Jump to content
BulForum.com

Kupuvam 128SDRam


Recommended Posts

Moje i da vratnem edna dalavera.Imam az edna 128SD ama dynoto mi q 4ete kato 64 i ne mi se zanimava da mu smenqm BIOS-a.Za tva Moe da napraim trampa 6toto moqta e po-byrza 6toto e 16-bitova.Ako nqkoi ima po stara plo4ka 128SD 133 moje zamqna ili kupuvam 128SD ama vie davaite predlojeniq s kolko da mi ulekne djoba . :evil

Link to comment
Share on other sites

kvo we liglio! a ne vidq li 4e tedy 1x64 ti predlaga a? :angry1

kato ne 6te6 kaji NE kvo se hili6 samo nervi da mi vkarva6 ...

 

mi ako se zamilsli6 nqma da ti e zle da 2x64 (koito sys sigurnist 6te ti rabotqt kato 128 B) ) a ne tvoqta 128 deto ti q fa6ta kato 64 :evil

narkoman...

Link to comment
Share on other sites

Iskam 128 ama 8 bitova .....srry no trade :P

:devil

 

 

EDIT: Спазвай добрия тон за да не излетиш от форума. Никой не е длъжен да ти чете простотийте. Ако те устройва взимаш, ако не тичай да си играеш. Next time ==> BAN !

Link to comment
Share on other sites

Ti mi sa otvariash a?! :ph34r:

kvo e tva staro dyno deto edna prosta 128-ca ia razpoznava kat 64?! :lol:

Moito staroto dyno deto go smenih predi 4 godini go praveshe toq nomer!

Az imam 2 slota ama poddyrja 2x512!

Kvo da govorim poveche, nie se opitvame da ti pomognem, to 6a mi sa prai na otvoreno :wacko:

Kato ne mojesh da imash 128 edna plo4ka, 6te slojish 2x64

Link to comment
Share on other sites

a we pi4ove kato gledam temata e malko tupa shtoto se pishat nqakvi gluposti i se pak as nqaam nikva ram tarsq 128 PC 100 t.e. ot starite a za toq det iskashe da smeni nova za stara ( ne mu pomnq nicka ) ami che tq starata e dosta po skypa ot novata.... tochno poradi tozi fakt taka che koito mu q smenq da znae

ako nqakoi prodava 128mica SD ram PC 100 UniBG nick JOKe ili BGIRC nick JOKe

Link to comment
Share on other sites

@YeLLoW-BlaCk_bP

Като си толкова отворен отиди в някоя фирма да ти сменят паметта. Там ще ти резна главата от петите. Искат за старата памет двойна цена, именно заради такива изпаднали като теб дето нямат друг изход.

Link to comment
Share on other sites

За останалите - не се връзвайте нас простотийте на всеки левак тръгнал да се прави на отворен тук. Така само провокирате други като него да се държат по тоя начин !

Link to comment
Share on other sites

Pi4 moga da ti pojelaq samo uspeh. Na staro dyno 2X512 .... USPEH  :lol:

I moga da ti kaja 4e i moeto dyno 6a q hvane kato 128 ako mu update-na BIOS-a.

Ами ъпдейтни си БИОС-а де, вместо да си губиш времето да търсиш вариации на 128!

И кой е казал, че дъното е старо? 2x512 на старо дъно не ми е ясно как ще се хванат ама айде! :wacko:

KILLERINCHO e прав, да не спорим.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...