Jump to content
BulForum.com

Scorpions


don_anton

Recommended Posts

gledah poslednite 4 str. nqma takava tema

ta na 23.iuni 6te idvat scorpions v BG po-to4no v Stara Zagora i 6te e na stadiona

nqkakvo informaciq otnostno biletite nqkoi ima li?

spored vas kakva 6te e cenata na bilet ?

ako znaete ne6to kajete 4e mi trqbva a v saita im ne pi6e podrobnosti, moje i da ne se znae o6te nz i az

10x predvaritelno

Link to comment
Share on other sites

Абе то се о0каза че има два портала единия е много яката армия другия се разбива за да иде Готик да иска помощ , лошото че в момента в който тръгне излиза герой взима яката армия от вратата и ме размаза щото аз бях пред нея с кралицата , ся ще пробвам да поизбягам да виидм кога ще дойде помощтаааа :)

Концертът ще е безплатен. Поне аз така знам.

Link to comment
Share on other sites

Много ми е забавно как всички групи, които идват у нас са били големи преди поне 15 години и сега доизживяват някакви последни остатъци от едновремешната слава!

 

Затова в страната ни се слуша толкова масово попфолк/чалга. Ако и аз нямах никаква алтернатива и трябваше да слушам само музика отпреди 20 години, и аз щях да слушам чалга, поне заради едното елементрно разнообразие.

Link to comment
Share on other sites

Curunir вземи са скрий ..... такива групи като Scorpions са си големи и винаги ще останат такива

 

П.С. Ако чалгата ти е разнообразие си ебало майката ..... хора мислете малко преди да пишете

Link to comment
Share on other sites

Много ми е забавно как всички групи, които идват у нас са били големи преди поне 15 години и сега доизживяват някакви последни остатъци от едновремешната слава!

 

Затова в страната ни се слуша толкова масово попфолк/чалга. Ако и аз нямах никаква алтернатива и трябваше да слушам само музика отпреди 20 години, и аз щях да слушам чалга, поне заради едното елементрно разнообразие.

Това беше най-голямата глупост, която съм чел наскоро в тоя форум :D А за концерта нямам инфо за билетите, ама то няма и значение. Един истински тряя да прежали 20-25 кинта та дори и поече за такъв концерт. Аз от ся съм си заплюл място на оградите (дано са вреда :D)

Link to comment
Share on other sites

Концертът ще е безплатен. Поне аз така знам.

И аз така разбрах и доста се учудих :huh:

Това ще е доста голям жест, защото се искаха големи суми за някаква пикла - Джей Ло, като не се знае дали въобще ще дойде в БГ, а тази група, чиито песни са 4953640 по-добри ще направи безплатен концерт.

Много ми е забавно как всички групи, които идват у нас са били големи преди поне 15 години и сега доизживяват някакви последни остатъци от едновремешната слава!

 

Затова в страната ни се слуша толкова масово попфолк/чалга. Ако и аз нямах никаква алтернатива и трябваше да слушам само музика отпреди 20 години, и аз щях да слушам чалга, поне заради едното елементрно разнообразие.

Не намирам никакъв смисъл в това изказване най-малкото, защото Scorpions винаги ще са една от най-великите групи ! Плюс това много хора (като мен), харесват ретро музика - струва ми се, че пред музиката е била доста по-добра !

 

Поздрав за всички с Wind of change :punk

Link to comment
Share on other sites

Не, момчета, и сега има добра музика, но някой трябва да си отвори малко ушите, да спре да цикли само групите си отпреди 25 години и да я намери тая нова добра музика.

Link to comment
Share on other sites

Не, момчета, и сега има добра музика, но някой трябва да си отвори малко ушите, да спре да цикли само групите си отпреди 25 години и да я намери тая нова добра музика.

Бате, по-добре е само отбрани хора да слушат нещата за които загатваш ;) Погледни малко по-снобарски :devil

 

На мен примерно би ми било кофти ако видя че масите слушат музиката която аз приемам за лична, само защото по някаква причина стане модерно...

 

Знаеш за какво говоря :)

Link to comment
Share on other sites

На мен примерно би ми било кофти ако видя че масите слушат музиката която аз приемам за лична, само защото по някаква причина стане модерно...

