нз. Нядавам се догодина пак да се срещнат тези отбори.)

Link to comment
Share on other sites

Ами и ние АКО имахме нападател, картотекиран за ШЛ, щеше да е добре, ама играхме с Джилардино, нали ;) Така че стига Ако-та, акотата миришат и тоя път миризмата идва от Юнайтед. Преодолейте омразата, че ако толкова слаб и смешен отбор, колкото изкарвате Милан, ви е направил за смях, си е по-срамно и за вас.

Link to comment
Share on other sites

Ама не беше. Както казах ако Манчестър нямаше толкова контузини играчи и толкова много играчи под наем резултата нямаше да е такъв(можеби вие пак щяхте да биете ама нз. Нядавам се догодина пак да се срещнат тези отбори.)

пак не чаткаш. Ти твърдиш, че Милан имали само 5 положения и Манчестър минали центъра много повече от Милан, което изобщо не е вярно

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Hamburg-Litex

Loko Sofia-Rennes

Toulouse-CSKA Sofia

 

кофти жребий, не мисля че някой ще продължи и в групите :bgrin:

Че как да продължи...с това първенство и тия куци футболисти, а тия ЦСКА едвам да бият Омоння :lol:

Надявам се на чудо и Локото да изригнат (май само с мечтите ще си остана, но им пожелавам успех)

 

Тва е, не можем да докопаме групите, а после плюем единствения БГ отбор(съвременен :pirate ) достигнал 1/4 финал на Уефата и групи на ШЛ :devil

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...