Jump to content
BulForum.com

Bye, bye Монти


Recommended Posts

Монтоя напуска МакЛарън до края на сезона, от 2007-ма ще се състезава в сериите НАСКАР за Чип Ганаси Рейсинг.

 

През оставащите стартове, ще бъде заместен от тестера Де ла Роса.

 

Цялата новина тук.

Link to comment
Share on other sites

То беше ясно че ще се махне или ще го амхнат въпроса беше кога.

А наскар е точно за него :) .

Сега само не знам освен Алонсо кой ще е в мкл

 

Алонсо не е ли в рено :confused

Link to comment
Share on other sites

Алонсо не е ли в рено :confused

Сега да,но от следващата година отива в мкл.

А иначе педро де ла роса го бива показвал го е дано се справи добре в останалите състезания в тази отчайваща година

Link to comment
Share on other sites

Сега да,но от следващата година отива в мкл.

А иначе педро де ла роса го бива показвал го е дано се справи добре в останалите състезания в тази отчайваща година

 

еми тогава кво са чудиш монтоя се маха и на негово място идва алонсо ;) освен ако и другия състезател на макларан не се махне

Link to comment
Share on other sites

еми тогава кво са чудиш монтоя се маха и на негово място идва алонсо ;) освен ако и другия състезател на макларан не се махне

Въпроса е ,че и кими май ще се маха

Link to comment
Share on other sites

да си призная много ме е дразнил по някога но сега съжалявам че ще го махнат.кой подяволите сега ще прави малоумните катастрофи.то и такума сато нещо се е кротнал напоследък...... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Nqkvo drugo kamikadze se zadava na fronta, s grumkoto ime Yamamoto :) V nego sa mi nadejdite. Ina4e za mercedesite v sivo... kimi mai sht hodi pri F. Briatore - neska kazaha po vreme na formulata, 4e bili proveli nekolko4asove sreshta.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Монтоя напуска МакЛарън до края на сезона, от 2007-ма ще се състезава в сериите НАСКАР за Чип Ганаси Рейсинг.

 

През оставащите стартове, ще бъде заместен от тестера Де ла Роса.

 

Цялата новина тук.

 

Няма да липсва

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...