Jump to content
BulForum.com

Музикални препоръки


chicatillo

Recommended Posts

  • Replies 411
  • Created
  • Last Reply

Питх веднъж,но никой не отговори,затова пак ще попитам:

Слушам различни стилове музика/дори и класическа понякога/.Вечер късно предпочитам джаз.От този стил търся албум/и или отделни изпълнения на

Gordon Haskell

Link to comment
Share on other sites

Ми пусни го като рикуест... в другата тема... ама попрегледай дискографията му и дай заявка за конкретен албум - така по-лесно се намират...

Link to comment
Share on other sites

:confused Абе т'ва го изтеглих, ама не беше Jadakiss а неква си там песен на DMX

а бе тя е на двамата тая песен

 

Dead Prez - Hip Hop (bass version)

другите мисля че ги намери вече

 

между другото виж и тея двете !M Beat Feat. General Levy - Incredible.mp3

Fat Man Scoop - Hands Up, Holla Holla

Link to comment
Share on other sites

Абе тая round here я бях слушал на компютъра само веднъж-два и супер-слабо. А сега като я пуснах на уредбата забелязах едни такива супер-гадни ниски честоти дето ти бъркат в гъза направо. Това от какво е? Самата песен ли си е така (някакъв кофти мастеринг предполагам).

Link to comment
Share on other sites

Абе тая round here я бях слушал на компютъра само веднъж-два и супер-слабо. А сега като я пуснах на уредбата забелязах едни такива супер-гадни ниски честоти дето ти бъркат в гъза направо. Това от какво е? Самата песен ли си е така (някакъв кофти мастеринг предполагам).

sigorno si e drapnal s kofti kachestvo

as si e bqx drapnal ot kazaa-to s nai dobria zvuk se vodi pone

Link to comment
Share on other sites

Мисля да взема няколко готини парчета и да направя нещо като комплиация за слушане в кола с тях (стила е рап). Та значи който се сети за нещо яко и ново да казва.

Ами чуй това и си кажи мнението :) тук и това тук ;)

Link to comment
Share on other sites

Бих ви помолил да дадете линк към хубави арабски 'песнички' или да кажете какво да търся, защото аз нямам никаква представа от този тип музика, а пък трябва да посваля малко. Забелязъл съм, че по нова телевизия има някаква сапунка, в която се пуска такава музика. Ако някой помогне ще е супер

Имало е няколко теми за такъв тип музика, ама са били доста отдавна, а и всичко, което е било качено е изтрито, поне така ми се струва

 

10x in advance

Link to comment
Share on other sites

link ne moga da ti dam , no moga da ti preporucham 2 albuma ,

ishtar - voice of alabina

indian big beat - canabis - new harvest //povecheto sa s house beats , no otgovariat na iziskvaniata ti .. prosto po moderno zvuchene

Link to comment
Share on other sites

Enfer, благодаря, но на мен ми трябва по-ориенталско, не толкова съвременно и както ти каза, house звучене, защото това на Ishtar e хубаво, но не точно каквото искам

Аз ще поискам от един човек, арабин, да ми даде малко своята музика, която има на дискове, и ще upload-na малко, за да разберете за какво става на въпрос ;) а пък и покрай неговите дискове ще разбера и името някой друг изпълнител :) ако могат изобщо да се разберат :music

Link to comment
Share on other sites

Пиша нов post, а не ползвам едит за да може да го видите по-добре това, което искам да ви кажа ;)

Ето тук съм сложил малко песнички, такива каквито търся, последната е точно такова, каквото ми трябва. Музиката е към един сериал, който върви по Нова телевизия и е мароканска. Ще чакам с нетърпение някой да каже нещо подобно, ако е слушал :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Яка елетроника...като споменаваш Shakta, по-скоро си падаш по goa & psy trance...ама както и да е - следи по-редовно какво поствам в Electronic Music Uploads темата - ето например днес качих Max Graham - Shine (2004)

 

http://warez.ru:8080/FTP/MP3z/Max.Graham/

 

Ако пък имаш време и желание, разгледай какво съм качил в

 

http://warez.ru:8080/FTP/MP3z/*TEMP/by.d-phrag/

Link to comment
Share on other sites

начи пичове аз попринцип си знам кво да слушам но сега много ми се слуша една песен много е яка не се сещам оба4е за името и .

