Jump to content
BulForum.com

Ботев - Левски


marto_palen_hal

Recommended Posts

След по-малко от два часа на стадиона край бирената фабрика излизат отборите на Ботев и Левски.Днес стана ясно,че Костадин Видолов има контузия и е почти сигурно,че ще пропусне двубоя. По всяка вероятност негов заместник ще е младият аржентинец Мауро Анегре. Арсов със сигурност отпада от групата за мача, като титулярният страж ще е Павел Станев.От щаба на Левски заявиха,че и те на свои ред имат проблеми с отбора,след като на сутрешната тренировка се оказа,че Лусио Вагнер има лека контузия.Игор Томашич пропуска мача,а и няма да може да вземе участие в оставащите срещи до края на първенството.Очаквам да стане много хубав мач и се надявам крайният резултат да удовлетворява и двата отбора,защото не ми се иска Ботев да изпаднат.На нас и едната точка ни е достатъчна,а и скоро идва дербито с Литекс на Герена,където се очаква пред пълния стадион да ни връчат шампионската титла,така че си мисля,че хикс-а удовлетворява и двата отбора.Разбира се всичко зависи и от мачовете на преките конкуренти на Ботев.Вихрен - Нафтекс е изтеглен от почти всички букмеикърски къщи,защото крайният резултат е ясен.Славия от своя страна няма за какво да играят и може и да подарят нещо на Пирин.Родопа излиза срещу лишеният от 7 основни футболисти тим на Цска и ще се опита да измъкне поне една точка.Какво мислите за мача Ботев - Левски- мъжка битка или миролюбив хикс. :)

Link to comment
Share on other sites

Неразбира защо пускаш нова тема като си имаме една за Ботев където пишем за всеки мач, но както и да.

За тоя мач:

Не се заблуждавайте от писаниците от разни вестници, че Наско Сираков щял едва ли не да "подари" точка на Ботев. Точно обратното - престоя на Сираков в Пловдив завърши със скандали и самият той го определя като един от най-лошите периоди в кариерата си. Последния официален мач на "Христо Ботев" беше кървав (имаше доста контузии, на Гошо Петков му счупиха крака), а от трибуните летяха бутилки по левскарите и операторите на "Нова телевизия". Тогава това беше последният кръг и Ботев изпадна. Дори още на стадиона чух, че изпадането било дирижирано от Сираков (голяма въртележка стана тогава). Все пак едва ли е вярно, но днес мача или ще е много здрав или ще ни бият с много. Важното е да не ни вкарат ранен гол!

Link to comment
Share on other sites

Дам и аз дочувам оттук оттам за хикс,които отборите да врътнат неска.А Наско Сираков,въпреки че съм Левскар го ненавиждам-дамо глупости дрънка наляво и надясно.Надявам се неска да стане луд мач и да победим,но като пловдивчанин се надявам за хикс,защото той ще помогне на Ботев в борбата за оцелявaне,а и ще е срамота нашият град да има само един отбор в елита.

Link to comment
Share on other sites

Неприятно е, че Левски стана шампион точно на нашия стадион...

Неприятно е и, че Родопа бият ЦСКА...

Май единственото приятно нещо беше гола на Жоро Андонов...

Link to comment
Share on other sites

Честита титла на всички левскари :) и лятото всички на Герена ей ! Дано най-накрая влезем тая прословута шампионска лига .

На Ботев успех в борбата за оцеляване. Днес определено показаха ,че заслужават да играят в "А" група.

Link to comment
Share on other sites

въпроса ми е нужна ли баша дузпата на левски за да бият?

По-скоро-имаше ли изобщо дузпа.Все пак беше борба тяло в тяло :blink:

Link to comment
Share on other sites

QUOTE(frodo @ May 20 2006, 20:19) *

 

въпроса ми е нужна ли баша дузпата на левски за да бият?

По-скоро-имаше ли изобщо дузпа.Все пак беше борба тяло в тяло :blink:

Айде почна се ... Ми нужна е докато защитниците използват ръцете си за спиране на изпуснатия от опеката им човек ... С дузпа без дузпа - мисля ,че мача щеше да свърши 1/2 - 0 за Левски . Просто при 1-0 няма да има отпускането в последните минути

Link to comment
Share on other sites

еми много ясно че се почна :angry:

тряа ли да ги подкрепят срещу отбор като ботев?нали са много добри?

