Jump to content
BulForum.com

Как преодолявате комплексите си?


Recommended Posts

Имам комплекс, че нямам комплекси, което си е ужасно направо :)

Link to comment
Share on other sites

Имах комплекс че много малко хора се интересуват от мнението ми по различни въпроси.. и се превърнах във спамер и форумен трол :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Имах комплекс че много малко хора се интересуват от мнението ми по различни въпроси.. и се превърнах във спамер и форумен трол :bgrin:

При мен напоследък е обратното - въобразила съм си незнайно защо, че хората се интересуват изключително много от мнението ми и говоря предимно за себе си. Превръщам се бавно и сигурно в безпощадна егоцентричка. Хубавото е, че осъзнавам кога се увличам в себеизтъкването си. Лошото е, че го осъзнавам чак след това :shy:

Link to comment
Share on other sites

При мен напоследък е обратното - въобразила съм си незнайно защо, че хората се интересуват изключително много от мнението ми и говоря предимно за себе си. Превръщам се бавно и сигурно в безпощадна егоцентричка. Хубавото е, че осъзнавам кога се увличам в себеизтъкването си. Лошото е, че го осъзнавам чак след това :shy:

честито! ти си нормален човек.

да си се ползваш със здраве ;)

Link to comment
Share on other sites

@snejko, сама каза,че няма такива хора :P но все пак тва което си мисля,че ме опрадвада понякога ;) :D е 4е:practice makes perfect,but nobody is perfect so why practise :D :P

важното е да има кой да те разбира другото е ала-бала :blink: или поне така си мисля в момента :)

Link to comment
Share on other sites

честито! ти си нормален човек.

да си се ползваш със здраве ;)

Значи по тази логика, аз не съм :) И пак си се ползвам със здраве :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...