Jump to content
BulForum.com

Half-Life 2-Episode 1


charsi

Recommended Posts

  • Replies 95
  • Created
  • Last Reply

Каквато боза беше откъм история Half Life 2 не ми се мисли тва сапунено разделение на частите й как ще й се отрази...

Link to comment
Share on other sites

Каквато боза беше откъм история Half Life 2 не ми се мисли тва сапунено разделение на частите й как ще й се отрази...

И кое и беше сапуненото?Историята е супер и точно тя ме грабна да я разцъкам 2-3 пъти :P

 

Айде да излиза където ще да я пускам да се сваля ,че вече не издържам.От колко време чакам някво продължение не е истина :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Само ще кажа че играта е толкова бъгава че не може повече(въпреки, че винаги може повече). Стигам до едно място на второто ниво върви се по един тесен коридор който е и тъмен и край няма мърдане ни напред ни назад. На около 20-тото преминаване нещо лагна и о чудо мръднах, на 1 мин по късно след лазене то един въдохопровод стигнах до мястото на което се взима за първи път помпата и взимам я, но... пак няма мърдане след 2 крачки. Е кво мога да кажа освен, че е яко. А дано скоро изкарат някоя по-читава версия. Ако някой има сейф малко след тoва да помага, че тва не се търпи.

Link to comment
Share on other sites

Само ще кажа че играта е толкова бъгава че не може повече(въпреки, че винаги може повече). Стигам до едно място на второто ниво върви се по един тесен коридор който е и тъмен и край няма мърдане ни напред ни назад. На около 20-тото преминаване нещо лагна и о чудо мръднах, на 1 мин по късно след лазене то един въдохопровод стигнах до мястото на което се взима за първи път помпата и взимам я, но... пак няма мърдане след 2 крачки. Е кво мога да кажа освен, че е яко. А дано скоро изкарат някоя по-читава версия. Ако някой има сейф малко след тoва да помага, че тва не се търпи.

Има липсващи текстатури. Затова е така. Пуснали са някъв ъпдеит, който оправя това (Missing textures fixed for DX6, 7 & 8 users - не знаех, че и на видео карти с DirectX6 тръгва), както и странният пушек над огъня и изхвърлянето (аз имах тези проблеми).

Link to comment
Share on other sites

Играта я врътнах и нямах почти никакви проблеми освен с звука.От време на време изоставаше с 2-3 секунди или пък някои неща изобщо не се чуваха.Като изключим това всичко си ми беше наред ;)

Link to comment
Share on other sites

Играта я врътнах и нямах почти никакви проблеми освен с звука.От време на време изоставаше с 2-3 секунди или пък някои неща изобщо не се чуваха.Като изключим това всичко си ми беше наред ;)

Е браво на тебе. Ти май тая нощ не си спал. Или играта е прекалено къса?

Link to comment
Share on other sites

Вратнах е за няколко часа.

Да няма само пет мисии. Защото на new game се виждат толкова, а шесттата е рамазана.

Link to comment
Share on other sites

Ако някой е праснал един update през steam и има Radeon 9200 да постне update-натите части тук ако може. Разбрах че проблема е едни кашони около мен които трябва да разместя по някакъв начин, просто не ги виждам.

Link to comment
Share on other sites

Ако някой е праснал един update през steam и има Radeon 9200 да постне update-натите части тук ако може. Разбрах че проблема е едни кашони около мен които трябва да разместя по някакъв начин, просто не ги виждам.

Ъпдейта го има в локала.

Link to comment
Share on other sites

Мен друго ме притеснява. Какви са тия работи за "NUKED:.not.completely.cracked_calls.home.in.various.points.:USE.FIREWALL?" Това малко ме притеснява, защото ми писна да си инсталирам глупости на компютъра и после да си губя времето да оправям бугове и вируси. Каква е работата с това?

Link to comment
Share on other sites

Значи нали са 6 части и последната е с размазана картинка и след като се превъти 5-тата която е от своя страна невероетно кратка има кредитите и после лаг и ме връща на началното меню където професора обяснява нещо си (всъщнокт това е бекграунд на еднo от нивата) и така свършва? Много кратко нещо цялата игра към 3 часа и половина което е много странно. Между другото пача от локалния бачка перфектно след като го сложих преиграх играта от начало за да видя всичко което съм протуснал.

Link to comment
Share on other sites

Значи нали са 6 части и последната е с размазана картинка и след като се превъти 5-тата която е от своя страна невероетно кратка има кредитите и после лаг и ме връща на началното меню където професора обяснява нещо си (всъщнокт това е бекграунд на еднo от нивата) и така свършва? Много кратко нещо цялата игра към 3 часа и половина което е много странно. Между другото пача от локалния бачка перфектно след като го сложих преиграх играта от начало за да видя всичко което съм протуснал.

Еми, това е епизод 1. Ще има още два. Предполагам, че в другите ще е продължението. Обаче това, че играта е толкова крака е много тъпо :sick . Аз се надявах всяка част да е поне на полвина на Half-Life 2. Аз вече съм в началото на петата мисия. А третия епизод ще излиза чак към края на годината.

Link to comment
Share on other sites

Бахти и играта виждал сам по-дълги демота това подигравка ли е няква не знам не ми харесва, че са решили да работят "на час по лъжичка". Предпочитам да чакам 5 години, но като седна да играя 50-60 часа примерно не като предишната част която също не чеше особено дълга. Можеха примерно да извадят играта 2007 година, но да са всички части, енджина нямаше да е остарял много и всички части щяха да са еднакви. Няма какво да се прави явно ще се чака още 6 месеца за 4 часа съмнително удоволствие. Човек тъкмо загрее стане му хубаво върне си малко рефлексите и земе, че играта свъши.

Link to comment
Share on other sites

И аз вече я минах. Какво да се прави, ще трябва да се чака. Аз иначе Half-Life 2 я играх няколко седмици, ама не си давах зор и затова.

Ся проверих цените. Half-Life 2 струва $30, Half-Life 2 Episode One струва $20. Като си купиш трите части става $60. Има далавера в тая работа.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...