Link to comment
Share on other sites

We are the champions yeessss :)

 

Честита титла на левскарите!

За дузпата според мене нямаше

такава,а по отношение на Вихрен-Нафтекс

просто нямам думи.

Цирка както винаги е пълен след като се разбра,че Вихрен са пуснали играч

който не е имал право да играе и най-вероятно Нафтата ще спечели служебно.

Link to comment
Share on other sites

Честита титла на всички сини фенове :punk Напълно е заслужена след един феноменален сезон,да се надяваме че през есента ще видим любимия отбор в ШЛ :)

Успех на Ботев в борбата за оцеляване,мястото на тима е сред елита! ;)

Link to comment
Share on other sites

Съдията си направи лесен мача с тая дузпа. Иначе Левски бая зор щяха да видат. Особенно с този левент в атаката. Искам да вида повторение на ситуацията, когато сам отдясно настъпа топката и я прати 2-3 метра назад, бати нещастника. А Сираков и Баждеков имат желязни нерви толкова псувни едва ли скоро ще чуят по свой адрес.

А наште хора - не ме яд, че са слаби, а че са тъпи. Как може при два на нула 2 минути да се изнася от терена Караматев, а Костадинов забави още повече смяната, защото вместо в полето на Ботев, влезе в това на Левски (точно тогава изпълнявахме центъра след 2-рия гол).

Домакинов почти 100% няма да е от следващия сезон в отбора, а другите защитници са много зле. Василев има да го обиграваме два сезона преди да разбере откъде изгрява слънцето :(

Link to comment
Share on other sites

никва дузпа нямаше...съдията през цялото време подпираше левски...

дайте да пишем в другата тема защото ако се отвори за всеки мач нова тема..

Link to comment
Share on other sites

ЛЕВСКИ - НЕЩАСТНИ ГАДНИ ГОВЕДА ей тва е който не мисли така да си гледа работата да си гледа през неговата призма

ако някой си мисли че левски честно спечели този мач е болен човек!

Link to comment
Share on other sites

Ми нужна е докато защитниците използват ръцете си за спиране на изпуснатия от опеката им човек ...

 

 

Хахахах,ами тогава при всеки корнер или фал трябва да се свирят дузпи :lol: :lol: :lol: -човече спри да говориш глупости

Link to comment
Share on other sites

ЛЕВСКИ - НЕЩАСТНИ ГАДНИ ГОВЕДА ей тва е който не мисли така да си гледа работата да си гледа през неговата призма

ако някой си мисли че левски честно спечели този маЗ е болен човек!

 

 

Аз го мисля,но ти благодаря ,че ми постави вече диагноза и ми спести ходенето на лекар ;)

Link to comment
Share on other sites

Оф кво да кажа Левски са богат отбор съдията естествено ще клони към тях....нямаше дузпа тва и 2-годишно дете би го видяло!Също всяко единоборство беше в полза на Левски...ама стига с тоя съдия всеки знае че той ги буташе...Никой не ме е изнервял толкова колкото говеждата агитка просто се вбесих!Буферите не ме нервиха толкова!За щастие всичко се върна на Сточна Гара едно говедо така падна че отскочи 2 пъти да го е*а!Тва ми напрай густото за целия ден...а мача беше на ниво пак казвам не беше ли дузпата твърд Х!

Link to comment
Share on other sites

Ее как ме е яд :( иначе браво на Жоро Андонов за хубавия гол :D поне малко ни развесели

Link to comment
Share on other sites

вЗа щастие всичко се върна на Сточна Гара едно говедо така падна че отскочи 2 пъти да го е*а!Тва ми напрай густото за целия ден...

Бая меле стана на кръстовището. Не знам какво му е състоянието на левскарчето, обаче изглеждаше зле първоначално :sick :sick

Мисля, че Ботев играха добре, а Левски биха, без да си дават много зор!

Верно ли Вихрен били пуснали нередовен играч срещу Нафтекс? Дано да не е истина :wacko:

Link to comment
Share on other sites

ЛЕВСКИ - НЕЩАСТНИ ГАДНИ ГОВЕДА ей тва е който не мисли така да си гледа работата да си гледа през неговата призма

ако някой си мисли че левски честно спечели този мач е болен човек!

Хахах не мислиш ли,че е време да излезеш от пубертета.

sincity Ниkъде не намерих да пише,че Вихрен са играли с нередовен футболист.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...