Jump to content
BulForum.com

Уникален начин за рисуване


Recommended Posts

Аа, Animal Planet имат такава реклама - сигурно същата художничка са наели. Ужасно готино и много оригинално (или поне аз не се сещам преди някой да е рисувал така и да е добил подобна популярност).

 

Владее! :punk

Link to comment
Share on other sites

Уау... гледал съм рекламите на Анимал планет, но това порсто ме завладя. Чухте ли музиката? Просто Уау. Сега мисля начин и аз да пробвам нещо такова, не че ще стане някакъв шедьовър, но искам да го пробвам.

Общо взето ти трябва тякаква полупрозрачна повърхност, която да е осветена; много ситен пясък(сигурно).... и талант.

 

П.П. Какъв ли хонорар взима за една реклама?

Link to comment
Share on other sites

Уау... гледал съм рекламите на Анимал планет, но това порсто ме завладя. Чухте ли музиката? Просто Уау. Сега мисля начин и аз да пробвам нещо такова, не че ще стане някакъв шедьовър, но искам да го пробвам.

Общо взето ти трябва тякаква полупрозрачна повърхност, която да е осветена; много ситен пясък(сигурно).... и талант.

 

П.П. Какъв ли хонорар взима за една реклама?

незнам но не си мисли че е много. хората го правят за удоволствие и определено се забавляват. кофтито е че аз нигога няма да мога да правя не6то подобно щото съм с 2 леви ръце :laughing:

 

ето нещо и от мен

http://www.metacafe.com/watch/88475/coffee_art/

 

тематиката е същата само дето рисуват в/у кафе и не рисуват пейзажи или животни а някакви красиви фигурки... т.е. тематиката не е същата :lol: :laughing: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Този похват за рисуване като на ANimal Planet на рекламата съм виждал да го правят и български художници. Преди време бях гледал по канал 1 детски приказки с разказвач и един художник, който правеше такива неща. Готино беше :P

Link to comment
Share on other sites

Наистина нещо много красиво :inqn Останаха ми очите върху орела... Бая фантазия трябва да имаш за това. А някой може ли да ми каже как мога да го сваля на РС-то ?

Link to comment
Share on other sites

Наистина нещо много красиво :inqn Останаха ми очите върху орела... Бая фантазия трябва да имаш за това. А някой може ли да ми каже как мога да го сваля на РС-то ?

http://www.digital.bg/show_news.php?id=391 Новината е моя :)

Link to comment
Share on other sites

Just Imagine...

Голяма красота, направо напълни ми душата :)

Link to comment
Share on other sites

kogato vidqh temata si pomislih 4e pak e nqkav variant ot roda na tiq deto gi pi6at po vestnicite-edi koq si risuva s krakata edi koq si risuva s usta :D blq blq oba4e tova napravo me pobarka :D takova ne6to ne sam vijdala nikoga! :blink:

Link to comment
Share on other sites

Това с кафето също не е лесно и пак са вложили бая идеи за да го направят. Двата начина са уникални :love

Link to comment
Share on other sites

С часове мога да гледам как рисува. С музиката идеално си пасва всичко. Много релаксиращо действа. Нека някой да сподели ако намери още като този клип.

Link to comment
Share on other sites

Тази художничка е просто божествена. (Вдъхва живот на пясъка, както на нас ни е вдъхнат от калта). ;)

Link to comment
Share on other sites

Това го правеха и в Старбъкс. Освен, че е красиво, ароматът и вкуса са просто невероятни, неможеш да отделиш чашата от устните си :love
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...