Jump to content
BulForum.com

Музикални препоръки


chicatillo

Recommended Posts

Ave..kajete ot kade da si drupna nqkakvi kazachoci i voubshte ot tiq ruskite pesni kalinka..katiousha ochi chiornai...nqkvi takiva burzi pesni deto sa ili puk ot tiq deto se peqt ot golemi voeni horove /po nad 200 choveka/

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 411
  • Created
  • Last Reply

awe hora 6to imam 4ustvoto 4e pove4eto tuk sa ili metali ili raveri. Ne 4e ne6to ama vie 4alga slu6ate li. Fa6tam bas 4e sq 6a me zaserete 6tot slu6am 4alga. Nali noo gi mrazite 4algarite,no i nie sme hora. Twa iskah da kaja. merci. ina4e topica e qk. abe izob6to foruma e qk. az sum otskoro no noo me kefi.

Link to comment
Share on other sites

Ave..kajete ot kade da si drupna nqkakvi kazachoci i voubshte ot tiq ruskite pesni kalinka..katiousha ochi chiornai...nqkvi takiva burzi pesni deto sa ili puk ot tiq deto se peqt ot golemi voeni horove /po nad 200 choveka/

Качвам ти това което имам - /ftp/MP3z/Russia.music/

Link to comment
Share on other sites

Ave..kajete ot kade da si drupna nqkakvi kazachoci i voubshte ot tiq ruskite pesni kalinka..katiousha ochi chiornai...nqkvi takiva burzi pesni deto sa ili puk ot tiq deto se peqt ot golemi voeni horove /po nad 200 choveka/

Zgan, защо не пробваш тези линкове:

Russian

Златните песни на Русия

Russian Song

Link to comment
Share on other sites

Niakoi moje li da mi preporu4a grupa, svireshta v stil podoben na tozi na Tiamat ot poslednite im albumi ili Type O Negative. Samo ne me pitaite kakuv e stilut na tiamat zashtoto malko ne moga da se opravia s tia neshta :D No koito e slushal Tiamat i Type O Negative sigurno shte moje da mi pomogne ;)

Link to comment
Share on other sites

Jorkis мен лично ако питаш чуй Anathema , само че не последните албуми (те са малко по wave). Има един, който се казва Serenades - връхта е тоз албум .. сега ще си го намеря, че го имам само на касета.

P.S. междудругото чичи Пип от Type O Negative е бил в Carnivore.

Link to comment
Share on other sites

Vankata i Oib blagodaria za muzikata :punk , no vse pak iskam da 4uete niakoi neshta ot TUK, kato naprimer 1, 3, 4, 5, 12, 13 i ako ste shlushali neshto takova da mi kajete :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Абе хора препоръчаите някъв Рап. Ама да е нещо като Lil Jon-Get low, Usher-Yeah яко бас да вкарва че се зарибих много :) .Благодаря предварително И ако може препоръчаите ми някаква house музика. Днеска бяхме в Джоса играхме билярд и пускаха много яки изпълнения. Ако може да ми препоръчате нещо такова.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Абе хора препоръчаите някъв Рап.

DA , i na men mi triabvat niakvi iaki rap i black par4eta. Ama samo nai-iakite :)

 

Prepora4aite klubna muzika.Ako nqkoi znae nqkav album v wareza ili nqkvi sborni pesni molq da mi dade link.

 

Tova e mnogo priatno :)

 

Ako niakoi znae oshte takiva da kaje pls :)

Link to comment
Share on other sites

Tova e mnogo priatno :)

 

Ako niakoi znae oshte takiva da kaje pls :)

URDeaD Dream Dance са като 2-рия диск от линка с trance музиката. Аз съм ги свалял всичките и не съжалявам :) Ето ти и линк тук

А за house музиката това не е лошо. Свалил съм само singles ни имам намерение да сваля и останалите. Дано да съм ти помогнал ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Мисля да взема няколко готини парчета и да направя нещо като комплиация за слушане в кола с тях (стила е рап). Та значи който се сети за нещо яко и ново да казва. Ето списъка засега:

 

1. Fieldy's Dream - Baby Hugh Hef

2. Tre Little - Let's Go

3. Ludacris - Move Bitch

4. T.I. - 24's

5. Tre Little - Put Your Top Down

6. Memphis Bleek - Round Here

7. YoungBloodz - Damn

8. Lil Jon & Eastside Boyz - Get Low

9. Ludacris - Act A Fool

10. Mystikal - Smashin' The Gas

11. Nate Dogg - Keep It Comin

12. Dilated Peoples - Who's Who

13. Petey Pablo - Need For Speed

Link to comment
Share on other sites

Мисля да взема няколко готини парчета и да направя нещо като комплиация за слушане в кола с тях (стила е рап). Та значи който се сети за нещо яко и ново да казва.

Three 6 Mafia Ft. Lil' Flip - Ridin Spinners /клипа е изрудски!/

Jadakiss - What You Ride For?

Juvenile - Back that Ass Up

Gravediggaz-Six Feet Underground

Youngbloodz ft. Backbone-Lean Low

Lil Jon & The Eastside Boyz - Go Shawty Go (Feat Kilo Ali)

Lil Jon The Eastside Boys - Put Yo Hood Up

Dead Prez - Hip Hop (Bass Version)

Dead Prez - Propaganda

Usher feat. Ludacris - YEAH(REMIX) има супер як базз

YoungBloodz - Мy automobile

 

айде стига толкова че ако взема да изброявам няма да ми стигне един месец ;)

всички песни мога да ги кача ако се налага...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...