Преди 2-3 години си слушах нещо и понеже не беше много известно, се заблуждавах, че почти никой не го знае....и си ми беше добре така

После изведнъж започнаха много да въртят един стар хит по ММ и изведнъж много "фенове" се навъдиха....дето даже не могат да напишат заглавието правилно, ама много запалени...изправяше ми се косата като видя някой такъв :angry:

Ти поне ме разбираш :love

"Savaeg Gardene - Tu da muven bac" :cry ще ги пребия с камъни всичките....

 

А за Scorpions - майка ми е фен :P (егати майката дето си имам, фен на Scorpions, Depeche Mode i Metallica...) те всичките май заради нея идват тая година, остава и последните да чакаме :P Та покрай нея се запалих...ама и без това последно време хич не ми върви по концерти :(

Link to comment
Share on other sites

Ти поне ме разбираш :love

 

Колкото до Scorpions - велика група са си така че... няма да изпуснете нищо ако ги уважите с присъствието си :)

 

ама и без това последно време хич не ми върви по концерти

Идвай на Fear Factory с мене ;) ще ти потръгне :D

Link to comment
Share on other sites

Много ми е забавно как всички групи, които идват у нас са били големи преди поне 15 години и сега доизживяват някакви последни остатъци от едновремешната слава!

 

Затова в страната ни се слуша толкова масово попфолк/чалга. Ако и аз нямах никаква алтернатива и трябваше да слушам само музика отпреди 20 години, и аз щях да слушам чалга, поне заради едното елементрно разнообразие.

 

Пич, Бах, Бетовен, Моцарт... са писали музика преди 200 години, ама им казват класика и милиони ги слушат още... Scorpions за разлика от много други групи запазиха добро ядро в групата и са си велики, а ти си един музикален дилетант и човек с ниска култура. Слушай си чалгата, щот такива като теб не заслужават да слушат Scorpions.

If we'd go again all the way from the start I would try to change things that killed our love ...

Link to comment
Share on other sites

Пич, Бах, Бетовен, Моцарт... са писали музика преди 200 години, ама им казват класика и милиони ги слушат още... Scorpions за разлика от много други групи запазиха добро ядро в групата и са си велики, а ти си един музикален дилетант и човек с ниска култура. Слушай си чалгата, щот такива като теб не заслужават да слушат Scorpions.

If we'd go again all the way from the start I would try to change things that killed our love ...

Лека поправка - някои от тия дето изброяваш са писали и преди доста повече от 200 години и винаги ще има милиони, които да ги слушат. :)

Другият момент обаче който ме учуди беше:

...Ако...трябваше да слушам само музика отпреди 20 години, и аз щях да слушам чалга...

(П.П. ...ако изчезнеше всичката друга музика на света аз пък щях да предпочета да стоя на тихо :ph34r: )

@Curunir, защо си мислиш, че най-новата музика винаги е най-хубавата. Какво ти е познанието за музиката в различните стилове в последните 20 години? От стотиците хиляди песни писани за това време, в десетки стилове, колко си изслушал, че вече да са ти омръзнали всичките? Има и друго нещо - слушането на хубава песен е като препрочитането на хубава книга....можеш да си я слушаш многократно без да ти омръзне и всеки път да намираш нещо ново в нея. Всъщност какво ли съм тръгнал да разсъждавам за тоя дето духа....може ли да отвориш очите на тоя дето се е родил сляп. ;)

По принцип слушам музика, малко по-различна от рок звученето, но ако групи като Скорпионс, Пинк Флойд или Форинър дойдат в BG ще съм щастлив да присъствам на концерта им. :love

Link to comment
Share on other sites

Пичове, не виждам смисъл да споря с хора, които слагат Флойд до Скорпиънс и Форинър. Сериозно.

 

А на Харата... Ох, Хара, не знам какво да ти кажа. Такива като мен наистина не заслужават да слушат Скорпиънс.

If we'd go again all the way from the start I would try to change things that killed our love ... ... WHAT? Признавам, гениален текст. Почти получих ретро-ерекция, толкова е дълбок и прочувствен!