Знам че просто вапроса ми не е за тази тема но просто нз каде да го постна за това моля ве помогнете ми амо можете .

В песента помна 4е се пееше Burned Sky само тва помна песента е супер якичка ако някой я знам моля да постне името и за да може всеки който иска да си я свали ако някой го напи6е аз определено 6ет си я сваля 1ви !!!

благодаря ви предварително !!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Qwan ,na4i ako se 4udite kvo da slushate ,Slain na skoro go ka4i toq album ,za koeto sum mu mnogo blagodaren :) za neznam koi put go proslushvam i ne moga da namerq tupa pesni4ka :) a i da ne zabravq - Qwan - tva e hip-hop ,nqkoi da ne go drupne i posle da kaje ,kvi bokluci mi preporu4vash ;)
Link to comment
Share on other sites

Qwan ,na4i ako se 4udite kvo da slushate ,Slain na skoro go ka4i toq album ,za koeto sum mu mnogo blagodaren :) za neznam koi put go proslushvam i ne moga da namerq tupa pesni4ka :) a i da ne zabravq - Qwan - tva e hip-hop ,nqkoi da ne go drupne i posle da kaje ,kvi bokluci mi preporu4vash ;)

браво и на двамата-на че го е качил, а на теб че ни каза! много е хубав албума! много добра музичка. не съм любител на хип-хопа, но това определено ме зариби!

Link to comment
Share on other sites

препоръчвам Kitaro - особено ако харесвате музиката на Vangelis или Jean Michel Jarre

Link to comment
Share on other sites

Бих искал да чуете това : http://www.warez.ru:8080/FTP/MP3z/*TEMP/3SterZ.-.Seadogs.mp3 и да дадете мнение

Т'ва е инструментал и ша допадне на хората, които харесват бийтове ,а и не само на тях ;) чуйте го авторско е :music :)

Искам да чуя отзиви и да продължа да up-пвам в :

http://www.warez.ru:8080/FTP/MP3z/*TEMP/Instrumentals/

 

 

Аре God Bless You

Link to comment
Share on other sites

Qwan ,na4i ako se 4udite kvo da slushate ,Slain na skoro go ka4i toq album ,za koeto sum mu mnogo blagodaren :) za neznam koi put go proslushvam i ne moga da namerq tupa pesni4ka :) a i da ne zabravq - Qwan - tva e hip-hop ,nqkoi da ne go drupne i posle da kaje ,kvi bokluci mi preporu4vash ;)

много си прав :) тоя албум е супер изрудски !!! и мен всички песни ме кефат обаче Qwan е някъв новоизлюпен и засега никаде няма текстове на песните :(

инъче засега любимите ми песни са One Life One Love и Can't Deny It

и биита на Bum Life Song е мноо изрудски :music

 

а бе албума е изрудски

Link to comment
Share on other sites

като заговорихме за qwan, ще ви кажа че тези момчета са наистина страшни! наистина - няма текстове, но все едно. да знаете нещо подобно на тяхната музика? много ми хареса, вупреки че не слушам хип-хоп. любими песни са ми can't deny it, bum life, some 1. невероятни са!

Link to comment
Share on other sites

Website ;)

тва са пичовете :

Wan a.k.a Wantanamo

Qpid a.k.a Qpid knight

 

а бе в сайта всичко си пише

 

скоро ще кача клиповете на I can't Deny It и One Life One Love ;)

 

оле не :(

в Tour Plan пише че са били в България !!! на 19-20 Март тая година :wacko: :( :cry

та даже и снимки има тук

Link to comment
Share on other sites

тъкмо щях да го напиша!:) много насрано. били са в хасково! баси!

а м/у другото можеш ли да свалиш клиповете? има два клипа, но тряя да ги свалям 3 часа. ако нямаш възможност аз ще ги поема:)

 

скивайте в гестбуък-а колко българи са писали! ще дойдат пак момчетата:)

 

аз ще сваля клиповете. свалям с 60kbs интернешънъл!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...