Jump to content
BulForum.com

Pirates of the Caribbean: The Legend Of Jack Sparrow


Lil Scrappy

Recommended Posts

Pirates of the Caribbean: The Legend Of Jack Sparrow

 

1360.jpg

 

*Full Game Download

 

*Homepages: Link

*Publisher: Bethesda Softworks

*Genre: Historic Action Adventure

*Release Date: June.28.2006

*Trailers, Game-Play: Link Download

*Also On: PS2 and PC

 

GameSpot Score:

PC Version: 6.2

PS2 Version: 6.2

..............................................................

 

Screenshot:

IGN, GameSpot

 

img2x.jpgimg4x.jpgimg6x.jpgbogax.jpg

img7x.jpgimg5x.jpgimg3x.jpgbogbx.jpg

 

Играта вече е има и за ПС

но като гледам оценката май няма да е нещо сериозно и ще е пропусна

Link to comment
Share on other sites

igrata e svalih v4era ve4erta ot torrentbytes i e mnogo hubava pone na mene mnogo mi haresa oba4e nqkoi znae li kak da ubiq purviq boss Jacoby ? mela go sas bombi4ki a mn malko mu zimat i oniq urungeli m iznasqt i toi m strelq

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 2 months later...

Хора аз се зарибих по играта Карибски пирати накрая на света. И пуцам вкъщи като луд. Обаче стигнах до едно ниво, което се казва Mailstorm и там ми разпорват шортите. Нищо не мога да направя, трябва да намеря някакви сандъци, обаче нито успявам да ги видя и веднага ме разпорват. Някой ако го е минал това ниво, нека да сподели как го е направил, че почвам да полудявам.

Link to comment
Share on other sites

Играта,не е лоша за по-малките фенове :) .Обаче е глупаво да се играе играта преди да си гледал филма,защото в играта е по филма и малко се губи смисъла :) :P

Link to comment
Share on other sites

Аз я врътнах за имa-няма 2 часа и нещо... Еми значи на Маелстром не търсиш сандъци ве човек... Първо си на черната перла с Елизабет, после на Холандеца долу, качваш се на Холандеца на горната палуба, после пак на Перлата на горната палуба и кат ги избиеш на 4-те места се дуелираш с Davy Jones убиваш го и играта свършва ;].

Link to comment
Share on other sites

Аз я врътнах за имa-няма 2 часа и нещо... Еми значи на Маелстром не търсиш сандъци ве човек... Първо си на черната перла с Елизабет, после на Холандеца долу, качваш се на Холандеца на горната палуба, после пак на Перлата на горната палуба и кат ги избиеш на 4-те места се дуелираш с Davy Jones убиваш го и играта свършва ;].

 

Е как играта свършва, като ми казва completion 34%? :wacko: Като се кача на холандеца, как се връщам обратно на черната перла? Не ми се появява удивителна в жълто кръгче? Плюс това оня дето се бие долу само го убиват? Трябва да го пазя ли, какво да го правя него?

Link to comment
Share on other sites

Е как играта свършва, като ми казва completion 34%? :wacko: Като се кача на холандеца, как се връщам обратно на черната перла? Не ми се появява удивителна в жълто кръгче? Плюс това оня дето се бие долу само го убиват? Трябва да го пазя ли, какво да го правя него?

 

Свършва Storyline-а... После има други екстри... Значи стой и го пази има едно таймерче, отиди при него и се бий докато не те викнат в друга част на кораба. Таймерчето изчезва когато си на точното място ;) .

Link to comment
Share on other sites

Свършва Storyline-а... После има други екстри... Значи стой и го пази има едно таймерче, отиди при него и се бий докато не те викнат в друга част на кораба. Таймерчето изчезва когато си на точното място ;) .

 

По кой начин да разбера, че ме викат на другата част на кораба? Нищо не ми излиза?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...