 

Като започнем от това, че ти дори не можеш да проумееш защо не слушам Скорпиънс и че всъшност не слушам чалга, а съм дал само пример с нея, и като минем през това, че можеш да ме наречеш "музикален дилетант", само защото не харесвам една безбожно стара група, която през цялото си съществуване е праскала само ЕПИЧНИ/СЪЛЗЛИВИ РОК БАЛАДИ С 10 МИНУТНИ СОЛА И ТЕКСТОВЕ ЗА ПУБЕРТЕТИ, а в същото време нямаш идея каква музика слушам всъщност, мисля, че ще направиш услуга на цялото българско човечество, ако се заровиш някъде надълбоко и никога повече не говориш за музика с никой.

Link to comment
Share on other sites

Ако беше само малко по-начетен момчето-емулатор щеше да открие(а може би да знае), че скоприънс не изпълняват само балади. Честно казано не ме интересува каква музика слушаш, ама хич... След като не разбираш нещо, не го плюй толкова бързо. И аз не разбирам класическата музика и джаза, но не говоря против тея стилове в музиката... Иначе от правна гледна точка можеш да си говориш каквото си искаш, въпросът е струва ли си ?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Някаква update-ната информация за концерта? Билети..а..у..? Колко ще струва (ако изобщо ще се плаща)? Кога, защото аз май чух по телевизията, че ще е юли месец?

Link to comment
Share on other sites

SCORPIONS, Axel Rudi Pell, Silent Madness

"Scorpions", любимата на няколко поколения българи рок-група, отново ще подлуди около 15 00 фенове. Този път събитието ще се случи на 23 юни, на стадион Берое в Стара Загора. На концерта отново се очакват фенове от две и дори три поколения, които ще се наслаждават на мелодичния рок и блусовете на "Скорпионс", както и на специфичния глас на Клаус Майне.

 

Рудолф Шенкер заедно с Майне, Ябс и брат си Михаел е основател на "Scorpions" през 1969 г. Групата става популярна през 70-те години, когато изоставя немския и започва да пее на английски. Павел Макиавода е един от новите в състава на "Scorpions". Барабанистът Джеймс Котак, който е американец, е другият нов член на групата.

Stara Zagora 23.06.2006 21:00

В момента билетите са по 35 лв.

Това е от сайта, от който се купуват билети, мисля, че е актуално :)

Link to comment
Share on other sites

през цялото си съществуване е праскала само ЕПИЧНИ/СЪЛЗЛИВИ РОК БАЛАДИ С 10 МИНУТНИ СОЛА И ТЕКСТОВЕ ЗА ПУБЕРТЕТИ,

 

Очевидно не си чувал за Blackout и Rock You Like A Hurricane, които са безбожно известни и в никакъв случай не спадат към горната категория. Естествено Скорпионс са известни най-вече с баладите си, но кой не е. Това е най-достъпния жанр (ако мога така да го нарека). Колко хора ще знаят песни като Seek And Destroy на Металика, ама и последния чалгар ще ми изпее Nothing Else Matters.... Същото е и със всяка друга група направила поне 1 балада.

Link to comment
Share on other sites

Същото е и със всяка друга група направила поне 1 балада.

 

Не е гаранция! Колко "чалгари знаят баладата на Slipknot - Vermilion Pt.2? Тя е по-балада и от Nothing else matters, но никой, който си пада по балади не би си свалил нещо на Слипнот!

 

 

 

Относно Скорпионс - май няма да ходя щом е юни. Аз останах с впечатление, че е юли, а и билетите са доста дебели - 35лв. Аз Металика гледах за 25лв., а ся за Скорпионс, които не са ми от любимите групи, ще давам 35лв. - не върви :)

Link to comment
Share on other sites

Отменили са го?! :blink: На място ли, или от по-рано се е разбрало?

Ами разбра се към 20.00 часа - един час преди началото. Сещам се колко хора като мен са си изтървали транспорта за родното място :angry:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

nqkoi ima li nqkva ideq ili nekvo info koga 6te e taka o4akvaniq tup koncert na teq /padnaha mi v o4ite za tva govorq taka/

kazah septemvri a nqma nikvo info o6te nikude?

ako nqkoi znae bih se radval da si spodeli infoto s men :) s nas :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...