Jump to content
BulForum.com

Prodawat se stari 4asti


Recommended Posts

Edin priqtel iska da se ottyrwe ot slednite 4asti:

 

TV Tuner AvER PCI Remote Control 720x510 Rezoluciq na katinata do 640x480 MPEG-2 real time zapis. Video vhod audio vhod(stereo jak) 16 chennal previwe teletext CD sus pleari draiveri i dopulnitelen software. (Win XP Support) - 35$

 

LAN 100Mbit Realtek 8139B UTP PCI sus Disketa sus draiveri - 4$

 

Davicom Internal ISA 33.6 Voice, Fax, Data PnP modem (CD s Draiveri i Komunikacionen sftuer) - 3$

 

Video Card S3 ViRGE PCI 2 MB (3D Chipset) - 3$

 

Video Card S3 Trio 2MB - 2$

Cenite ne podlejat na obsyjdane. Nomera na ICQ-to mu e 40547114. Towa e predpo4itaniq metod za kontakt, moje i offline messages. Eventualno za golemite barowci ima i mobilen telefon 0888844607 - Victor, ama ne wqrwam nqkoi da zatyr4i da se obajda za 4asti za po 3-4 $, taka 4e se pridyrjayte kym ICQ. :inqn

Link to comment
Share on other sites

Update: Zna4i tv tunera we4e e prodaden. Izleze za prodawane i slednoto:

ISA Creative Sound Blaster 32 AWE Hardware Otdelen Line Out i Speak out Wavetable on board IDE Controler Vazmojnost za dobavqne na ram (ako nqkoi vse oshte ima EDO Pamet :)) WIN 98, 98SE, ME, 2000, XP Support - 5$

za contact ICQ 40547114

Link to comment
Share on other sites

Update: Zna4i tv tunera we4e e prodaden. Izleze za prodawane i slednoto:

ISA Creative Sound Blaster 32 AWE Hardware Otdelen Line Out i Speak out Wavetable on board IDE Controler Vazmojnost za dobavqne na ram (ako nqkoi vse oshte ima EDO Pamet :)) WIN 98, 98SE, ME, 2000, XP Support    -  5$

za contact ICQ 40547114

Abe az ima gore-dolu 40 parcheta edo vse 32-ki ama..... :P :P :P

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Update: Zna4i tv tunera we4e e prodaden. Izleze za prodawane i slednoto:

ISA Creative Sound Blaster 32 AWE Hardware Otdelen Line Out i Speak out Wavetable on board IDE Controler Vazmojnost za dobavqne na ram (ako nqkoi vse oshte ima EDO Pamet :)) WIN 98, 98SE, ME, 2000, XP Support    - 5$

za contact ICQ 40547114

Abe az ima gore-dolu 40 parcheta edo vse 32-ki ama..... :P :P :P

Za kolko shte mi prodadesh 4 parchea EDO?

Nqmam nishto protiv i da mi gi podarish :)

Iskam da podkaram edin dyrt slujeben komputer.

Link to comment
Share on other sites

Za kolko shte mi prodadesh 4 parchea EDO?

Nqmam nishto protiv i da mi gi podarish :)

Iskam da podkaram edin dyrt slujeben komputer.

Vse oshte imam EDOram .Kaji kolko ti triabvat. Moje i sys PM ili na ICQ 221105364 :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...