Jump to content
BulForum.com

Ботев - Левски


marto_palen_hal

Recommended Posts

Хахах не мислиш ли,че е време да излезеш от пубертета.

sincity Ниkъде не намерих да пише,че Вихрен са играли с нередовен футболист.

 

 

 

na 30/40/50 godini da sym apk 6te mislq su6toto tva 4e malko prekalih e 6toto bqh qdosan oba4e da ida tam da vikam cql ma4 za lubimiq mi otbor i sudiqta da sviri prosto sme6no i da se podigrae s men i otbora mi tva kvo e ? zna4i vsi4ki qdosani fenove na BOTEV sa v puberteta li ? izmisli si nekvi po-interesni zabelejki i togava me kritikuvai

Link to comment
Share on other sites

Съдията като се изключи,че не даде 2-3 заслужени картона на Левски свири добре мача.А за дузпата ,гледай репортаж на мача и ще видиш,че беше 100%.А и да те питам какво ви е виновен Левски и съдията,при положение,че Ботев сами са си виновни,че ще трябва да чакат до мача с Пирин да се спасят.Браво,че си викал за отбора,но защо смяташ,че съдията трябва да помога на Левски да вземе 3-те точки в Пловдив.Аз нямам желание да те критикувам или каквото и да е,защото почти никой от феновете тук не приема друго мнение освен своето.Mога да измисля достатъчно интересни забележки за теб,защото те познавам от Ег-то,но не си зaслужава да се занимавам теб.Айде със здраве.

Link to comment
Share on other sites

ihaaa ok 6tom misli6 4e ne si zaslujava kakto kaje6 ti si pi4a

sudiqta ne sviri izob6to 50:50 ti gleda6 prez nqkva prizma i az ne znam kva sinq li 4ervena li 4ernobqla li .

a sudiqta trqbva6e da im pomogne za da uspokoi polojenieto i levski da igraqt bez naprejenie za6ototo samo CSKA bi Botev v plovdiv i to so nzi otbor koito ako hvane levski 6te gi napravi za 5 stotinki

kvo namesva6 drugite ma4ove na botev mislq 4e temata e za levski botev ne za drugo nali!

nqma smisul da produljavame radvai si se na titlata i misli 4e e spe4elena bez sudiiska podkrepa kvo pove4e moga da kaja...

Link to comment
Share on other sites

Браво на Ботев. Много добре играха, даже според мен заслужаваха поне равен. Тая малоумна грешка при гола на Боримиров и смешната дузпа при "нарушението" срещу същия ги лишиха от равен. Даже ако бяха реализирали от толкова много положения можеха и да бият.

Link to comment
Share on other sites

Sorry за въпроса но може ли от некуде да си дръпна мача..и аз чух че бил мноо готин..а и да видим закво се биха агитките :love

Link to comment
Share on other sites

Цирка както винаги е пълен след като се разбра,че Вихрен са пуснали играч

който не е имал право да играе и най-вероятно Нафтата ще спечели служебно.

и къде се е разбрало такова нещо? Иска ти се това да е вярно, но фактите са други :laughing:

Link to comment
Share on other sites

и къде се е разбрало такова нещо? Иска ти се това да е вярно, но фактите са други :laughing:

Това още на стадиона в края на мача се чу, но едва ли е вярно. Ако беше отдавна вече щеше да има широк отзвук. Пък и къв нов играч да пуснат 2 кръга преди края като не играят за нищо :confused

Link to comment
Share on other sites

Ботев записа 14-ата си поредна загуба в първенството срещу Левски. Последната победа на „канарчетата" над „сините" датира от 31 май 1997 година, когато спечелиха с 1:0 в София с гол на Марин Бакалов. В следващите 14 мача обаче Левски неизменно е победител, като головата разлика е 42-9. Последната домакинска победа на Ботев над Левски е от декември 1996 година с 4:3. Информацията е на "Focus-sport".
Link to comment
Share on other sites

kvo mi gi dava6 teq statistiki tuka

ai kat si po4nal

da ti kaja 4e levski 11 godini podred nqmat pobeda sre6tu botev v plovdiv

a 4orbata nqmat to4ka 10 godini podred

statistiki 6e mi vadat ne stiga 4e imame velika istoriq mi 6e mi vadut statistki koi koi bil

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...