Jump to content
BulForum.com

Подписка против задължителната военна служба


Violator

Recommended Posts

Аз разбрах, че които сме родени 1989 година последни ще ходим в казарма, след това вече няма да има такова нещо.

Link to comment
Share on other sites

Аз разбрах, че които сме родени 1989 година последни ще ходим в казарма, след това вече няма да има такова нещо.

ем за това ще сядаш да учиш и тва е аз сам 88 и сам решил че ще уча въпреки че ми се ходи ама казармата не е това което е била едновреме

Link to comment
Share on other sites

Object not found!
The requested URL was not found on this server. The link on the referring page seems to be wrong or outdated. Please inform the author of that page about the error. 

If you think this is a server error, please contact the webmaster. 

Error 404
db.sds.bg
Apache/2.0.54 (Mandriva Linux/PREFORK-13mdk)

 

Нещо се сбъгяса..иначе твърдо подкрепям и ще се регистрирам.

Link to comment
Share on other sites

Аз разбрах, че които сме родени 1989 година последни ще ходим в казарма, след това вече няма да има такова нещо.

от 2007 няма казарма...

и тия смешни сайтове дето ги давате да не мислите,че има някъф ефект...Ефект-цървули.Съмнявам се тая подписка да отиде,където трябва.Такива сайтове почти всеки може да направи..

Такива мероприятия са вятър работа.

Link to comment
Share on other sites

много ясно бе, кво се занимавате с глупости, така или иначе ще я махнат, и да пищите няма да стане по-рано; а и няма кво да се притеснявате, освен ако не сте толко прости, че да не можете да влезете в някакъв университет..

Link to comment
Share on other sites

много ясно бе, кво се занимавате с глупости, така или иначе ще я махнат, и да пищите няма да стане по-рано; а и няма кво да се притеснявате, освен ако не сте толко прости, че да не можете да влезете в някакъв университет..

 

 

Еххх как искам пак в казармата :rolleyes: :love

Лежа по цял ден, хранят ме редовно, чета дебели книги по цял ден, няколко пъти седмично се разхождам вечер и бройкам звездите (наряд му се вика)......ама няма :cry

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...